Quantcast

U Banci i u posti i svuda....

teardrop

Aktivan član
Poruka
1.388
RecepAt oproban, pa ti vidi ;)

----------------

Ah, da! Zaboravila sam da odgovorim na temu. Smeta mi gužva, nakostrešim se kad neko pokuša da se nakeša, pa zato postavim lakat tako da se može "udobnije" smestiti (ovo samo ako ne uspem da pobegnem). Redove izbegavam, zato sam i banku promenila.

Supertajni

Poznat
Poruka
7.329
Sutra moram da platim neke račune....i hrabro odlazim da to regulišem pun ovde stečenog znanja, a epilog.....o tome izveštavam sutra.
p.s. Želeo bi da se zahvalim svima koji su se svojski potrudili da me obuče za sutrašnju tešku misiju......he he he

Betty

Elita
Poruka
21.484
Pitam se a šta vi prezaposleni uopšte radite po tim silnim redovima koji qraz? :lol: Kako zaradite novac da poplaćate sve to, ako život provodite po redovima sas smrdljivima i inim ? :P

Banke su elegantnije, nema gužve i sve što možeš u odvratnoj populiistčkoj ptt u koju još samo penzosi idu ( i to oni TVRDI, što se plaše "da banke ne propadnu"), dakle sve to što završavaš uz sve te nepogode od redova, možeš i u banci - za 5 do 10 minuta ( i manje, ja govorim o 10 min u strogom centru Bgd).
Šta je problem? Ne verujete bankama ili se ciganite za provizijicu? :P

Kad vidim red u supermarketu - odložim tu kupovinu za drugi termin, a neophodne stvari kupim -ispod zgrade. Štedim svoje vreme, ne čekam, radije ću platiti višu cenu za proizvod.

X

xpajamacax

Gost
e,ja idem u poštu:p
em mi ispod kuće em me najnadrkanija službenica gotivi:p
samo mi namigne i pruži ruku:p
ali jede čoki iz švice:mrgreen:
i da ciganim se za proviziju,jer su mi računi veliki,pa nije malo na svaki i do stro kinti;p

Betty

Elita
Poruka
21.484
xpajamacax:
e,ja idem u poštu:p
em mi ispod kuće em me najnadrkanija službenica gotivi:p
samo mi namigne i pruži ruku:p
ali jede čoki iz švice:mrgreen:
i da ciganim se za proviziju,jer su mi računi veliki,pa nije malo na svaki i do stro kinti;p
ma ti si bizMisMenka, kapiram te sume, ali ja govorim o prosečnom šljakerskom svetu što plaća infostan, uplaćuje kredit za mob i sl :lol:

H

hanibaI77

Gost
pa ok,ja sve placam virmanom ovlastim ih da mi skinu sta treba i ne d r n d a m se
al to bi trebalo da je normalno svuda,uostalom kako da izadjem da platim kad sam na poslu?
ovde cak i pores placam preko neta,i uz to mi skinu 20€ jer im olkasavam posao

Betty

Elita
Poruka
21.484
hanibaI77:
pa ok,ja sve placam virmanom ovlastim ih da mi skinu sta treba i ne d r n d a m se
al to bi trebalo da je normalno svuda,uostalom kako da izadjem da platim kad sam na poslu?
ovde cak i pores placam preko neta,i uz to mi skinu 20€ jer im olkasavam posao
eto vidiš da znaš o čemu se radi :P . Zašto onda meni učitavaš snobizam?

ovde je mentalitet poseban - dok se čovek privikne na ček (:lol: ), pa mu ukinu ček, pa pati duuugo, pa se preznojava od kartice (jbt, kako sad? :shock: ) pa se NEKAKO navikne na karticu...pa....bolje bre samo kešovina i proverena naša ptt. :lol:
Ima ljudi, ne bi verovala, koji se PLAŠE banaka. nema veze što u pošti, PAZI SAD, desi se da recimo - nema gotovine za isplatu penzija :? Neće u banke, i tačka. Radije će doći ustra pa ponovo čekati na reeeed.....mentalitet je čudo!
A banku da menjaju? Nikad! :mrgreen: