Quantcast

U Banci i u posti i svuda....

hemoroid

Zainteresovan član
Poruka
425
Gde je neki red, tu su i oni koji.
1.Disu za vrat
2.Privlace delove svoga tela do naintinijih tacaka vasem telu
3. Imaju neprijatan zadah
4. Ispustaju tecnost iz usta i delice nesazvakane hrane, dok se trude da vam saopste nesto jako vazno.
5.Jako zure
6.Nezure,pa izgleda da su tu radi provoda
i jos 1.000.000 razlicitih varijacija na temu. Sta raditi? Kako im se obratiti?

baki 75

Aktivan član
Poruka
1.477
Da,nekad mislim da nas narod voli redove jer navikao se vec dugi niz godina da tako zivi, u redovima se druze, izjadaju jedni drugima, sprijatelje, ispricaju svoju zivotnu i porodicnu situaciju, kolika im je plata il penzija... Ja licno se uzasavam redova u bankama, postama i dr. institucijama, mrzim guzve i zagusljive prostorije. Ne volim da se druzim na taj nacin, i ne znam kako se obratiti nekom takvom i sta mu reci. U svakom slucaju kad mi pukne film, okreneme se i kazem Jel mozete malo da se pomerite, gde cete na mene i verovatno bi krenulo dalje "Sta ti meni, pa mene guraju", znate ono ako ti je guzva u autobusu ti uzmi taksi...

slatko volim :))

Aktivan član
Poruka
1.102
joooj da , u posti je uvek haos..milion penzionera svaki dan po redovima..Ne daj Boze da moram nesto da uplatim, redovi katastrofa..Kad dodju penzije, tad ni ne prilazim posti..

A znate sta sam ja jos primetila..Nas narod obozava da stoji po redovima i da se gura.. A to takodje vazi i za POKRETNE stepenice!!! Na njima me obavezno neko gura od pozadi :shock: Kao da je problem preskociti jedan p o k r e t a n stepenik, pa stati normalno :? Ma jok

avesic

Domaćin
Poruka
3.006
ja iskreno dobijam aritmiju i preznojavanje od reda ,, ali svidja mi se kada odem u banku ,,, i dodjem do šalteruše ,,, a iza mene na podu crta sa oznakom "hvala što poštujete tudju privatnost" ,, i tada se dešava --- osetim dah i pogled na moj novčanik ,, onaj pogled bez treptaja --- da ne propusti neki pokret ---možda bude presudan ,,, i tada se ja okrenem obezbedjenju i kažem "molim vas radite svoj posao """ ,,, baja pridje i udalji divaljaka kome viri glava preko mog ramena ,,,, znam da je više ljudi koji znaju za pristojnost ali džaba kada onaj mali procenat pokvari svako "srljanje" u civilizaciju

Supertajni

Poznat
Poruka
7.329
avesic:
ja iskreno dobijam aritmiju i preznojavanje od reda ,, ali svidja mi se kada odem u banku ,,, i dodjem do šalteruše ,,, a iza mene na podu crta sa oznakom "hvala što poštujete tudju privatnost" ,, i tada se dešava --- osetim dah i pogled na moj novčanik ,, onaj pogled bez treptaja --- da ne propusti neki pokret ---možda bude presudan ,,, i tada se ja okrenem obezbedjenju i kažem "molim vas radite svoj posao """ ,,, baja pridje i udalji divaljaka kome viri glava preko mog ramena ,,,, znam da je više ljudi koji znaju za pristojnost ali džaba kada onaj mali procenat pokvari svako "srljanje" u civilizaciju
Stara dobra avesic u svom fazonu he he he.................tako te volim srećo....8)

majcheki

Iskusan
Poruka
6.522
Ja imam broj mobilnog dečka koji radi u mojoj banci - samo mu zacvrkućem u telefon i pojavi mi se na vratima kancelarije sa svim potrebnim papirima :oops:

Ponavljala sam mu stalno ,,opet ništa nisam razumela'' kad je trebalo da podignem kredit za kola - zayebo se i dao mi broj...

majcheki

Iskusan
Poruka
6.522
Supertajni:
He he he..........još ćeš da mi postaneš idol.......8)
ma jok :lol:
To je ona varijanta - uđeš, prošaraš pogledom gde ko sedi... Kad ugledam neko mlađe muško svane mi. Onda mu se približim i počnem - Dobar dan gospodine (pa pročitam ime koje visi na reveru) ja sam ta i ta, radim tu i tu i imam problem za koji sam čula od koleginice da samo vi možete da rešite... Sve uz ćiu, ćiu varijantu, obećano piće prilikom sledećeg susreta (što se naravno neće dogoditi) i eto... čista prevara ali uspeva u 100% slučajeva - svi vole da se osete kao da su poznati i važni.

Kraljice - šta god ti treba vikni :lol:

Supertajni

Poznat
Poruka
7.329
majcheki:
ma jok :lol:
To je ona varijanta - uđeš, prošaraš pogledom gde ko sedi... Kad ugledam neko mlađe muško svane mi. Onda mu se približim i počnem - Dobar dan gospodine (pa pročitam ime koje visi na reveru) ja sam ta i ta, radim tu i tu i imam problem za koji sam čula od koleginice da samo vi možete da rešite... Sve uz ćiu, ćiu varijantu, obećano piće prilikom sledećeg susreta (što se naravno neće dogoditi) i eto... čista prevara ali uspeva u 100% slučajeva - svi vole da se osete kao da su poznati i važni.

Kraljice - šta god ti treba vikni :lol:

Na žalost u obezbeđenju rade samo muškarci a do onih riba na šalteru je teško doći u smislu da im privučeš pažnju.....ali naćiću lek i za to...............8)

HeBePoBaTaH_

Poznat
Poruka
7.012
Ne razumem šta je to "ćiu ći"....il' su i vas možda jadi otrovali, pa dođoste aaaaaamo..da kad ljude znaaamoo..

Zbog mene je jedan pre par godina izgubio posao u Meku. Bio sam nadrkan, gladan i sam pred kasom.. tolerisao sam mu 17 min, otišao sam, prijavio osobu kod šefa..i nikad ga više nisam video..tako se to radi. Strana firma u mom ataru mora da radi kao i svuda u svetu..

Inače, ne čekam u redovima dužim od 10 metara, nosim u džepu poseban metar, onaj što ima kočnicu..šloserski.
Odoh da jedem pilence :))