U Bajčetini se pravi helidrom za Nikolića

Poruka
17.736
Po zahtevu Protokola i Službe za obezbeđenje predsednika Srbije, Javno komunalno preduzeće „Zelenilo“ iz Kragujevca tokom proteklih 12 dana očistilo je sve rastinje do njegove porodične kuće u Bajčetini, udaljenoj 11 kilometara od centra grada.


Za taj posao je izdvojeno 1,7 miliona dinara. Uklonjeno je sve rastinje sa obe strane puta, i to u širini od po dva metra, a to je ukupno 46.000 kvadratnih metara.


Kako „Blic“ saznaje, u Bajčetini su radnici Telekoma iz centra Kraljevo, koji predsedniku sprovode optičku kablovsku vezu do kuće. Do sada je napravljen i helidrom, tako da na njegovo imanje bez ikakvih smetnji može da se spusti i helikopter.




Direktor Preduzeća za izgradnju grada Veljko Merdžan je izjavio za „Blic“ da je „održavanje lokalnih puteva na području grada redovan posao“, ali je istakao da je „put do predsednikove kuće bio prioritet iz bezbednosnih razloga“.


Već je napravljen i plan po kome će, čim nastupi zimski period, ovaj pravac održavati „Putevi Srbije“.


Kuća Tomislava Nikolića, koja je napravljena u blizini njegovog porodičnog imanja, građena je po najsavremenijim standardima, a ima i dve velike cisterne za skladištenje vode koje se napajaju sa planinskog izvora.


http://www.blic.rs/Vesti/Politika/336186/U-Bajcetini-se-pravi-helidrom-za-Nikolica

Bajcetina polako postaje atrakcija ... Ima vremena, Toma ce polako od Bajcetine da napravi Holivud ....
 
Ахахаха...... па нека - баш добар штос......... и треба једно село из Шумадије да има *ебени хелиодром......

A ko ce stedeti?Ili nam ekonomija procvala preko noci,pa se mozemo rasipati!?
Petrohemija u Pancevu vec mesec dana NE RADI,direktor pobego u Opstinu,ko zamenik predsednika,a radnicima visi zaposlenje o koncu,ali vazno da se disa udomio!
 
Rasipnistvo!:eek:

15000evra!!!

Pa ovi bivsi su kupovali automobile po 400 000 evra!


Manekenu placaju svaki mesec 40 000 evra kiriju!


Mislim!!

Do sad je odlazio kako je odlazio u tu svoju Bajcetinu,nek i dalje tako odlazi!Nek je i 1 nepotreno ulozen evro iz budzeta,to je rasipnistvo!
Nek meni da drzava tu sicu od 15000evrova,da zapocnem porodicni posao,u kojem bi bilo zaposleno 10 ljudi,a to znaci zivot 10 porodica!Sta ima Bajcetina od heliodroma?Koliko porodica ce od toga ziveti!Pa mi nemamo putevo ko svet,treba nam pista za helihoptere!
 
Do sad je odlazio kako je odlazio u tu svoju Bajcetinu,nek i dalje tako odlazi!Nek je i 1 nepotreno ulozen evro iz budzeta,to je rasipnistvo!
Nek meni da drzava tu sicu od 15000evrova,da zapocnem porodicni posao,u kojem bi bilo zaposleno 10 ljudi,a to znaci zivot 10 porodica!Sta ima Bajcetina od heliodroma?Koliko porodica ce od toga ziveti!Pa mi nemamo putevo ko svet,treba nam pista za helihoptere!

On je predsednik i ne moze da ide nigde bez obezbedjenja!

Tako je propisano!
 

Back
Top