Tzipi Livni - "Izraelci ocajno zele da napuste Izrael"

Han Pritcher

Elita
Banovan
Poruka
16.622
Ono sto sam govorio, da je sve privremeno u Izraelu i da ce se polako seliti (nit je to moja zelja niti nije vec cista tmurna prognoza) pa sam naisao na ismejavanje raznih cio napujdanih diskutanata se izgleda ostvaruje.

"I see the despair of many Israelis. Hundreds of thousands see what is happening and arrange for a foreign passport, send their children to study abroad and even buy a house overseas," Livni told hundreds of Kadima MKs and activists at a gathering in Tirat Hacarmel.

Ja vidim ocaj kod mnogo Izraelaca. Stotine hiljada vidi sta se desava i uzimaju strane pasose, salju svoju decu u inostranstvo da studiraju i cak kupe kucu u inostranstvu

izvor Ynet

http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3761231,00.html


evo vi iz jakobsvelda sad lajte na cipi
 
To mi znamo i bez Cipi Livni. Zemlju bi odmah napustilo bar trecina Izraelaca, samo kad bi imali materijalnih sredstava za to, odnosno, kad bi imali gde da odu.

o da, zna se nasiroko, nego kad sam to svojevremeno ovde napisao bukvalno domaci izraelci hteli da me lincuju i jos mi negirali moje izraelsko iskustvo sa tom pricom oko privremenosti te drzave.

neki od njih zive tamo i vide, cuju, al dzaba ti to, dzaba i ja da im kazem, odmah pocnu da se ritaju i napadaju na moju osobu ;)

evo im sad cipi pa nek nagrnu na nju.
 
Jes brate smaras. Ni jedan narod nema toliko patriota kao Izrael. Jevreja je svake godine sve vise i vise. Izrael ima razvijenu privredu i cak i u ovim godinama krize njegov BDP raste. Nezaposlenost je kontrolisana. Prelepa drzava. Savki Jevrej u njoj ima svoje mesto.

A to sto ti pises i citiras... ma to su price palestinskih spijuna.
 
Jes brate smaras. Ni jedan narod nema toliko patriota kao Izrael. Jevreja je svake godine sve vise i vise. Izrael ima razvijenu privredu i cak i u ovim godinama krize njegov BDP raste. Nezaposlenost je kontrolisana. Prelepa drzava. Savki Jevrej u njoj ima svoje mesto.

A to sto ti pises i citiras... ma to su price palestinskih spijuna.

ynet palestinski spijuni?

dooobro, vidim da si pun informacija.
iz tvoje maste valjda..

ajd i ti si nesto reko.
 
To mi znamo i bez Cipi Livni. Zemlju bi odmah napustilo bar trecina Izraelaca, samo kad bi imali materijalnih sredstava za to, odnosno, kad bi imali gde da odu.

Bili su dobrodosli u kuci mojih predaka kad nije pas imao za sta da ih ugrize, bice dobrodosli i sutra.

btw. vi turko-hazari sto fantazirate da ste jevreji zapitajte se da li ste i vi dobrodosli.
 
Bili su dobrodosli u kuci mojih predaka kad nije pas imao za sta da ih ugrize, bice dobrodosli i sutra.

btw. vi turko-hazari sto fantazirate da ste jevreji zapitajte se da li ste i vi dobrodosli.

sjajno..

samo znas sta ima kod ovih novopecenih izraelaca?

ono sto sam ja tamo video, masa njih je po babi, svega po babi.
vremena su bila malo zayebana, nije lako biti srbin ni sad, najlakse je iskopati nekog pretka i nakititi se njegovim perjem.

ljudi loseg kova tako rade uglavnom. cak sta vise, postanu zagrizeniji od pravih jevreja pa dodju da nam ovde dele lekciju.

moj rodjak je neke sefarde cuvao, moj sadasnji tas takodje, babu moje bivse zene su sklonili u shumadisjko selu srpski seljaci i sacuvali je.

potomci tih baba danas pljuju po srbima kako stignu.
 
sjajno..

samo znas sta ima kod ovih novopecenih izraelaca?

ono sto sam ja tamo video, masa njih je po babi, svega po babi.
vremena su bila malo zayebana, nije lako biti srbin ni sad, najlakse je iskopati nekog pretka i nakititi se njegovim perjem.

ljudi loseg kova tako rade uglavnom. cak sta vise, postanu zagrizeniji od pravih jevreja pa dodju da nam ovde dele lekciju.

moj rodjak je neke sefarde cuvao, moj sadasnji tas takodje, babu moje bivse zene su sklonili u shumadisjko selu srpski seljaci i sacuvali je.

potomci tih baba danas pljuju po srbima kako stignu.

Znas onu. " Nema boljeg Muslimana, od poturcenog Srbina" :mrgreen:
 

Back
Top