Quantcast

tvrdoća

Guede

Poznat
Poruka
9.179
jel vam je neko nekad rekao da ste tvrdi, ali ne u smislu da vam je kita tvrda ili da su vam bradavice ili sise tvrde ili dupe, nego da ste onako tvrdi kao osoba?
i zašto je guzicа cenzurisana reč, a dupe nije?
Rijetko kazu tvrd, bar kod mene, obicno vele krut ....cesto se tu radi o karakterom opasanim ljudima, kojima je to i posljednje utociste

Poruka
6.065
jel vam je neko nekad rekao da ste tvrdi, ali ne u smislu da vam je kita tvrda ili da su vam bradavice ili sise tvrde ili dupe, nego da ste onako tvrdi kao osoba?
i zašto je guzicа cenzurisana reč, a dupe nije?
Ovo sam i ja par puta mislio pitati.

Danas mi se dogodilo da sam bio tvrd, palo mi je nesto na pamet, pokazalo se jako efikasnim.
Potrijebio sam u pola sata sve smrdljive martine u sobi i hodniku, valjda je padao jedan po minuti.
Bez da su ispustili smrad, ali bilo je okrutno.
Sada imam griznju savijesti zbog toga.
Mozda sam malo pretjerao.

gost 423947

Elita
Poruka
21.557
Ovo sam i ja par puta mislio pitati.

Danas mi se dogodilo da sam bio tvrd, palo mi je nesto na pamet, pokazalo se jako efikasnim.
Potrijebio sam u pola sata sve smrdljive martine u sobi i hodniku, valjda je padao jedan po minuti.
Bez da su ispustili smrad, ali bilo je okrutno.
Sada imam griznju savijesti zbog toga.
Mozda sam malo pretjerao.
Čvarak terminator ahahahaha

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.