Тврд или мек?

Hellen

Buduća legenda
Poruka
29.970
Ја некако навикла на мек, мада сви кажу да је бољи тврд.
Е, откад сам купила нови кревет стално се будим са боловима у леђима јер је много тврђи од претходног а мени то не одговара. :(

Па хтедох да вас питам имате ли искустава са оним анатомским душецима, јастуцима или простиркама од ''мемори пене'' који се у последње време често рекламирају.

Била сам на некој Вулмарк промоцији, све оно лепо изгледа, али цијенааа - ситница! :sad2:

Гледала сам мало и те Дормео керефеке, али не знам исплати ли се дати паре за анатомски јастук или, рецимо, простирку од ''мемори пене''...:confused:

Користи ли неко те артикле и да ли сте задовољни?
 
Hellen, mislim da ti treba samo malo vremena da se navikneš na tvrd krevet.
Kad sam bila mala, godinama sam spavala na mekom dušeku.Onda mi je otac kupio izuzetno tvrd dušek, pošto se brinuo za moju kičmu. I gunđala sam jedno dve - tri nedelje, imala sam osećaj kao da spavam na steni :) :) a onda sam se navikla. I stvarno mi je više odgovaralo! I dan danas kad utonem u meke jastuke, nekako se osećam nestabilno, rasplinuto, izuvijano. S tim što kada koristim normalan jastuk, bole me leđa, jedino mogu da spavam na onom tanušnom, bebi jastuku, dakle skoro ravna površina je u pitanju.
 
Ја нешто размишљам о Дормео простирци, па ме интересују искуства....

А никако ми није добро на тврдом, жуљам се на сопствене коске...:(
 
potpuno off topic ali ne volem stvari koje se prodaju preko tv shopa.
i koje je smislila NASA ili Rusi...
vezano za temu, verujem da navika i godine imaju uticaja
ali ljudima nikad ugoditi
evo, npr "neke" forumašice poseduju netapaciranu liniju
a onda se čude što im je dušek tvrd:)
 
Може мало конкретније? :confused:

Može.

Od kad nabavih dušek i jastuk uopšte nemam problema sa bolovima u vratu i leđima. Čak sam i posle kratkog sna odmorniji nego ranije. Posebno mi se sviđa ovaj dormeo jastuk, čak i više nego dušek. Oduvek sam imao problema da sa jastucima, obično vremenom postanu premekani a ovaj se još drži :super:
Ukoliko neko spava na krevetu/fotelji na rasklapanje dormeo je definitivno prava stvar :ok:
 
vd:
potpuno off topic ali ne volem stvari koje se prodaju preko tv shopa.
i koje je smislila NASA ili Rusi...
vezano za temu, verujem da navika i godine imaju uticaja
ali ljudima nikad ugoditi
evo, npr "neke" forumašice poseduju netapaciranu liniju
a onda se čude što im je dušek tvrd:)
"dugo strogo cuvana tajna ruske vojne avijacije sada dostupna i na nasem trzistu" :mrgreen:
 
Juuuuuuuuuuuuuuuuu kad se sad nisam šlogirala ...prvo kliknem na Dip i pred ocima mi se pojavljuje naslov Tvrd ili mek :eek: pomislim gde sam ja zalutala :think:, pogledam gore , lepo pise Dip....:confused:

Onda opet pogled na naslov .....pa duplo :eek: autor teme Hellen ....

skoro bojazlivo sam kliknula na naslov ...sa nekom strepnjom sta cu unutra zateci....

Mislim da ne treba da napomenem da sam se umalo nacisto ali na-či-sto šlogirala kad videh da Hellen voli mek :sad2::....al sva sreca rec je o duseku te tu ja malo odahnuh....


Sve sam čekala da odnekud iskoci onaj imbecil Ašton Kučer ....

Al sad kad sam se sabrala ...glasam za tvrd ....spavamo na schlarafia diplomat dušeku i vrlo smo zadovoljni. Ima tu nekih :cool: koji su me poslušali pa kupili duseke istog proizvodjaca i sad kazu spavaju dobro.
 
Juuuuuuuuuuuuuuuuu kad se sad nisam šlogirala ...prvo kliknem na Dip i pred ocima mi se pojavljuje naslov Tvrd ili mek :eek: pomislim gde sam ja zalutala :think:, pogledam gore , lepo pise Dip....:confused:

Onda opet pogled na naslov .....pa duplo :eek: autor teme Hellen ....

skoro bojazlivo sam kliknula na naslov ...sa nekom strepnjom sta cu unutra zateci....

Mislim da ne treba da napomenem da sam se umalo nacisto ali na-či-sto šlogirala kad videh da Hellen voli mek :sad2::....al sva sreca rec je o duseku te tu ja malo odahnuh....

Sve sam čekala da odnekud iskoci onaj imbecil Ašton Kučer ....

Al sad kad sam se sabrala ...glasam za tvrd ....spavamo na schlarafia diplomat dušeku i vrlo smo zadovoljni. Ima tu nekih :cool: koji su me poslušali pa kupili duseke istog proizvodjaca i sad kazu spavaju dobro.


:hahaha:
isto! :hahaha:
 
Ja imam schlarafia jastuk od nekog kaučuka il tako nečega, odličan je, muku sam mučila sa glavoboljama, vrtoglavicama a povremeno i trnjenjem delova tela, i sve se rešilo kupovinom pravog jastuka :zurka: A za dormeo, nemam pojma, mnogi kažu da je dobra reklama čudo :roll:
 
Mi trenutno koristimo neke niške jastuke.
Mozda ce Mileva bolje umeti da kaze ako ne procitacu etikete.
Za ta jastuke autor ili kako li se to vec zove , dobio neke silne nagrade za dostignuce i bog te pita jos sta ...i zaista vredi svaki ulozeni dinar.

Ne znam kakav je ni sta je ni ama bas nista o njemu al da mi je spavanje na nemu prijatnije nego na nekim drugim jeste.
Pre toga sam koritila schlarafijin od ne znam cega al nije kao ovaj od pusycat i takode mi je jako prijalo al sam ga oprala u masini i upropastila ga :rumenko:
 
Mi trenutno koristimo neke niške jastuke.
Mozda ce Mileva bolje umeti da kaze ako ne procitacu etikete.
Za ta jastuke autor ili kako li se to vec zove , dobio neke silne nagrade za dostignuce i bog te pita jos sta ...i zaista vredi svaki ulozeni dinar.

Ne znam kakav je ni sta je ni ama bas nista o njemu al da mi je spavanje na nemu prijatnije nego na nekim drugim jeste.
Pre toga sam koritila schlarafijin od ne znam cega al nije kao ovaj od pusycat i takode mi je jako prijalo al sam ga oprala u masini i upropastila ga :rumenko:

Ovaj moj ne sme da se pere ni slučajno, 100x mi čovek naglasio. I obećao da neću imati problema sa grinjama i ostalim demonima na koje sam alergična.... pa, videćemo! Mada, koliko košta, trebao bi i krevet da razmešta :mrgreen:
 
Ја некако навикла на мек, мада сви кажу да је бољи тврд.
Е, откад сам купила нови кревет стално се будим са боловима у леђима јер је много тврђи од претходног а мени то не одговара. :(

Па хтедох да вас питам имате ли искустава са оним анатомским душецима, јастуцима или простиркама од ''мемори пене'' који се у последње време често рекламирају.

Била сам на некој Вулмарк промоцији, све оно лепо изгледа, али цијенааа - ситница! :sad2:

Гледала сам мало и те Дормео керефеке, али не знам исплати ли се дати паре за анатомски јастук или, рецимо, простирку од ''мемори пене''...:confused:

Користи ли неко те артикле и да ли сте задовољни?

Dormeo koriste moj brat i snaja i oni su prezadovoljni.Sad hoce i deci da uzmu.
A i mm i ja se premisljamo i neznamo sta nam je raditi :think:
 

Back
Top