Tvoje lice zvuči poznato II

TLZP

  • Zvonko Pantović - Čipi

  • Ivan Jevtović

  • Jelena Gavrilović

  • Katarina Bogićević

  • Bane Mojićević

  • Dragan Kojić Keba

  • Tanja Savić

  • Neda Ukraden

  • Elena Risteska

  • Nenad Okanović


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

georgejune

Srebrna tastatura
Poruka
211.818
Zvonko Pantović - Čipi nekadašnji pevač grupe "Osvajači", glumac Ivan Jevtović, kog ćemo uskoro gledati i u novoj seriji "Urgentni centar" na TV Prva, glumica Jelena Gavrilović, Katarina Bogićević koja se proslavila anđeoskim glasom i odličnom glumom u seriji "Folk", pevači Bane Mojićević i Dragan Kojić Keba, pevačice Tanja Savić, Neda Ukraden i Elena Risteska, Nenad Okanović, poznat kao sin Dragan iz popularne domaće serije.
Njihove imitacije ocenjivaće Ivan Ivanović, Marija Mihajlović i Branko Đurić Đura, a četvrti član žirija će se menjati iz emisije u emisiju.

Ura za djuru:super:
 
A voditelji će biti Marija Kilibarda i Bojan Ivković. Samo nek nije amorfni Strugar :lol:

Inače Bojan Ivković je - citiram iz Blica :

Rođen je 15. oktobra 1975. u Vršcu. Svira perkusije i udaraljke u grupama "Vasil Hadžimanov bend", "Haš", "Pavle Aksentijević i grupa 'Zapis'", „Kontrabanda" i vodi mnoge manifestacije za decu.

a evo i fotke :)


517593_bojan-i-marija-foto-promo_ff.jpg
 
e pa on meni nije bio bzvz i dalje nemam neko preterano misljenje o njemu jer je nesiguran, ali ovako posmatrajuci vidi se da je dobar covek nije namcor i folirant,neda je sine 24/7 u tripu ja sam bitna i vazna,fuj,okanovic mi je oduvek antipatican bez obzira sto je transformator i sto ce mu leci ovo
 
Čipi je bio u prvih pet kandidata na audiciji za pevača Iron Maiden-a . Valjda je otpao zbog akcenta ili što je malo ružnjikav :lol: Nekako ga ne vidim kao ozbiljnog favorita. U Tlzp se pre svega traži moć transformacije, a njegova boja glasa je već dovoljno prepoznatljiva i ne vidim kako će se sa tim izboriti. Inače, svaki pevač želi karakterističnu boju glasa jer ga izdvaja od ostalih, ali u ovom slučaju mislim da će Čipiju to biti prilična prepreka :)
 
Pa znamo kako se snasao...
:)
"Tece viiiiino crveno, venama mojim..." :zurka:

To je verovatno najgora pesma koju su uspeli da snime.

Čipi je bio u prvih pet kandidata na audiciji za pevača Iron Maiden-a . Valjda je otpao zbog akcenta ili što je malo ružnjikav :lol: Nekako ga ne vidim kao ozbiljnog favorita. U Tlzp se pre svega traži moć transformacije, a njegova boja glasa je već dovoljno prepoznatljiva i ne vidim kako će se sa tim izboriti. Inače, svaki pevač želi karakterističnu boju glasa jer ga izdvaja od ostalih, ali u ovom slučaju mislim da će Čipiju to biti prilična prepreka :)

Koga je trebalo da menja Dikinsona ili Blejza?

Slazem se da ce mu boja glasa biti problem ali mislim da ce se dobro snaci kod imitiranja zena zbog toga.
 
Тешко ћу ја ове сезоне то гледати.

Јер, искрено, од Неде,Кебе и Окановића ми се бљује, остали су апсолутно незанимљиви.

Па, зар у Србији нема нормалнијих и талентованијих људи, побогу?
 
Koga je trebalo da menja Dikinsona ili Blejza?

Slazem se da ce mu boja glasa biti problem ali mislim da ce se dobro snaci kod imitiranja zena zbog toga.

Verovatno Dikinsona,jer je to bilo 90ih. :) Možda si u pravu da će bolje da imitira ženski glas, ali ne mogu da ga zamislim kao žensko. :lol:

Inače u ovakvim emisijam uglavnom učestvuju neafirmisani pevači i glumci ili oni koji su već pali u zaborav pa pokušavaju da spasu odumiruću karijeru
 
Тешко ћу ја ове сезоне то гледати.

Јер, искрено, од Неде,Кебе и Окановића ми се бљује, остали су апсолутно незанимљиви.

Па, зар у Србији нема нормалнијих и талентованијих људи, побогу?


Znaš kako, najverovatnije će da nas neko prijatno iznenadi, a zbog tog neočekivanog vredi gledati :) Bar se nadam da će tako biti :lol:
 
Verovatno Dikinsona,jer je to bilo 90ih. :) Možda si u pravu da će bolje da imitira ženski glas, ali ne mogu da ga zamislim kao žensko. :lol:

Inače u ovakvim emisijam uglavnom učestvuju neafirmisani pevači i glumci ili oni koji su već pali u zaborav pa pokušavaju da spasu odumiruću karijeru

Poceli su Osvajaci ponovo da rade, mozda ovde vide priliku da cuje jos neko i da se ljudi podsete sta su slusali pre 20 godina.

Video sam na reklami da je ce biti odmah zensko, koleginica iznad je potvrdila..
 
Па, нада умире последња :(

:neutral:

Poceli su Osvajaci ponovo da rade, mozda ovde vide priliku da cuje jos neko i da se ljudi podsete sta su slusali pre 20 godina.

Video sam na reklami da je ce biti odmah zensko, koleginica iznad je potvrdila..

Jedino mogu da ga zamislim kao Olivu :lol: Mada može i Dragan Zarić iz Nevena :lol:

 
Čipi je bio u prvih pet kandidata na audiciji za pevača Iron Maiden-a .

Sta bre?!?! :eek:

Evo, prikljucujem se temi. Ja sam trenutno "preko bare", ali cu gledati da uhvatim snimke kad postave ili tako nesto, pa da komentarisem.

Nisam cula za vecinu ucesnika, sto i nije strasno (nisam znala nekolicinu ni prosle godine). Ipak, cini mi se da je ekipa bila bolja prosle godine.

Ali me je prijatno iznenadilo sto Katarina nije vise u ziriju. Zao mi je bilo da je hejtujem, ali stvarno se nije snasla. I dobro je, ko sto neko rece, da je Strugar otpao.
 
Sta bre?!?! :eek:

Evo, prikljucujem se temi. Ja sam trenutno "preko bare", ali cu gledati da uhvatim snimke kad postave ili tako nesto, pa da komentarisem.

Nisam cula za vecinu ucesnika, sto i nije strasno (nisam znala nekolicinu ni prosle godine). Ipak, cini mi se da je ekipa bila bolja prosle godine.

Ali me je prijatno iznenadilo sto Katarina nije vise u ziriju. Zao mi je bilo da je hejtujem, ali stvarno se nije snasla. I dobro je, ko sto neko rece, da je Strugar otpao.

Hvala bogu da nije vise u ziriju, iritantna je do zla boga.
 

Back
Top