Tviter ili Instagram?

Tviter ili instagram?

  • Tviter

    glasova: 1 20,0%
  • Instagram

    glasova: 4 80,0%

  • Ukupno glasova
    5
  • Anketa je zatvorena .
jest
to razumem
meni neki poslao zahtev
ja reko sta oces ti
ja sam musko
kaze on znam
pa sta mi saljes nijesam *****
i ja njemu blok
Pa u poslednje vreme,pred zatvaranje fejsa,sam imao vise blokova,nego dopisa.O tome i pricam.Ne mogu da se nerviram.Na instagramu i ako neko posalje zhtev,nema da iskace nista,samo pise prihvati,ako je poznat prihvatim,ako ne nikom nista.
 
Na instagramu sam navučena na onaj Reel format.
Ne objavljujem ništa godinama, ne zanimaju me ljudi koje poznajem :mrgreen:, ali skupljam taletovane ljude uz koje mi je zagarantovan ugođaj.
Osećam se kao član uvaženog žirija kad nešto pohvalim... dok pokušavam da zaspim.
Ne znam da li ste primetili, ali Pinteterst i Instagram imaju tendenciju da prikazuju sadržaje kao u nekoj kolaboraciji...
Tipa, zanima me šivenje, kad ono... i na Instagramu me nađu po tom interesovanju!
 
Zbog cega.Pa stariji od mene vise vise na fejsu nego mladez.
Баш зато ми је чудно што немате фејс,а имате инстаграм.
:)Ne guram ga,a bljutav je po dopisivanju i nametanju raznih tipova koje ne zelim prihvatiti za prijatelje.tako je bilo na Fejsu i nisam ga imao ni mesec dana,ugasio sam ga.Inace sam ovako na sajtovima pratio i twiter,isto s.anje.
Како сте га успели угасити?Код мене та опција не постоји.
 
Баш зато ми је чудно што немате фејс,а имате инстаграм.

Како сте га успели угасити?Код мене та опција не постоји.
jednostavno se 10-15 dana ne prijavljujes na nalog i on postane neaktivan.Doduse nikada vise nisam ni probao na otvaram taj nalog.Ovako posto se slabo krecem i slabije vidjam neke rodjake i prijatelje,a primetio sam da ih ima poprilicno na Instagramu,instalirao sam Instagram na telefon i poceo polako da prikupljam meni drage ljude i da se dopisujem.
 

Back
Top