TV

jelen.co

Veoma poznat
Poruka
14.744
Jel’ ste gledali ovu novu seriju Silo, što ima 2 sezone do sad…..Par hiljada ljudi živi ceo svoj život u nekom podzemnom bunkeru….
Mene sad interesuje šta oni rade kad im se prijede pomfrit iz Meka, ili kad im se pije kafa iz Starbaksa…. i gde idu na letovanje…. ili na zimovanje…. i dal’ je i tamo najvažnije ko ima najvećeg BMW-a il’ Mečku? Jeste li nekada razmišljali o tome….?
 
Serija se desava u buducnosti i zabranjeni su svi artefakti koji se odnose na proslost pre pravljenja silo-a.

Tako da oni ne znaju za mek i mecku.
 
Jel’ ste gledali ovu novu seriju Silo, što ima 2 sezone do sad…..Par hiljada ljudi živi ceo svoj život u nekom podzemnom bunkeru….
Mene sad interesuje šta oni rade kad im se prijede pomfrit iz Meka, ili kad im se pije kafa iz Starbaksa…. i gde idu na letovanje…. ili na zimovanje…. i dal’ je i tamo najvažnije ko ima najvećeg BMW-a il’ Mečku? Jeste li nekada razmišljali o tome….?

nisam gledala

medjutim kad zivish u bunkeru zhivish od sjetjanja
 
Jel’ ste gledali ovu novu seriju Silo, što ima 2 sezone do sad…..Par hiljada ljudi živi ceo svoj život u nekom podzemnom bunkeru….
Mene sad interesuje šta oni rade kad im se prijede pomfrit iz Meka, ili kad im se pije kafa iz Starbaksa…. i gde idu na letovanje…. ili na zimovanje…. i dal’ je i tamo najvažnije ko ima najvećeg BMW-a il’ Mečku? Jeste li nekada razmišljali o tome….?
ne gledam tv ima jedno 15 god i super mi
 

Back
Top