Jel’ ste gledali ovu novu seriju Silo, što ima 2 sezone do sad…..Par hiljada ljudi živi ceo svoj život u nekom podzemnom bunkeru….
Mene sad interesuje šta oni rade kad im se prijede pomfrit iz Meka, ili kad im se pije kafa iz Starbaksa…. i gde idu na letovanje…. ili na zimovanje…. i dal’ je i tamo najvažnije ko ima najvećeg BMW-a il’ Mečku? Jeste li nekada razmišljali o tome….?
Mene sad interesuje šta oni rade kad im se prijede pomfrit iz Meka, ili kad im se pije kafa iz Starbaksa…. i gde idu na letovanje…. ili na zimovanje…. i dal’ je i tamo najvažnije ko ima najvećeg BMW-a il’ Mečku? Jeste li nekada razmišljali o tome….?
