Tv pretplata i trovači

mario80

Legenda
Poruka
56.829
Zašto ovi trovači što se reklamiraju na javnom servisu nebi plaćali tv pretplatu umesto nas ili da se ukinu potpuno reklame? Evo upaljen tv pola sata idu reklame više se ne sećam ni šta je bilo.

Dakle već godinama bojkotujem i izbegavam proizvode koji se reklamiraju na televiziji.

Zašto ovi trovači što se reklamiraju na javnom servisu nebi plaćali tv pretplatu umesto nas ili da se ukinu potpuno reklame? Evo upaljen tv pola sata idu reklame više se ne sećam ni šta je bilo.

Dakle već godinama bojkotujem i izbegavam proizvode koji se reklamiraju na televiziji.
Zakon jos nije promanjen.Da javni servisi koje placaju gradjani ne smeju pustati reklame u bilo koje vreme,vec samo u vreme kada je to naznaceno.Znaci izmedju bilo kojeg progtama,kao sto je nekada postojalo vreme za EPP.

Ја бојкотујем гледање телевизије.
Све што могу погледам са два дана закашњења.

Ja gledam unazad ponešto pa premotavam reklame. Prva ima blokove reklama po 25 minuta pa sam zapazio motajući. Iste glupe reklame.
Ja jako retko i gledam nešto što se trenutno prikazuje, skoro sve gledam unazad (EON SBB) pa premotavam reklame. U pravu si za Prvu, kad supruga i ja gledamo Tamaru, reklame su minimum 17-18 minuta (ne računajući promo sponzora tokom same emisije, to mi je OK, oni učestvuju u svemu tome).

Back