TV PINK

Gledam u prolazu na TV ide neki dnevnik na Pinku malopre i uskace izmedju vesti Mitrovic, sa padobranom na Dunavu vuku ga gliserom i ide pesma Californiacation...


****** kako ste vi prsli totalno zamisli ti tek te radnike koji trpe te gluposti :D


A ti "u prolazu gledaš Pink" :rotf:
Ništa lično...ali... :malav:
 
Meni je Zevko skroz cool, isto ili slično bih na njegovom mestu radila-možda to ne bih snimala, ali čovek je biznismen, sve to je opravdano!
Čini mi se da je Čukanović naprasno prešao sa Pinka na Prvu, žaliće Zevko, izgubio je zverku!
Ima dobre voditelje ozbiljnog programa, ali ove mlade zvezde-čudi me da nije znao da prepozna!
Filip je mali genije, obožavam ga.
1598141441430.png
 
Poslednja izmena:
Meni je Zevko skroz cool, isto ili slično bih na njegovom mestu radila-možda to ne bih snimala, ali čovek je biznismen, sve to je opravdano!
Čini mi se da je Čukanović naprasno prešao sa Pinka na Prvu, žaliće Zevko, izgubio je zverku!
Ima dobre voditelje ozbiljnog programa, ali ove mlade zvezde-čudi me da nije znao da prepozna!
Filip je mali genije, obožavam ga.
Pogledajte prilog 752430
I ja obozavam onog dasovica i premijeru,odveo bi ih u sumu ,vezo za drvo i rez po rez,mesec dana
 
Meni je Zevko skroz cool, isto ili slično bih na njegovom mestu radila-možda to ne bih snimala, ali čovek je biznismen, sve to je opravdano!
Čini mi se da je Čukanović naprasno prešao sa Pinka na Prvu, žaliće Zevko, izgubio je zverku!
Ima dobre voditelje ozbiljnog programa, ali ove mlade zvezde-čudi me da nije znao da prepozna!
Filip je mali genije, obožavam ga.
Pogledajte prilog 752430
Ovaj mali migrantoliki mentol je jednom pokušao da intervjuiše Prestolonaslednika.

Retko nevaspitano moronče.
 
Meni je Zevko skroz cool, isto ili slično bih na njegovom mestu radila-možda to ne bih snimala, ali čovek je biznismen, sve to je opravdano!
Čini mi se da je Čukanović naprasno prešao sa Pinka na Prvu, žaliće Zevko, izgubio je zverku!
Ima dobre voditelje ozbiljnog programa, ali ove mlade zvezde-čudi me da nije znao da prepozna!
Filip je mali genije, obožavam ga.
Pogledajte prilog 752430
Super slicni se nalaze !
Onaj mora ujutro da smrce ovaj mora da se doji :zkez:


https://s12.****************/images/200823/6otdnrg4.jpg
 
oni uzivaju u tome..vode tudje zivote preko tv-a

ljudi nikako da shvate da se protiv sistema ne bore oni koji lose zive..njima je super jer ne znaju za bolje.
.bore se oni koji zive dobro jer znaju da moze bolje
“Више је људи помрло од јела и пића него од глади и жеђи”
(Српска народна пословица) ;)
 
Ima dobre voditelje ozbiljnog programa, ali ove mlade zvezde-čudi me da nije znao da prepozna!
Пинк има озбиљан програм?
Мислим да је ово први пут у историји да је неко изговорио те речи таквим редоследом и са тим значењем...
А заправо је ТВ Пинк највећи кривац за простаклук и малодушност који су завладали у српском друштву.

Фарме, Парови, Задруге, Гранд, Инстант женидбе... невиђено ширење мржње политичких неистомишљеника... ко зна шта још...
 
Пинк има озбиљан програм
Мислим да је ово први пут у историји да је неко изговорио те речи таквим радоследом и са тим значењем...
А заправо је ТВ Пинк највећи кривац за простаклук и малодушност који су завладали у српском друштву.
Nije Pink već pravosuđe kome su manijaci u BMW džipovima, zelenaši i lažni svedoci uzorni građani a obespravljene žene krivci.

Katastrofalna država.
 
Nije Pink već pravosuđe kome su manijaci u BMW džipovima, zelenaši i lažni svedoci uzorni građani a obespravljene žene krivci.

Katastrofalna država.
С тим што народ не гледа правосуђе по цео дан, него Пинк, па самим тим су они и одговорни.
Правосуђе никада није било добро... некад се судило по богатству, некада по партијској линији - али су људи чак и тада били нормални, пристојни.
Доласком ПИНКА се то у многоме мења.

Курсаџије постају пример за "добру" комедију у очима народа. Форе пуне глупости постају нешто чак пожељно.

Фарма надилази све до тада... па и поред безочног простаклука и разврата који пласира, ипак у очима народа постаје пример пожељног забавног програма.

Све што је пласирано, народ је прихватио као своје, део себе... ;)
 
С тим што народ не гледа правосуђе по цео дан, него Пинк, па самим тим су они и одговорни.
Правосуђе никада није било добро... некад се судило по богатству, некада по партијској линији - али су људи чак и тада били нормални, пристојни.
Доласком ПИНКА се то у многоме мења.

Курсаџије постају пример за "добру" комедију у очима народа. Форе пуне глупости постају нешто чак пожељно.

Фарма надилази све до тада... па и поред безочног простаклука и разврата који пласира, ипак у очима народа постаје пример пожељног забавног програма.

Све што је пласирано, народ је прихватио као своје, део себе... ;)
Pink se ne bi dogodio u ovako katastrofalnim razmerama da je upravo to očajno pravosuđe reagovalo ikada na bestijalnosti koje emituje taj medijski hram varvarizma. Kao i na sve ostalo što su Mitrovići radili protiv Srbije i života njenih građana.

Oni su za uništavanje Srbije nagrađeni jahtama od 60 metara i bezbrojinim privilegijama od kojih je najvažnija ona da su iznad zakona dok smo svi mi ostali koji generacijama unazad dirinčimo za progres Srbije kažnjeni ne samo pinkovskim moronima na grbači već i sistemom koji štiti takve spodobe.
 

Back
Top