TV Pink - politicka tvorevina

Truman

Elita
Poruka
22.709
Na ovom forumu se vec pisalo o Pink kulturi ali niko se nije setio da postavi temu koja ce se pozabaviti teorijom o kojoj sam dosta slusao - da je Pink politicki projekat stvoren sa jasnim ciljem da truje ovaj narod. Ako smatrate da je tako, sta mislite ko je stvorio Pink?
 
mira,to se zna,samo sto je "pragmaticni" mitrovic lik koji brzo se prilagodjava situacijama...
a te trash televizije postoje svuda,samo sto je nasa "komercijala" malo odvratnija..recimo,po meni je i britni spirs trash,samo sto je upakovanija od naseg folka..
koju tv ljudi ovde najvise gledaju,bas me zanima?
 
Недоношче Мирјане Марковић (када је створено)... а сада не знам за кога ради, мада се можда може наслутити... чини ми се да је власник био на "молитвеном доручку"...
 
Otisao si malo daleko. Stvorio ga je Zeljko Mitrovic, sposoban covek, posle zaradjene love sa studijom za snimanje muzike istoimenog naziva. Kada je postao najpopularnija stanica, naravno zbog emitovanja ispraznih americkih akcionih filmova i ogavnih narodnjaka koji podilaze najnizem ukusu, odredjeni politicki faktori su shvatili da moraju da iskoriste tu podlogu za dodatno ispiranje svesti narodu i tad pocinju veliki dilovi njegovog gazde sa establishmentom. Vlasti ce se menjati i dokle god ima u vlasti onih koji su alavi na lovu, pink ce opstajati.
 
Па и није далеко... само покушавам да схватим зашто се дотични Митровић толико труди ДА "ПРЕУЗМЕ" НАЦИОНАЛНИ ДНЕВНИК... мислиш због фреквенције... хах...
 
marlon:
Otisao si malo daleko. Stvorio ga je Zeljko Mitrovic, sposoban covek, posle zaradjene love sa studijom za snimanje muzike istoimenog naziva. Kada je postao najpopularnija stanica, naravno zbog emitovanja ispraznih americkih akcionih filmova i ogavnih narodnjaka koji podilaze najnizem ukusu, odredjeni politicki faktori su shvatili da moraju da iskoriste tu podlogu za dodatno ispiranje svesti narodu i tad pocinju veliki dilovi njegovog gazde sa establishmentom. Vlasti ce se menjati i dokle god ima u vlasti onih koji su alavi na lovu, pink ce opstajati.

Jesi li siguran da je pare zaradio samo preko tog studija, na legalan nacin?
 
Све је то ОК што кажеш... али ШТА ЋЕ МУ ДНЕВНИК ??? Једино ако су у питању још неке друге намере ОСИМ ГЛЕДАНОСТИ... јер он гледаност својих фолк-срања већ има...
 
eremita:
Недоношче Мирјане Марковић (када је створено)... а сада не знам за кога ради, мада се можда може наслутити... чини ми се да је власник био на "молитвеном доручку"...

Ako bismo nastavili teoriju zavere Dejana Lucica rekli bismo da je ta Mira u stvari agent vladara iz senke koji ovako truju srpski narod ( ne znam da li da stavim smajli ili da ostavim da bude "ozbiljno").
 
marlon:
Otisao si malo daleko. Stvorio ga je Zeljko Mitrovic, sposoban covek, posle zaradjene love sa studijom za snimanje muzike istoimenog naziva. Kada je postao najpopularnija stanica, naravno zbog emitovanja ispraznih americkih akcionih filmova i ogavnih narodnjaka koji podilaze najnizem ukusu, odredjeni politicki faktori su shvatili da moraju da iskoriste tu podlogu za dodatno ispiranje svesti narodu i tad pocinju veliki dilovi njegovog gazde sa establishmentom. Vlasti ce se menjati i dokle god ima u vlasti onih koji su alavi na lovu, pink ce opstajati.
Tacno tako,prvo je Mitrovicev pokrovitelj bila Mira,pa ga je usvojio DS,konkretno Vesic,Ceda i jos par likova.Posle dolaska Kostunicine vlade ocigledno se otrgao kontroli sto se najjasnije vidi iz sukoba Tijanic-Mitrovic
 
Truman:
Ako bismo nastavili teoriju zavere Dejana Lucica rekli bismo da je ta Mira u stvari agent vladara iz senke koji ovako truju srpski narod ( ne znam da li da stavim smajli ili da ostavim da bude "ozbiljno").

Зар Ти се не чини да и Ти и неки други ЗАИСТА ПРЕТЕРУЈЕТЕ СА РУГАЊЕМ И ЕТИКЕТИРАЊЕМ ТИПА: ХАХ, ТЕОРИЈА ЗАВЕРЕ... зар не мислиш да то мало смара... зар не увиђаш да многи људи примећују да се ствари око нас не одвијају по систему случајности већ одређене намере... резони које имаш управо тапацирају "веома лоше вести" и потпуно их релативизују... И ТО ЈЕ ВЕОМА УПАДЉИВО... :lol:
 
Truman:
Na ovom forumu se vec pisalo o Pink kulturi ali niko se nije setio da postavi temu koja ce se pozabaviti teorijom o kojoj sam dosta slusao - da je Pink politicki projekat stvoren sa jasnim ciljem da truje ovaj narod. Ako smatrate da je tako, sta mislite ko je stvorio Pink?

pa sad... mira da bi produzila vlast... samo shto nije bila svesna da nije na vlasti...
a dal je i danas ista uloga... pa mislim da ne. on je ko kokain. prvo dash narodu shpance, idiotske USA akcione filmove, i kich i shund u vidu promocije turbo folka kao najveceg nacionalnog blaga. narod se navuche i bez toga nemoze...
znash li koliko se maloletni, a normalni deo populacije nagladovao :D jer su shpanske serije u terminima kad se kuva ruchak?
a jel si probao da okrenesh da gledash utakmicu dok keva, sestra, a polako i mushki deo kuce i okoline cmizdri uz neke porfafor likove? veruj mi, bolje probaj rotvajleru da otmesh vecheru :D

shta mislish josh koliko bi trajala ova vlada da se shpanci i grandovci zabrane zakonom iz istog razloga zbog koga su zabranjeni kokain i opijum?
 
Truman:
Jesi li siguran da je pare zaradio samo preko tog studija, na legalan nacin?

Zaradio, ne zaradio, to je njegovo. Mozes da ga mrzis zbog toga. Covek zna posao. Placa ljude, nije jajara kao Karici da stipsari. Ima uplink bolji od svih. Ne pratim satelitski Pink, ali mi rece jedan prijatelj sa foruma :lol: da je za satelitski program Pinka, Obrenovacka pijaca kao Kolarac :lol:
Svaka vlast od Mirine je htela da ga ugasi, slali su emisare ljute, a ovi su se svi vracali sa osmehom na licu. Ne mislim da mu je Jul doneo neko mnogo veliko bogatstvo, osim sto je uspeo da legalno podigne zgradu i sad mogu da mu svi popuse. Te price o zatvaranju i sukobu sa Tijanicem su price za malu decu. Da se Vlasi ne sete sta se radi iza zatvorenih vrata.
 
Nacionalista:
Mislim da iz Pinka stoje levicari,masonerija i medjunarodno Jevrejstvo
То је тачно, ПИНК БиХ је само муслимане запослио, и пар СРБА, нису Јевреји, али јесу наши масони.Иначе ПИНК БиХ је толико ужасан да за њега ПИНК Србије изгледа као ББЦ.
 
Izgleda da masu toga propustam, jer ja i nemam puno vremena za provod pred tv ekranom. A lepo mi rece covek, mislim da se zvase Cow ili Crow...
Elem, ja upravo posetih ruzicastu televiziju, satelitsku varjantu i... He, he, he, svaka cast - svetsko al' nase!
Sta je bre, bas izgleda svetski - i "emisije" i "voditelji" i ..., (ne)malo zamorno ali svetski.
Totalno se uklapa u trend karakteristican za savremeni svet, odnosno modernu Evropu. A sad ciji je Pink i ko stoji iza njega i sta ti ja znam sta sve, nije uopste vazno.
I sta se, bre, samo bunite? Hocete Evropu? Pa evo vam - "kulturne vrednosti" Evrope i sveta - na dohvat ruke!
Dakle, gledajte ruzicasti svet i uzivajte, a ako vam se ne svidja promenite kanal...
 
@lunalaluna
zavisi sta ti shvatas pod kulturnim vrednostima evrope,a pronalazis na pinku...
uostalom,zna se sta je komercijalna televizija,komercijala je svuda sa tog stanovista relativno bljak,i ne znam zasto bi sada tako nesto pricali samo za pink..kao na rtsu nema spanskih serija,ili narodnjaka,..jedino gde ih nema,su studio b,i b92,ali imaju oni vec i neke svoje nedostatke..
prosto je malo licemerno okomiti se na jednu televiziju,kao ona je kriva za sve...
i drugo,televizija i nije toliko bitna stvar(bar ne bi trebalo da bude u zivotu normalnog coveka)da bi toliko razglabali o uticaju pinka ili cega vec..
 
Paranoik?

Petar_FPN:
@lunalaluna
zavisi sta ti shvatas pod kulturnim vrednostima evrope,a pronalazis na pinku...
uostalom,zna se sta je komercijalna televizija,komercijala je svuda sa tog stanovista relativno bljak,i ne znam zasto bi sada tako nesto pricali samo za pink..kao na rtsu nema spanskih serija,ili narodnjaka,..jedino gde ih nema,su studio b,i b92,ali imaju oni vec i neke svoje nedostatke..
prosto je malo licemerno okomiti se na jednu televiziju,kao ona je kriva za sve...
i drugo,televizija i nije toliko bitna stvar(bar ne bi trebalo da bude u zivotu normalnog coveka)da bi toliko razglabali o uticaju pinka ili cega vec..
Okej, ako ti tako kazes - paranoik...
 

Back
Top