Quantcast

Tv-kartica

• Začetnik teme Jovica
  • Datum pokretanja
J

Jovica

Gost
Kupio bih Tv-tuner, pa ako neko ima iskustava sa Tv- karticama, interesuje me koje su se najbolje pokazale kod nas a da im je cena koliko-toliko povoljna! Pozdrav!

Jofka

Obećava
Poruka
79
obe su extra a ako nadjes ati 550 ili 650 neces zazaliti...650 je skuplja ali vredi razlike, software je nje....a ali imas resenje za njih...
koji operativni imas???

Poruka
19.856
Pinnacle PCTV Dual Hybrid Pro :ok:
Ta kartica je full. Ima dual tuner, oba analogni/digitalni, tako da moze da prati 2 kanala istovremeno, nezavisno koji je analogni, koji digitalni, ima integirsanu i MPEG i DivX kompresiju, timeshift funkciju, teletekst, FM tjuner, Internet Radio... ukratko sve sto vam padne na pamet, a ima logike tutnuti u TV kartu.
Uostalom evo: http://pinnaclesys.com/PublicSite/uk/Products/Consumer+Products/PCTV+Tuners/PCTV+Analog_Digital+PVR/PCTV+Dual+Hybrid+Pro+PCIe.htm

I ima jednu manu, nasi tantuzi je ne uvoze :lol:
A i ako vam je uvezu, bice jedno 120-140e sigurno.

Ja sam je letos nasao na UK e-Bay, OEM pakovanje, za svega 15 funti.
Eto. Pa ko voli nek izvoli... i ako je neko dovlaci iz Evrope (na americkom trzistu ovog modela nema), nek me se seti :)

Baba???

Aktivan član
Poruka
1.733
A mo'š i externu GERICOM TV USB 2.0 KARTICU da nađeš
na Njalonu za 700 dindži :lol: :lol:!!

Jedino je pitanje, oČe li raditi :lol: :lol:!!

Bez zeke, cena je od 20 do 35 eVara!!

Poruka
19.856
Pa od ovog Pinnaclea nije kompletniji nikako.
Nema hardwaresku DivX kompresiju i ma koliko cudno vam zvucalo nema teletekst (da ima sigurno bi ga istakli u specifikacijama). A i ne znam kakav im je tuner. Bez obzira sto je ASUS - ASUS, Pinnacle i Leadtek su meni jedino proverena imena po tom pitanju.

RAJIC

Primećen član
Poruka
569
inace kad smo vec kod ove teme ja sa mojom TV-card PCI FM+ Teletex, 10bit, Winfast TV2000XP Expert , nisam mogao da dobijem sliku u slici a ima ta opcija.
kad overim to dugme nista se ne desava?