TV duel

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Тома помиње "летење на Месец". :lol: :lol: :lol:

Где ли ће овај "дуел" завршити?


Можда би било најбоље да их лансирамо тамо? :-D
 
otkud jabuka? nisam videla pocetak...


Pa, znaš Harmony, prvo zakasnio(zato emisija počela sa zakašnjenjem), onda Tadić imao tri minuta pa onda nastupa Toma, prilazi teatralno Tadićevom pultu, spusta jabuku (bez izvol'te! a ja se ubih da decu lepo vaspitam, ovaj polupismeni da mi bude predsednik), elem vraća se za svoj pult i kaže:ovu je jabuku proizveo srpski seljak i ona ima srce....:confused: dalje nisam slušala jer sam gunđala sebi u bradu te ne vidim suštinu...Evo, i sad pokušavam da shvatim, ja njega ljudi ništa ne razumem...
 
Pa, znaš Harmony, prvo zakasnio(zato emisija počela sa zakašnjenjem), onda Tadić imao tri minuta pa onda nastupa Toma, prilazi teatralno Tadićevom pultu, spusta jabuku (bez izvol'te! a ja se ubih da decu lepo vaspitam, ovaj polupismeni da mi bude predsednik), elem vraća se za svoj pult i kaže:ovu je jabuku proizveo srpski seljak i ona ima srce....:confused: dalje nisam slušala jer sam gunđala sebi u bradu te ne vidim suštinu...Evo, i sad pokušavam da shvatim, ja njega ljudi ništa ne razumem...
fala :D
 
Аууууу....Па како Тадића није срамота за овакве гнусне лажи и увреде људске интелигенције,кад може да каже да ЕУ не жели да отме Космет Србији,нити има за то механизам?
Срам те било!!!!
Бруко једна,Тадићу!!!!
 
E kako mi je ljigav ovaj tadic, on kao da dolazi samo da se smeska i da dobro izgleda. Jedini su mu argumenti beda '90 tih godina i na tome bolesno insistira! Pa jel Nikolic bio '90 na celu drzave? Nemam reci... Ne mogu ni da ga slusam.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top