Quantcast

TV duel

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Norma Kampl

Iskusan
Poruka
5.920
Тома помиње "летење на Месец". :lol: :lol: :lol:

Где ли ће овај "дуел" завршити?

Можда би било најбоље да их лансирамо тамо? :-D

marina.c

Veoma poznat
Poruka
10.751
otkud jabuka? nisam videla pocetak...

Pa, znaš Harmony, prvo zakasnio(zato emisija počela sa zakašnjenjem), onda Tadić imao tri minuta pa onda nastupa Toma, prilazi teatralno Tadićevom pultu, spusta jabuku (bez izvol'te! a ja se ubih da decu lepo vaspitam, ovaj polupismeni da mi bude predsednik), elem vraća se za svoj pult i kaže:ovu je jabuku proizveo srpski seljak i ona ima srce....:confused: dalje nisam slušala jer sam gunđala sebi u bradu te ne vidim suštinu...Evo, i sad pokušavam da shvatim, ja njega ljudi ništa ne razumem...

gost 36952

Elita
Poruka
17.071
Pa, znaš Harmony, prvo zakasnio(zato emisija počela sa zakašnjenjem), onda Tadić imao tri minuta pa onda nastupa Toma, prilazi teatralno Tadićevom pultu, spusta jabuku (bez izvol'te! a ja se ubih da decu lepo vaspitam, ovaj polupismeni da mi bude predsednik), elem vraća se za svoj pult i kaže:ovu je jabuku proizveo srpski seljak i ona ima srce....:confused: dalje nisam slušala jer sam gunđala sebi u bradu te ne vidim suštinu...Evo, i sad pokušavam da shvatim, ja njega ljudi ništa ne razumem...
fala :D

Poruka
19.781
Аууууу....Па како Тадића није срамота за овакве гнусне лажи и увреде људске интелигенције,кад може да каже да ЕУ не жели да отме Космет Србији,нити има за то механизам?
Срам те било!!!!
Бруко једна,Тадићу!!!!

Minaqua

Zainteresovan član
Poruka
278
E kako mi je ljigav ovaj tadic, on kao da dolazi samo da se smeska i da dobro izgleda. Jedini su mu argumenti beda '90 tih godina i na tome bolesno insistira! Pa jel Nikolic bio '90 na celu drzave? Nemam reci... Ne mogu ni da ga slusam.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.