Quantcast

Tužioci kao Bogovi u zemlji Srbiji

publije

Početnik
Poruka
20
Osnovni problem pravosuđa jesu tužioci i njihovi zamenici, a ne sudije i drugi delovi sistema. Pravnu nesigurnost oni definišu kao bankari ekonomski sistem. Najbolje od svega je to što imaju tretman boga po zakonima i shvatanjima ostalih kolega hijerarhijski nadređenih i za svoje greške nikome i nikada ne odgovaraju, a država na kraju mirno plati njihove postupke (nisu greške, jer to urade iz političkih, ličnih ili nekih drugih ciljeva) i normalno nikome ništa.
Ja sam dobio direktnu optužnicu za nesavestan rad i evo nakon pet godina još uvek nije održan glavni pretres, a pretrpeo sam raznorazne posledice i danas ih trpim kao što su na primer: suspenzija sa posla, niže radno mesto nakon povratka na rad.....i mnogo šta drugo što ću rado ispričati onima koji budu zainteresovani za razgovor na ovu temu.:rtfm:

publije

Početnik
Poruka
20
U mom kraju( Novi Pazar) ima predratna priča o nekom Zenu koji je bio vlast oko Ribariča. Dojadio je nekom jadniku koji mu zapreti da će otići kod većih organa vlasti ii žaliti se na njega, a ovaj mu na to odgovori: " Slušaj i dobro zapamti brate - gde god da odeš tužićeš Zena kod Zena." I, eto, ništa se od onda nije niti će se promeniti u zemlji Srbiji. Hvala na odgovoru. Pozdrav!

publije

Početnik
Poruka
20
Evo, ukratko -za početak ukucaj moje ime na pretraživaču -Raco Vučković i pronaći ćeš jedan članak objavljen u blicu 2007-me godine, a koji objašnjava dešavanja. Dakle, krade se mazut iz toplane i ja prijavim dve krađe. Kreće postupak - saslušavamo se u Supu i dvojica - ložač (radnik toplane) koji vrši prijem i vozač (radnik špeditera) priznaju krađu. I gledaj sada oni koji su priznali krašu dobijaju ISTRAGU za proneveru i falsifikovanje službene isprave, a ja dobijam DIREKTNU OPTUŽNICU za nesavestan rad. Zakljuučak - bolje bi mi bilo da sam priznao krivicu, jer ako je potpuno negiraš i nisi kriv oni odrade ono što im kažu političari - a to je prikrij direktora koji krade, j:rtfm:er je deo tih para smatram išao i za finansiranje partija. Eto, moje greške. Normalno, par meseci potom kod nas počinje da radi šurnjaja od tužioca, jer se od direktora ima koristi, a od pravde samo država. Ima tu mnogo detalja o petogodišnjem putešestviju od nemila do nedraga, jer sam se obraćao svim institucijama i normalno nisam dobio ništa. Na sajtu portal sud ukucaj novi pazar i moje ime i videćeš da nema nikakvih depšavanja u krivičnom postupku. Hvala, na interesovanju, ako budeš želeo da znaš detalje - npr. kako se lažirala optužnica, kakve besmislene dokaze su u istoj prijavili i slično javi se pa ću ti dati podrobnije podatke. Pozdrav Raco.

publije

Početnik
Poruka
20
Evo, ukratko -za početak ukucaj moje ime na pretraživaču -Raco Vučković i pronaći ćeš jedan članak objavljen u blicu 2007-me godine, a koji objašnjava dešavanja. Dakle, krade se mazut iz toplane i ja prijavim dve krađe. Kreće postupak - saslušavamo se u Supu i dvojica - ložač (radnik toplane) koji vrši prijem i vozač (radnik špeditera) priznaju krađu. I gledaj sada oni koji su priznali krašu dobijaju ISTRAGU za proneveru i falsifikovanje službene isprave, a ja dobijam DIREKTNU OPTUŽNICU za nesavestan rad. Zakljuučak - bolje bi mi bilo da sam priznao krivicu, jer ako je potpuno negiraš i nisi kriv oni odrade ono što im kažu političari - a to je prikrij direktora koji krade, ker je deo tih para smatram išao i za finansiranje partija. Eto, moje greške. Normalno, par meseci potom kod nas počinje da radi šurnjaja od tužioca, jer se od direktora ima koristi, a od pravde samo država. Ima tu mnogo detalja o petogodišnjem putešestviju od nemila do nedraga, jer sam se obraćao svim institucijama i normalno nisam dobio ništa. Na sajtu portal sud ukucaj novi pazar i moje ime i videćeš da nema nikakvih depšavanja u krivičnom postupku. Hvala, na interesovanju, ako budeš želeo da znaš detalje - npr. kako se lažirala optužnica, kakve besmislene dokaze su u istoj prijavili i slično javi se pa ću ti dati podrobnije podatke. Pozdrav Raco.

publije

Početnik
Poruka
20
A, evo , napokon radi. Sreća da sam kopirao zadnji tekst:
Evo, ukratko -za početak ukucaj moje ime na pretraživaču -Raco Vučković i pronaći ćeš jedan članak objavljen u blicu 2007-me godine, a koji objašnjava dešavanja. Dakle, krade se mazut iz toplane i ja prijavim dve krađe. Kreće postupak - saslušavamo se u Supu i dvojica - ložač (radnik toplane) koji vrši prijem i vozač (radnik špeditera) priznaju krađu. I gledaj sada oni koji su priznali krašu dobijaju ISTRAGU za proneveru i falsifikovanje službene isprave, a ja dobijam DIREKTNU OPTUŽNICU za nesavestan rad. Zakljuučak - bolje bi mi bilo da sam priznao krivicu, jer ako je potpuno negiraš i nisi kriv oni odrade ono što im kažu političari - a to je prikrij direktora koji krade, ker je deo tih para smatram išao i za finansiranje partija. Eto, moje greške. Normalno, par meseci potom kod nas počinje da radi šurnjaja od tužioca, jer se od direktora ima koristi, a od pravde samo država. Ima tu mnogo detalja o petogodišnjem putešestviju od nemila do nedraga, jer sam se obraćao svim institucijama i normalno nisam dobio ništa. Na sajtu portal sud ukucaj novi pazar i moje ime i videćeš da nema nikakvih depšavanja u krivičnom postupku. Hvala, na interesovanju, ako budeš želeo da znaš detalje - npr. kako se lažirala optužnica, kakve besmislene dokaze su u istoj prijavili i slično javi se pa ću ti dati podrobnije podatke. Pozdrav Raco.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.