Quantcast

Tužilaštvo odbacilo pokretanje krivičnog postupka protiv Dragana Markovića Palme

ves.bole

Ističe se
Poruka
2.967
Dakle, vrlo je jasno o čemu se tu radi...o sistemskom licemerju; pa i ne samo to, već upravo zloupotrebi položaja u svrsi promocije, pa da ne kažem i propagande...
Naravno.
Nemam ja problem sa tim, svakome je jasno da Palma nije dobri Samarićanin.
Veći je problem to što ona narodna "u tuđem oku vidi trn..." kao da je pisana za ovu trulu nazovi opoziciju.
Znači, ja jesam za promene, ali nisam generalno protiv svega dobrog što je urađeno, samo zato što je to uradio Vučić,
a ne oni nesposobni lopovi pre njega.
I sad neko pametan treba njih ponovo da bira?
Ili će neko pametan da tvrdi da nisu izgrađeni putevi, fabrike, bolnice? To je uradio Vučić, pa se zato ne važi?

P.S.
Naravno da ne mislim stvarno da si ti budala, izvini.

S1MCRO

Veoma poznat
Poruka
12.654
Znači, ja jesam za promene, ali
oh-really-mhmm-okay.jpg

Poruka
66.608
Naravno.
Nemam ja problem sa tim, svakome je jasno da Palma nije dobri Samarićanin.
Veći je problem to što ona narodna "u tuđem oku vidi trn..." kao da je pisana za ovu trulu nazovi opoziciju.
Znači, ja jesam za promene, ali nisam generalno protiv svega dobrog što je urađeno, samo zato što je to uradio Vučić,
a ne oni nesposobni lopovi pre njega.
I sad neko pametan treba njih ponovo da bira?
Ili će neko pametan da tvrdi da nisu izgrađeni putevi, fabrike, bolnice? To je uradio Vučić, pa se zato ne važi?

P.S.
Naravno da ne mislim stvarno da si ti budala, izvini.

Pa vidi, ako pričamo o Palmi, ja pre svega ne znam zašto ubacuješ Vučića, pa prvo iz nekog razloga čak i (?) Đilasa?

Dakle ispalo je kao da si pokušao da kažeš, a to je ona klasična naprednjačka, "a žuti lopovi?" na bukvalno sve što se kaže. :dontunderstand:

Ja ne smem da kažem koliko je ovo nenormalna zemlja zato što ima trulu opoziciju (što je samo još jedan od dokaza u korist toga što sam kazao, koliko je nenormalna?). 🤔

комшија

Legenda
Poruka
69.333
Pa vidi, ako pričamo o Palmi, ja pre svega ne znam zašto ubacuješ Vučića, pa prvo iz nekog razloga čak i (?) Đilasa?
Не прави се наиван Словину. Све око МОНСТРУОЗНЕ лажне оптужбе да је Господин Палма подводио малолетне кћерке запослених у градској управи Јагодине, одрадио је лажни опозиционар и тајкун Друг Ђидо преко своје службенице Палмаринике дел Коко(ш), а за рачун свог вољеног Пицццоустог.
Као што Друг Ђидо стоји и иза лажне оптужбе за силовање која je у марту о.г. пуштена са његовог портала Nova, а везано за славног Србијанског глумца и опозиционог политичара Светог Леку Који Не Силује и Не Трује Већ Само Лечи.
Авај, све ћорци.

kapetanmark

Veoma poznat
Poruka
10.636

Tužilaštvo odbacilo pokretanje krivičnog postupka protiv Dragana Markovića Palme

"Za sada nema dokaza na osnovu kojih bi se pokrenuo postupak"

pravda-pixabay-850x511.jpg

27. avg 2021

Više javno tužilaštvo u Kraljevu saopštilo je da je utvrdilo da za sada nema osnova sumnje i dokaza za pokretanje krivičnog postupka, zbog navodnog podvođenja žena u Jagodini, za koje je u aprilu čelnike tog grada javno optužila predsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić.

U saopštenju ovog tužilaštva precizira se da u predmetu formiranom povodom navoda Marinike Tepić na konferenciji za novinare od 19. aprila – da su u prethodnom periodu više ženskih osoba bile žrtve podvođenja od strane službenih lica Gradske uprave Jagodina i da su pojedini političari iz Jagodine i Beograda koristili seksualne usluge tih žena, nakon izvršenih provera preko MUP-a, za sada nema mesta pokretanju krivičnog postupka povodom tih događaja, odnosno da za sada nema dokaza na osnovu kojih bi se pokrenuo postupak, prenosi RTS.

U tom smislu sačinjena je odgovarajuća javnotužilačka odluka, napominje se u saopštenju.

Tužilaštvo podseća da su u toku provera, prikupljena obaveštenja od 30 građana na koje je Tepić ukazala u svojim izjavama datim u tužilaštvu i pred organima gonjenja, a za koje se smatralo da imaju neposredna saznanja o krivičnom delu i učiniocima ili da su koristili seksualne usluge navedenih ženskih osoba, odnosno da su učestvovala u njihovom podvođenju. Ti građani su negirali da imaju bilo kakva saznanja i bilo kakvu vezu sa tim događajem, napominje tužilaštvo.

„S ozbirom na navedeno ovo tužilaštvo prilikom prikupljanja potrebnih obaveštenja nije utvrdilo postojanje osnova sumnje i dokaze za pokretanje krivičnog postupka protiv bilo kog lica, za bilo koje krivično, za koje se gonjenje preduzima po službenoj dužnosti ili na osnovu čega bi preduzelo druge dokazne radnje“, napominje se u saopštenju.
Takođe se ukazuje da ova odluka nema svojstvo presuđenne stvari i da svaki građanin, uključujući osobe koje su eventualno žrtve podvođenja u Jagodini, mogu podneti javnom tužilaštvu krivičnu prijavu protiv određenih lica, za određeno krivično delo, uz navođenje dokaza koji su im poznati, a vezani za konkretni krivično pravni događaj.

Više javno tužilaštvo u Kraljevu preuzelo je slučaj Tepić – Marković od Višeg javnog tužilaštva u Jagodini, po odluci Apelacionog javnog tužilaštva u Kragujevcu.

Ovu odluku Apelaciono tužilaštvo je donelo, odlučujući po predlogu za supstituciju Višeg javnog tužilaštva u Jagodini, koje je formiralo ovaj predmet na osnovu medijskih izveštaja a potom naložilo policiji da prikupi sva potrebna obaveštenja radi donošenja javno-tužilačke odluke.

link

ЗнаЋи, ботови лажног опозиционара Друга Ђида опет су остали кратких рукава! Па зар то није фантастично?! Прво њихова огромна фрустрација везано за жарку жељу да Светог Леку лажним оптужбама за силовање лансираним са Ђидиног портала Nova oтерају иза решетака зато што се дрзнуо на њиховог Ђида, и сад ево остадоше кратких рукава везано и за Господина Палму! Овог горостаса Нове Србијанске политичке мисли Ђидини ботови напали су по налогу Ђидиног најважнијег пословног партнера - председника СНС-а. Јер, социјални програм који Господин Палма успешно спроводи у Јагодини директно је супротан нео-либералном моделу капитализма који СНС спроводи у остатку Србије, те тако даје "лош пример", и који као такав, јел`те, онда "мора" да се елиминише! Па се измисли да подводи малолетне кћерке запослених у градској управи Јагодине.
Nedime sejdinovicu kako ti peres guzu s flašom?

Koji je postupak?

Poruka
66.608
Не прави се наиван Словину. Све око МОНСТРУОЗНЕ лажне оптужбе да је Господин Палма подводио малолетне кћерке запослених у градској управи Јагодине, одрадио је лажни опозиционар и тајкун Друг Ђидо преко своје службенице Палмаринике дел Коко(ш), а за рачун свог вољеног Пицццоустог.
Као што Друг Ђидо стоји и иза лажне оптужбе за силовање која je у марту о.г. пуштена са његовог портала Nova, а везано за славног Србијанског глумца и опозиционог политичара Светог Леку Који Не Силује и Не Трује Већ Само Лечи.
Авај, све ћорци.

A ko priča o maloletnicima?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.