Tuži korporaciju za 2 miliona dolara za lažno oglašavanje nakon što su ga izbacili iz jednog od "jedi kolko možeš" restorana

Sensei

Master
Moderator
Poruka
69.528
Albert Fleming iz Masačusetsa tuži korporaciju Golden Corral za 2 miliona dolara za lažno oglašavanje nakon što su ga zaposleni izbacili iz jednog od restorana lanca.

Prema rečima svedoka, primalac socijalne pomoći je izbačen nakon što je proveo više od sedam sati na licu mesta jedući neverovatnih 25 kg hrane, sam. Uprkos reklamiranju, švedskom stolu „sve što možeš da pojedeš“, menadžer je izgleda izgubio strpljenje u nekom trenutku govoreći sada nezadovoljnoj mušteriji da će njegov obrok biti besplatan, ali mora da ode.

Menadžerova intervencija je naljutila Fleminga, i nakon kratke svađe između njih dvojice, izbačen je iz ustanove. Fleming je potom pozvao policiju i podneo žalbu protiv restorana i rekao da će zaposlene smatrati odgovornim za svoje postupke.

1710111362333.png

Fleming je rekao novinarima da je to ozbiljna nepravda i duboko je uvređen. Dalje je dodao: „Sa svojim prihodima, retko idem u restorane, pa sam pokušavao da dobijem što više za svoj novac kada to radim. Ovo je bilo najgore iskustvo koje sam ikada imao u restoranu. Ne samo da su me izbacili dok sam još bio gladan, nego su me gledali kao da sam odvratan, kao da nisam dostojan da jedem ovde! To je neprihvatljivo i zahtevam odštetu!“

Lanac restorana je brzo izdao saopštenje za javnost u kojem se navodi da je odluka o izbacivanju Fleminga bila žalosna lična inicijativa preterano revnog menadžera franšize. Prema njihovim rečima, ponudili su i neke finansijske odštete Felmingu, ali je to odbijeno. Fleming je potvrdio da mu je kompanija ponudila značajnu sumu novca, ali je uveren da može dobiti više ako ode na sud.

Ако је уговорено поједи колико можеш, онда су морали да га пусте да поједе колико може.

Иначе, не разумем зашто се буни што су га гледали као да је одвратан.

Па, јесте.

Albert Fleming iz Masačusetsa tuži korporaciju Golden Corral za 2 miliona dolara za lažno oglašavanje nakon što su ga zaposleni izbacili iz jednog od restorana lanca.

Prema rečima svedoka, primalac socijalne pomoći je izbačen nakon što je proveo više od sedam sati na licu mesta jedući neverovatnih 25 kg hrane, sam. Uprkos reklamiranju, švedskom stolu „sve što možeš da pojedeš“, menadžer je izgleda izgubio strpljenje u nekom trenutku govoreći sada nezadovoljnoj mušteriji da će njegov obrok biti besplatan, ali mora da ode.

Menadžerova intervencija je naljutila Fleminga, i nakon kratke svađe između njih dvojice, izbačen je iz ustanove. Fleming je potom pozvao policiju i podneo žalbu protiv restorana i rekao da će zaposlene smatrati odgovornim za svoje postupke.

Pogledajte prilog 1512637
Unbenannt.JPG

vest stara 7 godina, nema izvora, nema tvog komentara....
moderatror koji trebad a zavodi red, a prvi krsi pravilnik!

Lanac restorana je brzo izdao saopštenje za javnost u kojem se navodi da je odluka o izbacivanju Fleminga bila žalosna lična inicijativa preterano revnog menadžera franšize. Prema njihovim rečima, ponudili su i neke finansijske odštete Felmingu, ali je to odbijeno. Fleming je potvrdio da mu je kompanija ponudila značajnu sumu novca, ali je uveren da može dobiti više ako ode na sud.
malo je trazio. Trebao je da trazi bar 300 milijardi dolara.
(........pitam se samo odkuda u americi 40 miliona gladnih beskucnika ako je moguce da u toj zemlji bez problema nagrnes milione. Samo prodjes pored nekog Mejbaha i podneses zahtev za odstetu u iznosu od 100 milijardi dolara jer te vlasnik Mejbaha pogledao odgore na dole a ne oddole na gore.)
Nije problem to sto su narodi zapada psihopate vec sto pokusavaju i nama nametnuti svoje "vrednosti" (citaj: ludilo)..........pa bilo to stvarno ili izmisljeno radi propagande i ispiranja mozgova.

Pogledajte prilog 1512637
Čim sam video ovu sliku odmah mi je bilo zlo.

Pozivaš se na ovo

ali ja nisam otvorio temu na osnovu aktuelne vesti iz medija, te stoga ta klauzula ne važi
ne treba ti nikakav "izvor" , link, sluzbeni podatak...................I BEZ TOGA ZNAMO DA SVE OVO POSTOJI .........BILO U MEDIJIMA ILI SE STVARNO DOGODILO.
Daklem, navedi da je "izvor" amerika..............i nema problema..............svi ce ti verovati.

Back