Tužbe protiv banaka

Radi se o tome da nije odmah naplaćeno po tarifi nego kasnije. Sastav tužbe, ročište. Ne znam kako se ljudi usuđuju da daju predmet nekome sa bandere. Das mu svoj ugovor. Ličnu.
Advokat se uzima s preporukom.a ne sa bandere.kada advokat prihvati tvoj slucaj po preporuci,sigurnije je i plus ce ti reci da li se isplati ili ne terati,problem koji imas.
 
Juče sam podnela i tužbu protivu jedne banke jer je kredit isplatila po nižem kursu, a 4-5 godina ga isplaćivala po višem. Tako da je korisniku na svaki evro uzimala po 1 rsd, a rata je 600 evra znaci 600 rsd mesecno godinama. Suludo.

Inace juce je doneta prvostepena presuda u korist stranke, ali je sudija srezala troskove. Za tuzbu umesto 9.000 priznala 6.000 grrrr
 
Ja sam advokat, tuzila sam za sebe, pa me zanimaju tuđa iskustva jer kolege to ne rade. Ročište mi je zakazano 20.11.
Marija,kazes da si advokat.Evo jedno pitanje.
Imam dva kredita u Srbiji...Uzeo pre 5,6 god.radi pokretanja nekog posla.To naravno propalo,ostao sam bez posla,nisam placao mesecima...Dali me izvrsiteljima.Poslednjih godinu dana placam izvrsiteljima na dva mesta(dve banke)po 6,7000 din.Malo im je pa me malo malo cimaju.Otisao sam preko da radim,saljem novac da se to uplacuje mesecno.Interesuje me mogu li mi staviti zabranu na platu u inostranstvu?
Hvala
 
Marija,kazes da si advokat.Evo jedno pitanje.
Imam dva kredita u Srbiji...Uzeo pre 5,6 god.radi pokretanja nekog posla.To naravno propalo,ostao sam bez posla,nisam placao mesecima...Dali me izvrsiteljima.Poslednjih godinu dana placam izvrsiteljima na dva mesta(dve banke)po 6,7000 din.Malo im je pa me malo malo cimaju.Otisao sam preko da radim,saljem novac da se to uplacuje mesecno.Interesuje me mogu li mi staviti zabranu na platu u inostranstvu?
Hvala
Teoretski mogu, ali bi to kostalo vremena i poverioce, odnosno banke ako sam razumela tako da nista od toga. Ne brini.
 
...ono sta je meni uradio Porsche ...Krnjaca i Delta sa Lake_auto Cacak...onda svijetli primjeri advokata kojima je bilo prece da se dodvore gore navedenim Glavesinama a rekao sam im...jesmo li u istom odnosu kao u St. Gradu...Faraonn_e ne s...i....i zaista sam se u...s takvim zastupanjem...najnoviji Golf me kostao 100.ooo. Eura...i sve sam im pustio u mater....kad je bilo doslo da pored svega zao bi mi bilo metaka...ali,- bukvalno jer ruke i noge ne bih prljao i ako im u tome nijesam ostao duzan u jednom sl....jos nijesam odustao samo da se malo ubuckim i ...Strasbur...
P.S.
...uvezli su auto s felerom i uzeo ga Faronn sa felerom u glavi jer niti je znao a ni shvatao na vrijeme gdje je dosao iz /CH/...
Udes u CG...fol -kasko...dvije godine proces i kad sam sve dobio u Beogradu za naplatu ...no....to nije Nepravda nego , niti imam rijeci za sebe a za One...kako da ih imenujem...zao mi je samo pojedinaca koji su priznavali da su oni nemocni...
ODISEJ_a
P.S.
...ako se neko nadje Ovdje iz tih 'Firmi'...bolje neka cuti i ja pojedoh ono sto se ne jede...
Krstarica mi je bila dosta u pomoci ...kazem 'bila' jer sam sve to progutao i shvatio kao
jedan brutalno ruzan san i kradju dijela zivota...
Leben scheisse ist...kad volis, imas povjerenje i mislis da imas nekoga ...
 

Back
Top