TutorABC ima li iko iskustva u radu ovde?

slika.png


Ja uopšte ne mogu da unesem broj telefona, jer ne postoji Srbija, dok npr. Hrvatska, Albanija ili BiH postoje.
 
Pogledajte prilog 445565

Ja uopšte ne mogu da unesem broj telefona, jer ne postoji Srbija, dok npr. Hrvatska, Albanija ili BiH postoje.

Je li Yugoslavia na spisku?

Moguće je da su prestali da zapošljavaju nastavnike iz jugoslovenskih zemalja, pošto je grupa iz Srbije i Bosne nedavno odlučila da „štrajkuje”.


I pitanje za one koji predlažu prijavljivanje preko Workforce-a: Zašto? Ima li ikakve prednosti u odnosu na prijavu na sajtu TutorABC-a?
 
Ljudi znam da neko vreme nije ništa rekao na ovom thread-u, ali meni treba pomoć.

Prijavio sam se na ABCTutor-u prvo kao student, da me uče engleski, što je bila moja omaška. Onda sam poslao mejl i rekao da sam pogrešio i da sam u stavri želeo da se zaposlim da predajem engleski.

Na mejlu su mi poslali šta sve treba da im se pošalje, i jedna od tih stvari je Bachelor's degree, što je koliko ja znam dokaz o završetku osnovnih studija na fakultetu.

Ja sam student i tek sam na prvoj godini, i znam puno ljudi koji predaju na ovom sajtu a da nemaju Bachelor's degree.

Da li da pokušam da pošaljem podatke i bez toga?
 
Ljudi, ako neko zna, pomagajte! Evo ja sam vec par meseci na tutorABC-u i upocetku je zaista islo fino. Medjutim od skora, nekih mesec dana unazad, jedva da ikako dobijam casove, maksimum 1-2 dnevno. Inace imam prosek preko 9.3 i nikakva losa iskustva i havarije. Ali ne razumem kako odredjju ko dobija casove i koliko i kada ti se otvaraju druge mogucnosti tipa rad sa decom, 1-na-1 i slicno...Jos uvek mogu da drzim samo regularne casove. Sertifikat sam resio. Vec me pocinje sve to nervirati jer tapkam u mestu i jedva da ista radim, a moram da cekam ispred kompa kao idiot ne bi li mi dali casove. O cemu se radi?
 
Cao svima
:mrgreen:
Radim u Native Campu mesec i po dana i to mi je prvi posao online teachera. Posla ima, booking je dobar i placaju redovno. Radis kad i koliko zelis, a ucenici su uglavnom stariji.
Ako nekom treba neka pomoc vezano za NC neka se javi da ga uputim
:clap:
Ako mozes pisi, nov profil mi je pa iskreno bas radi info napravih registraciju. Prosla sam test ostalo mi je provera slike i zvuka, za par dana mi stize lap top pa cu tad zavrsiti. Svaki dan mi salji da zavrsim obuku. Hvala
 
Cao svima, google-lala sam malo o NC i naletela na pisanje ovde. Od oktobra 2019 krenuli su sa novim sistemom placanja i mnogo vise zaradjujem sada sa njima, imaju dosta novih bonusa a vidim da im se preko leta popeo i rejting na Glassdoor-u sa 2.4 na 3.8 sto opet nesto govori o promeni tamo. Komentari na GD su mnogo dobri. Ja sam nastavila tamo da radim i mogu vam reci da je za sada sve istina, ima puno i takmicenja. Evo koga zanima da procita moze ovde na Glassdoor-u sta se novo desava (idite na new reviews): https://www.glassdoor.com/Reviews/Employee-Review-Native-Camp-RVW17459157.htm
 
Ako još neko želi da se prijavi i treba mu pomoć za Native Camp nek mi se javi :D Do kraja decembra traje akcija, ako se prijavite preko mog refferal mejla dobijamo i vi i ja po 45 $.
Nije vam potrebna diploma niti bilo kakva specijalna oprema, samo da imate internet i osnovno znanje engleskog. Radite koliko želite i kada želite, plata je redovna.
 
Ako još neko želi da se prijavi i treba mu pomoć za Native Camp nek mi se javi :D Do kraja decembra traje akcija, ako se prijavite preko mog refferal mejla dobijamo i vi i ja po 45 $.
Nije vam potrebna diploma niti bilo kakva specijalna oprema, samo da imate internet i osnovno znanje engleskog. Radite koliko želite i kada želite, plata je redovna.
Evo ja, molim Vas javite mi se u pp posto ja ne znam gde ili nemam jos uvek ovlascenja
 
Ako još neko želi da se prijavi i treba mu pomoć za Native Camp nek mi se javi :D Do kraja decembra traje akcija, ako se prijavite preko mog refferal mejla dobijamo i vi i ja po 45 $.
Nije vam potrebna diploma niti bilo kakva specijalna oprema, samo da imate internet i osnovno znanje engleskog. Radite koliko želite i kada želite, plata je redovna.
Zainteresovana sam, ali sam skoro registrovana pa nemam pojma gde i kako da ti pisem za pomoc.
 
Ako još neko želi da se prijavi i treba mu pomoć za Native Camp nek mi se javi :D Do kraja decembra traje akcija, ako se prijavite preko mog refferal mejla dobijamo i vi i ja po 45 $.
Nije vam potrebna diploma niti bilo kakva specijalna oprema, samo da imate internet i osnovno znanje engleskog. Radite koliko želite i kada želite, plata je redovna.
Zdravo. Treba mi pomoc za Native Camp :) ako mozes pisi mi, tek sam se registrovala, pa treba prve 3 poruke da odobre administratori.
 

Back
Top