Turska zapretila SAD: Isteraćemo vam sve vojnike iz Turske ukoliko nam uvedete sankcije zbog S400!

Meni nije jasno kako uvek pogresno sagledas stvari.

Niko nece rastrgnuti Tursku. Turska se siri i pokazuje svoje misice.

Ali vi sto volite Turke, radujete se tome. ;)

Naravno da je hoće rastrgnuti...to je jasno , čak i Turcima .

I smatram da su zaslužili, zbog politike od 90-tih (kada su i oni imali konflikt sa Kurdima ) no i dalje podržavaju balkansku džamogladiju, javno, Erdogan, a Davutoglu je jedan otrovni pacov, koji će tek tursku odvesti u propast . Radujem se njegovoj pobedi
 
zasto glupi ljudi uvek misle da ce vredjajuci i omalozavajuci druge ljude postati neko moodo? koja ti je poenta povezivanjem mene i erdogana?
Pogledaj se u ogledalo i razumeces svoje pitanje.

Meni je dosadilo da te tretiram kao normalnog sagovornika, samo da bi me vredjao na kraju, tako da te sad tretiram kao budalu. :mrgreen:
 
NATO je doveo Tursku ovamo ... instalirao svog pajaca Davutoglua.. do tada Turska je imala respekt prema Srbima i nije se mešala

Dalkle , kad su ih oni dovodili da nam čerupaju zemlju, da pomažu šiptarski i bošnjački ološ njima je odgovaralo, i sada su tamo oni koji su pro zapadni najjači telali đenosajda i kosova države ... normalni, pravi Turci, muslimani znaju o čemu se tu radi

E zbog tih NATO dripaca treba Tursku rastrgnuti ... a kao što znaš Ameri su najokrutniji prema svojim "prijateljima".
Meni nije jasno kako uvek pogresno sagledas stvari.

Niko nece rastrgnuti Tursku. Turska se siri i pokazuje svoje misice.

Ali vi sto volite Turke, radujete se tome. ;)

Ето, мени то што Наташа пише има сто пута више смисла од онога што ти пишеш. Запад или НАТО ће морати растурити Турску или ће он бити растурен јер друге чланице неће трпети да се Турској допушта да их угњетава иако је свима кристално јасно да се Турска одметнула. То што нико нема муда да одметнуту Турску избаци из НАТО-а ће се разбити о главу баш НАТО-у.
 
Ето, мени то што Наташа пише има сто пута више смисла од онога што ти пишеш. Запад или НАТО ће морати растурити Турску или ће он бити растурен јер друге чланице неће трпети да се Турској допушта да их угњетава иако је свима кристално јасно да се Турска одметнула. То што нико нема муда да одметнуту Турску избаци из НАТО-а ће се разбити о главу баш НАТО-у.
Tramp je izmestio svoje trupe iz severne Sirije, kako bi udovolji zelji Turaka da napadnu Kurde.
Da li je to tvrda pesnica SAD koja ce rasturiti Tursku?

Turska je ekonomski bitno ojacala i sada trazi da se poboljsa i njen politicki status. To ce dovesti do sukoba sa susedima, ali ako Turska nastavi da se razvija, susedi ce postati isuvise slabi da bi je kontrolisali.
 
Turska zapretila SAD: Isteraćemo vam sve vojnike iz Turske ukoliko nam uvedete sankcije zbog S400!

Ankara -- Turska može zatražiti od SAD da povuče svoje vojnike iz avio-baze Indžirlik ako joj Vašington uvede sankcije zbog S-400.
IZVOR: SPUTNJIK SREDA, 11.12.2019. | 10:34


Podeli


EPA/ MAXIM SHIPENKOV



EPA/ MAXIM SHIPENKOV

„Ako SAD uvedu sankcije Turskoj, na dnevni red može doći pitanje o bazama „Indžirlik“ i Kuredžik“, izjavio je ministar spoljnih poslova Turske Mevlut Čavušoglu, pritom dodavši da ako Ankara ne dobije od SAD lovce pete generacije F-35, ona može potražiti alternativu u Rusiji.
Avio-bazu „Indžirlik“ u provinciji Adana na jugu Turske koristi američko Ratno vazduhoplovstvo, prenosi Sputnjik.

Radar za rano otkrivanje raketnog napada, koji je deo sistema protivraketne odbrane NATO-a u Evropi, nalazi se u području Kuredžik, provincija Malatija, na jugoistoku Turske. On je počeo sa radom 2012. godine i o njegovom funkcionisanju brinu američki vojnici.
Ovo nije prvi put da Čavušoglu preti da može isterati američke vojnike iz „Indžirlika“. Poslednji put je to bilo još u julu.
Vašington je tražio od Ankare da odustane od kupovine sistema S-400 i da u zamenu za njih kupi američke komplekse „Patriot“, preteći da će u suprotnom odložiti ili potpuno obustaviti prodaju najnovijih lovaca F-35 Turskoj, kao i da će joj uvesti sankcije.
Ankara je saopštila da ne namerava da pravi ustupke Vašingtonu.



https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2019&mm=12&dd=11&nav_category=78&nav_id=1629174


Erdogan i Turci ne vade....

*******IJA NA APARATIMA :super:

:vatromet:

NATO na samrti!
Senat je glasao danas da se uvedu sankcije turskim lojavcima koje ovde podrzavas kao svaki dobar janicar

Amerika je svoje ispunila, sad da cujemo

Kad isterujete NATO
 
Tramp je izmestio svoje trupe iz severne Sirije, kako bi udovolji zelji Turaka da napadnu Kurde.
Da li je to tvrda pesnica SAD koja ce rasturiti Tursku?

Turska je ekonomski bitno ojacala i sada trazi da se poboljsa i njen politicki status. To ce dovesti do sukoba sa susedima, ali ako Turska nastavi da se razvija, susedi ce postati isuvise slabi da bi je kontrolisali.


naprotiv

Tramp je izmestio vojsku iz severne sirije jer tu nije bilo nicega korisnog po njih . Zato je vojska premestena na sirijska naftna polja. Da stiti kradju sirijske nafte. I tu se vojska nece pomerati jer je tu ima profita za amerikance u pljacki
 
Nikad nisam ni spominjao da nas netko treba voljeti, ali kod vas je to glavna tema tko vas voli ili ne, tko vam podmeće...
ti bolje znas nas srbe nego sto se znamo sami? verovatno nisi dugo domoljubac :mrgreen:.ako se vratis malo pozadi na svoje postove, primetices da si ti govorio o vasoj ljubavi(mrznji) prema srbima, a ne ja
 
Senat je glasao danas da se uvedu sankcije turskim lojavcima koje ovde podrzavas kao svaki dobar janicar

Amerika je svoje ispunila, sad da cujemo

Kad isterujete NATO


Odlicna vest. Obradovao si me

Raspad NATO-a nikad blizi. Ili ce Turci izaci iz NATO-a ili ce NATO izbaciti njih. U svakom slucaju win win situacije protiv nas kojima je NATO okupator i krvni neprijatelj
 
naprotiv

Tramp je izmestio vojsku iz severne sirije jer tu nije bilo nicega korisnog po njih . Zato je vojska premestena na sirijska naftna polja. Da stiti kradju sirijske nafte. I tu se vojska nece pomerati jer je tu ima profita za amerikance u pljacki
:lol:

Tihi ti zivis u Zoni Sumraka.

Tramp je prevario Kurde da uniste odbrambene barikade, obecavajuci da ce SAD trupe ostati na saveru Sirije, a kad su ih unistili samo se okrenuo i rekao odlazimo. :lol:
Naftna polja su vec bila pod uticajem SAD.
 
Odlicna vest. Obradovao si me

Raspad NATO-a nikad blizi. Ili ce Turci izaci iz NATO-a ili ce NATO izbaciti njih. U svakom slucaju win win situacije protiv nas kojima je NATO okupator i krvni neprijatelj
Znaci da rezimiram dal sam te dobro razumeo

Turci koji jesu NATO de facto i de jure su nama Srbima krvni neprijatelj, Turci su nam vekovima bili okupator i jesu i sada krvni neprijatelj i pocinili su strahovit genocid nad srpskim narodom i mnogim drugim narodima

Znaci i kad nisu bili NATO lojavi Turcin nam je bio krvni neprijatelj

I ti ih podrzavas, velicas Erdogana i Islamisticku gamad

Pa u ime mojih predaka i predaka mnogih Srba uzidanih u Cele kulu i zaklanih i nabijenih na kolac sirom Stare Srbije,


Hvala ti brate Tixoglu
 
Znaci da rezimiram dal sam te dobro razumeo

Turci koji jesu NATO de facto i de jure su nama Srbima krvni neprijatelj, Turci su nam vekovima bili okupator i jesu i sada krvni neprijatelj i pocinili su strahovit genocid nad srpskim narodom i mnogim drugim narodima

Znaci i kad nisu bili NATO lojavi Turcin nam je bio krvni neprijatelj

I ti ih podrzavas, velicas Erdogana i Islamisticku gamad

Pa u ime mojih predaka i predaka mnogih Srba uzidanih u Cele kulu i zaklanih i nabijenih na kolac sirom Stare Srbije,


Hvala ti brate Tixoglu

Opet nisi dobro ukapirao

Da parafraziram politiku Srba , dok još nije bila onečišćena i zagađena raznim tipovima kao Salvia , al bundy etc etc (za što su Srbi sami odgovorni, što su takvoj bagri dozvolili pristup i dali privilegije ) - mi smo sve svoje račune sa Turcima izmirili na Bregalnici

I Turci su to poštovali 70 godina , a onda im je NATO instalirao pacove , baš kao što su pobrojni kod nas , i Turska je postala marioneta ... čak im se to svidelo , pa kad im se svidelo - nadam se da će i da dobiju ...

Da li ti je sada jasnije ?
 
Dobro onda, hoces da se prica po selu kako varas ljude.
Da jos znaju kako se hvalis sa tim cinom neki bi mogli pomisliti da nisi normalan. :lol:
Jel to danas znaci biti Srbin ?
nece se zna..............mi to u selo radimo organizovano.
I ne hvalim se nego se prilagodjavam "liberalnom kapitalizmu".
Srbin ne sme da zaostaje za svetom.
 
Opet nisi dobro ukapirao

Da parafraziram politiku Srba , dok još nije bila onečišćena i zagađena raznim tipovima kao Salvia , al bundy etc etc (za što su Srbi sami odgovorni, što su takvoj bagri dozvolili pristup i dali privilegije ) - mi smo sve svoje račune sa Turcima izmirili na Bregalnici

I Turci su to poštovali 70 godina , a onda im je NATO instalirao pacove , baš kao što su pobrojni kod nas , i Turska je postala marioneta ... čak im se to svidelo , pa kad im se svidelo - nadam se da će i da dobiju ...

Da li ti je sada jasnije ?
Slusaj
Ako mislis da te sedenje u kancelariji cini pametnom i neka diploma sa fakuljtet
Mrzi me i da ti ukazem di si suplja
Jedino te vade te dobre sise kojima mlatis al to je dzabe, jer su vrlo blizu da budu mlitave
Jerbo intelektualno mozes da mlatis samo slamu ko i svaka paorka sto je digla nos jer moze da obuce suknju i lakovane cipele
Jel treba da ti ponovo objasnim zasto si bez muza i zasto ces da zavrsis sama
 
srbin zivi od tu rakiju a svajcarac je proizvodi iz hobija.
Elon Mask i Jef Bezos iz hobija ulazu milijarde da polete u Svemir

Kod Vucica iz nuzde ne smes da odes kod lekara za urastao nokat jer mozes da se vratis kuci u sanduku, a deca se lece sa SMS

Kontas da je Rotschild pobedio u ovoj diskusiji i pre nego je pocela
 
Elon Mask i Jef Bezos iz hobija ulazu milijarde da polete u Svemir

Kod Vucica iz nuzde ne smes da odes kod lekara za urastao nokat jer mozes da se vratis kuci u sanduku, a deca se lece sa SMS

Kontas da je Rotschild pobedio u ovoj diskusiji i pre nego je pocela
mlogo rano pa ne kapiram......................ajd ponovi ovo za sat-dva............da popijem kafu pa ce se javim.
 

Back
Top