Turska islamizacija BiH... Bosna se sve više odvaja od Srpske i Hercegovine

Sta ce nam drzavljanstvo RS i pasos kad ce svi imati one lepe srpske pasose ..:mrgreen:

Treba biti stedljiv u ovoj krizi pa sve pripremiti za SSZ (Savez Srpskih Zemalja)..:whistling:

Državljanstvo RS-a postoji kao i državljanstvo Federacije.Tako je određeno ustavom .Na taj način RS je zaštićena od invazije glasača iz Federacije koji bi pohrlili da glasaju u RS , i tako stvore uslove za njeno ukidanje.
Moguće je da ovaj gore to ne zna jer muslimanski političari vešto skrivaju od svojh podanika sve što im nije od koristi.

Državljanstvo RS-a postoji kao i državljanstvo Federacije.Tako je određeno ustavom .Na taj način RS je zaštićena od invazije glasača iz Federacije koji bi pohrlili da glasaju u RS , i tako stvore uslove za njeno ukidanje.

:lol:

Mjesto glasanja je određeno mjestom prebivališta, a ne nekakvim "državljanstvom Fedaracije".

Ne možeš ni iz Sarajeva otići u Mostar glasati jer te tamo neće biti na biračkom spisku, nejači dezinformirana. :lol:

platon_putin1.jpg

:lol:

Mjesto glasanja je određeno mjestom prebivališta, a ne nekakvim "državljanstvom Fedaracije".

Ne možeš ni iz Sarajeva otići u Mostar glasati jer te tamo neće biti na biračkom spisku, nejači dezinformirana. :lol:

He he,kao državljanin federacije možeš da prijaviš promenu mesta boravka i automatski te upisuju u birački spisak tog mesta.Kad bi to isto pokušao da učiniš u RS ,tražili bi izvod iz knjige državljana RS -a :hahaha: i ništa od prevare.

Waaahahahah, kakva seljačina! :hahaha1: Ej, daj onu sa tigrom.... :mrgreen:

satro baghdad city...obrati paznju na mesica...forumasi su postavljali slike ...blago receno i neandertalac je maneken u odnosu na njega. :hahaha:...slika sa tigrom je ,let avionom, podmornica, humanitarni rad i sl. je odlika pravog predsednika. cisto sumnjam da bi onaj vas mesic sa obrvama ,kao da je stigao iz muppet show (zver na bubnjevima), mogao ista od toga...:zper:

satro baghdad city...obrati paznju na mesica...forumasi su postavljali slike ...blago receno i neandertalac je maneken u odnosu na njega. :hahaha:...slika sa tigrom je ,let avionom, podmornica, humanitarni rad i sl. je odlika pravog predsednika. cisto sumnjam da bi onaj vas mesic sa obrvama ,kao da je stigao iz muppet show (zver na bubnjevima), mogao ista od toga...:zper:

Več smo više puta objasnili da zapadni nije iz hrvatske nego iz federacije bih a izabrao je taj nick kao provokaciju jer federacija nema ni jedan metar granične linije sa Srbijom tj uopšte nismo susedi .

procitao sam ja tu dekleraciju,nije radikalna ko vehabijska,ali ......
Nije mi interesantna tema i nemam sta o njoj raspravljati,jasno mi je samo sta se njome zeli postici,to ostavljam vasim ucenicima nek je oni analiziraju po medresama:mrgreen:
Republika Srpska nije meni tudja,i samo ime kaze cija je,tudje ne diram i ne tice me se,uzivajte u svojoj Federaciji BiH,uvodite serijat,radite sta hocete.....
Srpska je Srpska:D u srcu je svakog Srbina,ali kako to objasniti onom ko ga je izdao....
Neces ti meni sigurno odredjivati da li sam Srbin ili ne,lepo se vidi sta sam,branim svoj narod kad ne na bojnom polju onda makar ovde,ne pljujem po njemu kao ti "BH Srbine islamske vere".....

Тако се одговара, браво.

Живела Српска

Več smo više puta objasnili da zapadni nije iz hrvatske nego iz federacije bih a izabrao je taj nick kao provokaciju jer federacija nema ni jedan metar granične linije sa Srbijom tj uopšte nismo susedi .

aaaa, tako ...pa on frajer nesto rece da je u bagdadu ???:confused:..nesto ,kao pogledaj mi broj vojne poste, kao videt ces gde se nalazim, pa ispod slike je imao nesto kao nauticke brojeve, pa sad je u bagdadu ,pa nije...mislim kako ima vremena biti na forumu ,a tamo prsti, od gelera. mozda je u nekoj oazi..ko ce znati..kad ono, on iz federacije:zcepanje:. pa dobro covek se zanima.

Meni samo nije jasno zasto hrvati trpe da opstaju zajedno sa pro-talibanskim rezimom u pederaciji,koliko god se pretvarali,oni osecaju istu netrpeljivost prema islamizaciji Bosne kao i Srbi,pitam se da li je njihova mrznja prema nama toliko velika da se uradi nesto i u obostranu korist :cool:

Zato što je sada kasno za bilo kakvu daljnu delidbu. Hrvati su i dalje gluvo uvereni da će Srpska biti ukinuta i da će opstati jedinstvena Bosna i H.
Ljubomora čini čuda pa možeš pratiti povremene ispade iz Hrvatske na račun Srpske baš zbog toga što su Srbi sebi obezbedili entitet a Hrvati i dalje moraju da se natežu sa Sarajevom.

aaaa, tako ...pa on frajer nesto rece da je u bagdadu ???:confused:..nesto ,kao pogledaj mi broj vojne poste, kao videt ces gde se nalazim, pa ispod slike je imao nesto kao nauticke brojeve, pa sad je u bagdadu ,pa nije...mislim kako ima vremena biti na forumu ,a tamo prsti, od gelera. mozda je u nekoj oazi..ko ce znati..kad ono, on iz federacije:zcepanje:. pa dobro covek se zanima.

Kako je lud :eek: .... baš ću se tebi pravdati gdje sam, nejači ojađena. :lol:

Moguće je da ovaj gore to ne zna jer muslimanski političari vešto skrivaju od svojh podanika sve što im nije od koristi.

Državljanstvo Federacije i državljanstvo Republike Srpske...:rotf::rotf::rotf:
Državljanstvo, a oba entiteta. Ajde što pišeš gluposti, ali da ne možeš da skontaš ništa, e to je već problematično!

Htio ti to prihvatiti ili ne, postoji samo državljanstvo Bosne i Hercegovine jer je u ovome slučaju samo Bosna i Hercegovina država. Ta državljanstva izdavaju Ministarstva jednog ili drugog entiteta. Nije loše da to naučiš, kad-tad će ti trebati...

Invazija glasača iz Federacije? Invazija čegaaa?
Da li ti možda znaš da svako ima pravo glasati tamo gdje je živio 1991.? Da li znaš ko npr.ima vlast u Srebrenici, ko je na vlasti u Prijedoru i Zvorniku...?

Ne znaš prijatelju, ne znaš...

Ama gradite ih koliko hocete,sve pare iz budzeta dajte na njih....Nosite i feredze i zar i fesove opet....Pokazite da koliko ste veliki musliani i da ste hiljadama godina to i bili :mrgreen:
Ako je ovaj i Srbin,onda si u pravu,on je poput Bogica Bogicevica,Jove Divjaka i ostalih,tj.otpadnik :hvala:
Što je to otpadnik?
Čovjek koji se opredjeli za odbranu domovine, ljudske časti, pravde i poštenja ili mrzitelj svega što njemu nije blisko ne pripada njegovoj vjeri naciji i političkoj opredjeljenosti kao npr. Karadžić, Mladić, Šešelj, Krstić i..... "Nekoliko plotuna po Velušićima tama nema Srba mnogo" i "....muslimani će možda otići u nestanak", otičito je za tebe to patriotizam i srpsko - parvoslavna čast.
Ja da sma božijim davanjem pravoslavac i Srbin, stidio bih se takvih izjava pripadnika mog naroda.

Što je to otpadnik?
Čovjek koji se opredjeli za odbranu domovine, ljudske časti, pravde i poštenja ili mrzitelj svega što njemu nije blisko ne pripada njegovoj vjeri naciji i političkoj opredjeljenosti kao npr. Karadžić, Mladić, Šešelj, Krstić i..... "Nekoliko plotuna po Velušićima tama nema Srba mnogo" i "....muslimani će možda otići u nestanak", otičito je za tebe to patriotizam i srpsko - parvoslavna čast.
Ja da sma božijim davanjem pravoslavac i Srbin, stidio bih se takvih izjava pripadnika mog naroda.

To samo pokazuje koliko su forumaši iz Srbije neupućeni u ono što se dešava u Bosni i Hercegovini, pa onda svojim neznanjem predlažu šta treba da se desi Bosnom i Hercegovinom.

Na svu sreću, ima nas mnogo Srba koji drugačije mislimo od navedenih forumaša, ali zašto nekakvom Grubanu (koji misli da postoji državljanstvo Federacije:hahaha:) i njemu sličnim to objašnjavati...

Državljanstvo Federacije i državljanstvo Republike Srpske...:rotf::rotf::rotf:
Državljanstvo, a oba entiteta. Ajde što pišeš gluposti, ali da ne možeš da skontaš ništa, e to je već problematično!

Htio ti to prihvatiti ili ne, postoji samo državljanstvo Bosne i Hercegovine jer je u ovome slučaju samo Bosna i Hercegovina država. Ta državljanstva izdavaju Ministarstva jednog ili drugog entiteta. Nije loše da to naučiš, kad-tad će ti trebati...

Invazija glasača iz Federacije? Invazija čegaaa?
Da li ti možda znaš da svako ima pravo glasati tamo gdje je živio 1991.? Da li znaš ko npr.ima vlast u Srebrenici, ko je na vlasti u Prijedoru i Zvorniku...?

Ne znaš prijatelju, ne znaš...

:hahaha:

http://www.mup.vladars.net/zakoni_lt/pdf/Zakon o drzavljanstvu Republike Srpske_lat.pdf

Jel dolaze kakve novine u tu vašu federaciju:mrgreen:

Back