Turska islamizacija BiH... Bosna se sve više odvaja od Srpske i Hercegovine

Od kakvog stava da odustanem, nejači šovinistička?

Da mi smeta bespotrebno trpanje ćirilice od strane republikosrba u sve i svašta i tamo gdje joj uopće mjesto nije, a sve u svetom patriotskom cilju da izgledate veći Srbi od Srba iz sred Srbije?

Ma nema šanse. 'Ajte se liječit, ybt.
gdje joj je mjesto propisao je zakon a boldovano govori o tvojim posttraumatskim problemima . ko je sovinista , nejac i inferioran pokazo sam ti ovih dana a i danas. i svaki dan. posto vidim da ti je ptsp uzeo maha, dodji na forum na besplatnu "sok" terapiju

gdje joj je mjesto propisao je zakon a boldovano govori o tvojim posttraumatskim problemima . ko je sovinista , nejac i inferioran pokazo sam ti ovih dana a i danas. i svaki dan. posto vidim da ti je ptsp uzeo maha, dodji na forum na besplatnu "sok" terapiju

A zakon nijedan i ne može proći bez Srba, naravno. :lol: I tako ukrug...

Nego, kome si ti i što pokazao, jadu napaćeni & intelektualna antimaterijo? :hahaha1:

Ebote, da mi neko drugi reče, ali ti.... :mrgreen: prestrašno....

Ma neće naš narod niko da natjera da piše latinicom. Latinica je veliko zlo za naš narod. Pogledaj malo da u Hrvatskoj sve piše na latinici. U Njemačkoj takođe, e neće Srbin latinicom, samo da znaš!

Nećemo, nećemo, nećemo!!!:rtfm:

ti ili nisi srbin, ili ti je ispran mozak ili bolujes od onog sindroma poistovecivanja sa ...

A zakon nijedan i ne može proći bez Srba, naravno. :lol: I tako ukrug...

Nego, kome si ti i što pokazao, jadu napaćeni & intelektualna antimaterijo? :hahaha1:

Ebote, da mi neko drugi reče, ali ti.... :mrgreen: prestrašno....

..os da ga malo izvadim da mozes disati:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

umno inferiorna ksenofobno sovinisticka nejac iz cro sa posttraumatskim sindromom:mrgreen:

Jah, evo sad pronađoh na jutjubetu, stari snimak sa koncerta u Sarajevu....(eh, ja mlađahna skakala dole u publici:mrgreen: )
Ne znam da li je onaj BH Srbin tada pohađao koncerte ili ustanovu Radosno Djetinjstvo, tek , ovo je bio neki pomalo patetični ali iskreni pokušaj da u sveopštem mirisu baruta u tadašnjoj Jugi, "zamiriši" i neka druga, pozitivna aroma;)
Elem, rat se desio, bilo je šta je bilo, ali ostala su i neka druga sećanja, oslobođena gorčine....

Poslednja izmena:

Back