Туристичка посета Народној скупштини Србије, идете ли или не?

Туристичка посета Народној скупштини Србије, идете ли или не?

• Заједно да

glasova: 0 0,0%
  • Појединачно да

• Изостају та интересовања за сад

• Манифестујем посао ту наравно да ћу ићи

• Сад видим да ово постоји

• Шта ћу тамо да се нервирам

• Од кад ово постоји?

• Не пише цена где знам имам ли пара

• Било би лепо видети архитектуру комплетну

• Не

glasova: 2 100,0%

• Ukupno glasova
    2

Zauz

Buduća legenda
Poruka
38.710

"Посетите Народну скупштину​

У Народној скупштини реализују се групне и индивидуалне посете.

Групне посете грађана Народној скупштини организују се, по правилу, сваким радним даном, у периоду од 9.00 часова до 14.30 часова. Посете реализује Група за едукацију и презентацију скупштинске баштине. Посете се заказују e-mailom: edukacija@parlament.rs. Након договарања термина посете, списак посетилаца се доставља најкасније три дана пре посете.

Индивидуалне посете организују се сваке прве суботе у месецу. Заинтересовани грађани могу да се пријаве:
Туристичкој организацији Београда, на број телефона +381 (0)11 2635 622.

Програм се састоји из обједињеног обиласка Дома Народне скупштине и Новог двора, седишта председника Републике."​
http://www.parlament.gov.rs/грађани/едукативни-центар/едукативни-програми/посетите-народну-скупштину.3699.html

Добар пристојним форумашима и форумашицама који много времена проводе на овом пдф-у је из неког разлога воле ове теме.

Да ли сте били туристички у посети да видите зграду,архитектуру?

Poslednja izmena:
Да ли је то могуће видети код нас?
Ne znam zaista. Ja sam jednom poslom išla u neku kancelariju gde rade pravnici koji kontrolišu da li ima pravopisnih grešaka u tekstu zakona koji se usvaja u skupštini, tako da sam samo gvirnula sa vrata u hol skupštine i stvarno lepo izgleda.

Групне посете грађана Народној скупштини организују се, по правилу, сваким радним даном, у периоду од 9.00 часова до 14.30 часова. Посете реализује Група за едукацију и презентацију скупштинске баштине. Посете се заказују e-mailom: edukacija@parlament.rs. Након договарања термина посете, списак посетилаца се доставља најкасније три дана пре посете.

Индивидуалне посете организују се сваке прве суботе у месецу. Заинтересовани грађани могу да се пријаве:

Програм се састоји из обједињеног обиласка Дома Народне скупштине и Новог двора, седишта председника Републике."​
http://www.parlament.gov.rs/грађани/едукативни-центар/едукативни-програми/посетите-народну-скупштину.3699.html

Добар пристојним форумашима и форумашицама који много времена проводе на овом пдф-у је из неког разлога воле ове теме.

Био сам. Вреди видети. Препоручио бих сваком кога интересује српска политика и историја.

Препоручио бих и Палату Федерације, или како је већ садашњи режим зове. Сасвим други штимунг, али врло необично, врло интересантно, врло грандиозно. Као пут у времена југословенског модернизма. Понекад је отворено за госте.

Препоручио бих и Палату Федерације, или како је већ садашњи режим зове. Сасвим други штимунг, али врло необично, врло интересантно, врло грандиозно. Као пут у времена југословенског модернизма. Понекад је отворено за госте.
Da, SIV je takođe zanimljiv. Kad sam bila tamo, imali su još uvek one maslinasto-zelene fotelje iz 80ih u holu, ali sve to ipak ne smrdi na bablje stanove na Novom Beogradu.

Tu već ima restoran za one kojima je to najbitnije.

Da, SIV je takođe zanimljiv. Kad sam bila tamo, imali su još uvek one maslinasto-zelene fotelje iz 80ih u holu, ali sve to ipak ne smrdi na bablje stanove na Novom Beogradu.

Tu već ima restoran za one kojima je to najbitnije.

И оне горе собе назване по републикама. Баш је интересантно.

Уложили су баш озбиљне паре у то све својевремено, јасно се види.

cekaj malo ,

jel u tim posjetama radi skupstinski restoran ?

ako radi, da li su cjene kao sto su tokom zasedanaj skupstine ? ili su tada po obicne gradjane naravno kao i svugde u Srbiji ?

ako moze da se ruca za 180 dindzi becke snicle , popije pivo i dobije dezert, moyda i razmislimo...

Možda je zabranjeno jer bode oči ovim današnjim lopovima i ubicama na vlasti širom ex republika sfrj

https://beotura.rs/palace-serbia/

IMG_3331-1-1-1024x677.jpg
Jovana-5-1024x681.jpg
sala-1024x1536.jpg

Back