Tumacenje avatara kao simbola....

Betty:
ej, pop mare, ja mislim da te viđam oko moje zgrade :P U stvari, mislim da bacamo smeće u isti kontejner :lol:
ima neki isti ko tvoj bivši navatar, švrćka se oko kontejnera ponekad :D
:lol: mora da si me pomesala sa nekim :P A kako izgleda kontejner :lol:

@geisha
Voli Japan, gledala film geisha ali ja nisam pa ne mogu da je protumacim najbolje...
@copy cat
Voli da kopira macku ipo, Angelinu :P
 
Kad lupim lupim-Lici mi na Ivana u "Ja bi samo da djuskam",samouverenost sto dokazuje slika u profilu.Aparat ko ogledalo.
Bliss-nik u skladu sa avatarom,teznja ka harmoniji,spokoju.Dualizam...prikrivenost iza ljusture plave mirnoce-ne zna se jeli u njoj posrnuo pogrbljen Andjeo ili ptica koja hrani mladunce.
Betty-Betty Boop.Nema se sta dodati.Ista moja keva...ili keva onog Formana iz veselih 70-tih.
Astrodita-gospodja/ica mladalackog entuzijazma kojom zraci iz stalno promenjivih avatarskih slika.
Raindog-prava mozgalica....simbolika unisex principa bukvalisticki shvacena-sargarepa je zna se a lukac otfikareno preostalo jaje za netoleranciju,salata je zenski zbun,....sve to na gomilu.....li se sve moze shvatiti kao sprdnja osobe koja istice ljubav ka kulinarstvu.
bundeva-Tu nisu ciste stvari.Ne koristi se bundeva dzaba za noc vestica.....avatar izgleda i ko slika senke na panju.....nesto podsvesno iz mog detinjstva izranja...panj-sekira-otfikarena glava.....ko zna sta se krije iza Lale koji trazi zenu za brak....
Calimero-identifikacija-fizicka i vrdnosna sa crnim pacetom iz crtaca.Pravda kao poruka o osnovnoj zvezdi vodilji.
click or die-erogeni egzibicionista
Dina81-projekcija zelje ili prezentacija mogucnosti...Dedamrazica,daje poklone i sakom i kapom al mnogo i dobija od najpoznatije bele brade na svetu.
Random-Joakim Finiks oborena lica pred ogledalom.....preispitivanje?
POP Mare-ambicije u fizickom smislu,egzibicionizam.
Gryphon-Klint mozda nije genije al osvaja oskare...
Geisha-Sinnke
DJ MaRe-Pegaz,uzdignut.Nada neceg davno izgubljenog,nekad mozda ponovo nadjenog.
Peta W--Pretpostvljam ljubitel jednog filma doticne sa Elen Barklin.....
 
frozen1982.:
Kad lupim lupim-Lici mi na Ivana u "Ja bi samo da djuskam",samouverenost sto dokazuje slika u profilu.Aparat ko ogledalo.
Bliss-nik u skladu sa avatarom,teznja ka harmoniji,spokoju.Dualizam...prikrivenost iza ljusture plave mirnoce-ne zna se jeli u njoj posrnuo pogrbljen Andjeo ili ptica koja hrani mladunce.
Betty-Betty Boop.Nema se sta dodati.Ista moja keva...ili keva onog Formana iz veselih 70-tih.
Astrodita-gospodja/ica mladalackog entuzijazma kojom zraci iz stalno promenjivih avatarskih slika.
Raindog-prava mozgalica....simbolika unisex principa bukvalisticki shvacena-sargarepa je zna se a lukac otfikareno preostalo jaje za netoleranciju,salata je zenski zbun,....sve to na gomilu.....li se sve moze shvatiti kao sprdnja osobe koja istice ljubav ka kulinarstvu.
bundeva-Tu nisu ciste stvari.Ne koristi se bundeva dzaba za noc vestica.....avatar izgleda i ko slika senke na panju.....nesto podsvesno iz mog detinjstva izranja...panj-sekira-otfikarena glava.....ko zna sta se krije iza Lale koji trazi zenu za brak....
Calimero-identifikacija-fizicka i vrdnosna sa crnim pacetom iz crtaca.Pravda kao poruka o osnovnoj zvezdi vodilji.
click or die-erogeni egzibicionista
Dina81-projekcija zelje ili prezentacija mogucnosti...Dedamrazica,daje poklone i sakom i kapom al mnogo i dobija od najpoznatije bele brade na svetu.
Random-Joakim Finiks oborena lica pred ogledalom.....preispitivanje?
POP Mare-ambicije u fizickom smislu,egzibicionizam.
Gryphon-Klint mozda nije genije al osvaja oskare...
Geisha-Sinnke
DJ MaRe-Pegaz,uzdignut.Nada neceg davno izgubljenog,nekad mozda ponovo nadjenog.
Peta W--Pretpostvljam ljubitel jednog filma doticne sa Elen Barklin.....
O meni ni reci... :evil: hvala!
 
E, super je tema....
Za Anakin......i prije nego je stavila ovaj avatar nekako sam je tako zamisljala....ostra, odlucna, a opet tiha.

Za Frozena uopste ni ne vidim sta je na avataru (niti sam citala temu osim prve stranice)....meni izgleda kao vrh nekog stapa....
 
Pre svega nisam psiholog, ni pod razno. Avatar mi se svidja , jedan od (po mom ukusu) boljih na forumu, inache i mene japanska kultura jako fascinira.Nick Anakin vuche koren valjda iz Star Wars, na neki nachin je srodan avataru i za divno chudo sve to pripada jednoj devojci!
P.S. Strashno, dok sam ovo tipkap mammy je 'ladno napisala post i ug;avila se izmedju anakina i moje malenkosti, pa sad moram sve iz pochetka.
Shta znamo o Mammy? ne mnogo, osim da voli leto, da je slobodnog duha, a mozda i mama, ko zna.
 
cLick - OR - Die:
betty: $iroka glava, niska, superi$ka.. pravi crtani od zhene :D
astrodita: oce da bude crvenokosa ali dzaba joj
bundeva: mozda voli bele semenke?
random: nemoj da ti se okrenem da te manem rukom
frozen: jednostavno nema smisla za odabiranje avatara
popmare: ima jachi avatar od mog, samo $to je moj moj :)
jeste,tvoje je kandidat za obostranu ingvinalnu kilu
 

Back
Top