Tući nekoga do smrti.....

pa to je ono prvo cu da te bijem pa cu da te kkaram
salu na stranu
eto, tuzioc je uzeo stvar u svoje ruke, on dize tu stvar par puta na dan verovatno
a sta radi sa njom ne znam . institucije su pune zgodnih teta
nek se pocinioc izvede pred lice pravde
roditeljima moje saucesce
a tom kretenu zelim da trune u celiji 30 godina <3
 
Verujem da većina vas zna o čemu je reč i ko su akteri ove brutalnosi sa smrtnim ishodom :(...Molim vas samo ozbiljne komentare i opaske jer bi bilo malo neukusno da ova tema ode u nekom pogrešnom pravcu :(

pratim u presu sta se deshava oko tog makroa i te sirotica shto je ostala brez zhivota

kao po obichaju svi su sve znali ali niko nije mogao da sprechi tog debila?

Ta drama je ujedno dokaz u kakvom drushtvu zhivimo
 
ne znam koja je sudbina beznadežnija (bila) od te dve, zbog toga se jedan život i okončao, nema tu puno polemike, sem da nisu bili normalni ni 1 ni drugo, kad su pustili tu ljubav da preraste u bolest. Kad ne ide, prekida se, pukne jednom, pućiće i svaki naredni put, u njenom slučaju je puklo na njoj. Dešava se...
 
Verujem da većina vas zna o čemu je reč i ko su akteri ove brutalnosi sa smrtnim ishodom :(...Molim vas samo ozbiljne komentare i opaske jer bi bilo malo neukusno da ova tema ode u nekom pogrešnom pravcu :(

Koliko mogu da primetim on je vec zbog batinjanja zaglavio zatvor. S obzirom da mu je visegodisnja devojka morala je to da zna. I znala je varala ga je dok je bio u zatvoru.

Ono sto sigurno znam to je da mi je dosta vise da slusam kako su muskarci agresivni ludaci a jadne zene ne umeju da se brane. Znala je ta sa kim je u vezi. I to dugogogdisnjoj.

Ubistvo ne opravdavam, osim u slucaju da je samoodbrana u pitanju ili da branis nekoga, i daleko od toga da stajem na stranu pociniocu. Ali kad god sam zrtvi ponudila strucnu pomoc uvek sam dobijala isti odgovor "on je divan, on mene voli, samo je malo popio, malo je ljubomoran, ja sam kriva jer..."

U ovakvim kombinacjama ni jedan od partnera nije ciste svesti i zdrave pameti.
 
Poslednja izmena:
Koliko mogu da primetim on je vec zbog batinjanja zaglavio zatvor. S obzirom da mu je visegodisnja devojka morala je to da zna. I znala je varala ga je dok je bio u zatvoru.

Ono sto sigurno znam to je da mi je dosta vise da slusam kako su muskarci agresivni ludaci a jadne zene ne umeju da se brane. Znala je ta sa kim je u vezi. I to dugogogdisnjoj.

Ubistvo ne opravdavam, osim u slucaju da je samoodbrana u pitanju ili da branis nekoga, i daleko od toga da stajem na stranu pociniocu. Ali kad god sam zrtvi ponudila strucnu pomoc uvek sam dobijala isti odgovor "on je divan, on mene voli, samo je malo popio, malo je ljubomoran, ja sam kriva jer..."

U ovakvim kombinacjama ni jedan od partnera nije ciste svesti i zdrave pameti.

Realno. Digla se frka oko, ne prvog, a svakako ne ni poslednjeg ovakvog slučaja, sa dvoje odraslih ljudi... Već je postalo klasika, ne znam ni što o tome govoriti
 
Verujem da većina vas zna o čemu je reč i ko su akteri ove brutalnosi sa smrtnim ishodom :(...Molim vas samo ozbiljne komentare i opaske jer bi bilo malo neukusno da ova tema ode u nekom pogrešnom pravcu :(
Taj koji se brani nece sigurno dozvoliti svoju smrt bijenjem. E sada ako se ne brani, bice pretucen na smrt.
Protiv sam BILO KAKVOG bijenja a posebno do smrti.
Ako ti devojka ne odgovara, reci joj to i rastavi se od nje, nema tuce.
 

Back
Top