- Poruka
- 6.496
Hvala bogu da ovog nema u Srbiji.
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Mož' misliti?!? Svi znamo da su rvatiTo prave Hrvati!
Oni ciji su ocevi pobegli nakon 2. sv. rata i tamo se nastanili.
Oni su glavni opozitori bolivijanskom predsedniku Evu Moralesu!

ja sam gledao cini mi se iz Ukrajine kad tokom tuce jedan poslanik, ministar baci dimnu bombu u skupstini ... 

Evo to je nesto slicno ,samo sa vise logistike , imaju zastave , jaja , dimne bombe, sve, cak i kisobrane da se stite ...


Hvala bogu da ovog nema u Srbiji.

Hvala bogu da ovog nema u Srbiji.


Da ovi nasi imaju koke ko oni kopali bi rovove po skupstini![]()


1. boliviJskom.
2. ne računa se ako nisu letele cipele![]()
