Tuča navijača i policije u Areni

Šta ti je ružno, što se neko bori za ovu zemlju ili to što neće da ga 'apse?

Maltretirati verbalno policajca,
navoditi ga da odbije naređenje i pređe u bandu
je zaista uvredljivo.

Ti ga ustvari navodiš da "zabrlja",
a to je za pravog čoveka ejbanje sopstvene keve,
tj. jedenje sopstvenih go va na.

Kod prljavih nacija sve može,
ništa nije sveto.
Srbija se gura u društvo izlomljenih ljudi.
 
Maltretirati verbalno policajca,
navoditi ga da odbije naređenje i pređe u bandu
je zaista uvredljivo.

Ti ga ustvari navodiš da "zabrlja",
a to je za pravog čoveka ejbanje sopstvene keve,
tj. jedenje sopstvenih go va na.

Kod prljavih nacija sve može,
ništa nije sveto.
Srbija se gura u društvo izlomljenih ljudi.
Nategnuta tvrdnja, no hajde da je raščlanimo.

Bez obzira što Vi neke članove našeg društva
očigledno smatraš "bandom" (Vaše pravo),
Vi u startu pravite mentalnu projekciju
da taj, "pripadnik bande" navodi policajca
da pređe u tu istu bandu.

Pri tome, smatrate da je svako obraćanje policajcu,
"verbalno maltretiranje", za šta bi Vas svaki sudija
samo blagonaklono pogledao
i žvrljnuo na papirče preporuku
za pregled kod psihijatra.

Šta više, osporavate nečiju težnju,
nečiji poriv da se bori za svoju zemlju,
za šta prilično lako, pravnim putem,
možemo doći kontraoptužnice,
za veleizdaju.

Gospodine Uglješa Mrdić,
najiskrenije Vam savetujem da date još neki ispit
i završite tu višu pravnu školu, pa
se onda vratite na ovaj forum
da nas obaspete novostečenim znanjem.

A za tu priliku, ko zna, možda,
i bacimo nešto na roštilj.
 
Nategnuta tvrdnja, no hajde da je raščlanimo.

Bez obzira što Vi neke članove našeg društva
očigledno smatraš "bandom" (Vaše pravo),
Vi u startu pravite mentalnu projekciju
da taj, "pripadnik bande" navodi policajca
da pređe u tu istu bandu.

Pri tome, smatrate da je svako obraćanje policajcu,
"verbalno maltretiranje", za šta bi Vas svaki sudija
samo blagonaklono pogledao
i žvrljnuo na papirče preporuku
za pregled kod psihijatra.

Šta više, osporavate nečiju težnju,
nečiji poriv da se bori za svoju zemlju,
za šta prilično lako, pravnim putem,
možemo doći kontraoptužnice,
za veleizdaju.

Gospodine Uglješa Mrdić,
najiskrenije Vam savetujem da date još neki ispit
i završite tu višu pravnu školu, pa
se onda vratite na ovaj forum
da nas obaspete novostečenim znanjem.

A za tu priliku, ko zna, možda,
i bacimo nešto na roštilj.

Ne može tvoj blazirani um i izlomljena ličnost da pojmi principe viteštva.
Ne skače se na tuđu ženu i ne indoktrinira se tuđi vojnik, shvati.

Uzmi pušku pa me ubi, nemoj pokušavati da me ubediš da je tvoja pamet bolja od moje.
Znam da su tebi svašta radili i slomili te, ali bar zaustavi zlo na sebi.
Ne širi dalje, to je junački.
 

Back
Top