Quantcast

Tuča na vidikovačkoj pijaci

Metronomy

Veoma poznat
Poruka
10.740
Ja sam zatečena kako ljudi pravdaju nasilje, odobravaju udarac u glavu.
Policajka nije obučena za taj posao, stvarno ne zna šta je snašlo.
Obe su nasilnice, policajka , ako nije obucena nije ni zaduzena da zapleni robu, vec da uzme podatke i dostavi sudu prijavu...ali to produkt licnih armija mora da iskoci iz "ovlascenog lica" ....kao ne znamo da je tu policiju napravio Djilas da mu uteruje placanje u muvacinu zvanu BUS PLUS....cistu intelegenciju placao 50000

Alter_Ego_

Buduća legenda
Poruka
42.506
Obe su nasilnice, policajka , ako nije obucena nije ni zaduzena da zapleni robu, vec da uzme podatke i dostavi sudu prijavu...ali to produkt licnih armija mora da iskoci iz "ovlascenog lica" ....kao ne znamo da je tu policiju napravio Djilas da mu uteruje placanje u muvacinu zvanu BUS PLUS....cistu intelegenciju placao 50000
Види,овако, боте напредњачки, ма колико да желиш да Ђиласу и Шолаку (ко год био Шолак) пребациш одговорност за ово, ова Алиса је Садији задржавала робу по закону о комуналној полицијимилицији из 2019. (прошла година) године, дакле, у време најјаче власти свињске хунте.

И по том закону комунална милиција има додатна овлашћења која је Алиса овај пут примењивала над Садијом.

Born To Be Wild

Aktivan član
Poruka
1.602
Kolko su zagadjivaca prirode pronasli tzv kom policajci.
Jeli smog u Beogradu proizvod loseg sagorevanja ? .Idu li gomna i hemijska sredstva u Savu i Dunav .
Gde se proliva staro automobilsko ulje ?

"Održavanjem reda iz stava 1. tačka 1) ovog člana smatra se održavanje reda, naročito, u oblastima, odnosno pitanjima: snabdevanja vodom; odvođenja otpadnih i atmosferskih voda; javne čistoće; prevoza i deponovanja zemlje i ostalog rastresitog materijala; prevoza i deponovanja komunalnog i drugog otpada; ulica, opštinskih i nekategorisanih puteva; saobraćajnih oznaka i signalizacije; parkiranja; prevoza putnika u gradskom i prigradskom, odnosno lokalnom saobraćaju; taksi prevoza; postavljanja privremenih poslovnih objekata; zaštite od buke u životnoj sredini; kontrole radnog vremena subjekata nadzora; održavanja komunalnih objekata, pijaca, grobalja, parkova, zelenih i drugih javnih površina, javne rasvete, stambenih i drugih objekata, u skladu sa zakonom. "

Poslednja izmena:

jolemisa

Veoma poznat
Poruka
10.511
Mislis da je komunalna policija ovlascena da otima robu sa tezgi?
Ili da imaju odgovarajucu obuku za ponasanje vlasti prema gradjanima?
Slusao sam pre neko vece,mislim u Beogradskoj Hronici,neki njihov sef,da ce moci i da oduzimaju robu.I imace vece ovlascenje za ljude koji se nepravilno parkiraju, ili se parkiraju na zelenoj povrsini.Bice povecana kazna,a ako ne platis na licu mesta,moci ce da zaplene i vozilo.Mislim da to jos nije usvojeno,ali da hoce.Zamisli da ti neko zapleni auto.Dokle bre idu.napisi ti meni kaznu,aja cu je platiti ili necu.Snosicu posledice svojih postupaka.Idu na to da ih narodstvarno bije,kad god ih sretne,pa sta bude.

stugots

Veoma poznat
Poruka
14.191
Види,овако, боте напредњачки, ма колико да желиш да Ђиласу и Шолаку (ко год био Шолак) пребациш одговорност за ово, ова Алиса је Садији задржавала робу по закону о комуналној полицијимилицији из 2019. (прошла година) године, дакле, у време најјаче власти свињске хунте.

И по том закону комунална милиција има додатна овлашћења која је Алиса овај пут примењивала над Садијом.
Sve i da zakon nije menjan, kako li se ne zapita što ga sns nije ukinuo i što nije ukinuo bus plus, kao što su obećavali da će.

A da, zato što su Đilas i Šolak osim svih sudija i svih tužilaca postavili sve poslanike i sve odbornike i celu upravu i lokalnu samoupravu, pa ne mogu ni da ukinu nijedan zakon koji su žuti doneli ili da raskinu nijedan ugovor koji su žuti sklopili... Đilas i Šolak zapravo vladaju Srbijom, Vučić je samo ikebana.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.