Quantcast

Truloslavija, sta je to...?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.876
Svaki dan, sve cesce i cesce se ova rec, zabranjena Pravilnikom Krstarice, pominje na forumu.....Postalo je vec skoro nesto normalno...
Ali, forum ima PRAVILNIK koga bi svi trebali da se drzimo, a pre svega oni koji moderisu.
Izgleda da oni to uvek nekako, svesno ili nesvesno, previde...?
Treba po ovom pitanju NESTO MENJATI: ili Pravilnik ili moderatore....
Ili ja gresim, pa bas tako treba?

Motorcyclist

Legenda
Poruka
66.858
Svaki dan, sve cesce i cesce se ova rec, zabranjena Pravilnikom Krstarice, pominje na forumu.....Postalo je vec skoro nesto normalno...
Ali, forum ima PRAVILNIK koga bi svi trebali da se drzimo, a pre svega oni koji moderisu.
81465108_2923867640969712_7589385676513083392_o.jpg

gost 373116

Buduća legenda
Poruka
31.061

Ови млади немају поуштовања за самоуправни социјализам и бркате жене.

Gruban

Buduća legenda
Poruka
33.618
Ja sam rodjen i odrastao u zemlji koja se zvala es ef er jot. Kad neko govori lose o es ef er jot mene to strasno vredja.Isto kao kad govori protiv maršala Josipa Broza Tita.
U es ef er jot mogao si da spavaš na klupi u parku i ništa ti ne bi bilo.Danas bi te drugi klošari opljačkali.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.