true love - prava ljubav

inspirisan spotom i teksto iste i podstaknut nekim diskusijama sa ljudima cije misljenje/razmisljanja cenim
opet sam se zapitao sta je to po vama prava ljubav?

Ko bude ufuravao sex u ovu temu tuzakacu i cinkariti i biti serronja kao sto nisam (bas uvek)

True scotsman. Ljubav je prava, ili nije ljubav. Dakle, kada poruznite, a i dalje ste lepi jedno drugom. Kad se svadjate,
a ne pravi se antagonizam. Kad vas nista ne moze rastaviti...

inspirisan spotom i teksto iste i podstaknut nekim diskusijama sa ljudima cije misljenje/razmisljanja cenim

Ko bude ufuravao sex u ovu temu tuzakacu i cinkariti i biti serronja kao sto nisam (bas uvek)

Neće kliknem na pesmu, dosta mi i naziv.

Ne znam kako bih to definisao jer je nisam doživeo ali kada se zaljubim osetim sa kao super Mario kada pojede pecurku, tada mogu sve i imam volje da uradim bilo šta.

E jbga sad, ja sam napisao vise i mastovitije a ti se lepis na kratku tviter formu.

progledao sam ti kroz prste za one bradavice i sisanje :lol:

@tema

obogati osobu i koja daje i koja prima
bez sumnji bez ispitivanja
bez mesanja proslosti i iskustva
koje je uglavnom bilo bolno ...

razumevanje, postovanje, preklapanje, uklapanje... kao par

To je kao kad ------> izgubiš rukavicu u Čikagu, žena je uzme i ponese sa sobom i jednog dana se slučajno sretnete u Parizu i počneš da pričaš i kažeš joj za rukavicu koju si izgubio u Čikagu i ona posegne u svoju torbu i pokaže ti rukavicu koju je tamo našla i, bingo, tvoja je rukavica

a ima i ona verzija "igla u plastu sjena"

ajde i to sam vam reshila :mrgreen:

To je kao kad ------> izgubiš rukavicu u Čikagu, žena je uzme i ponese sa sobom i jednog dana se slučajno sretnete u Parizu i počneš da pričaš i kažeš joj za rukavicu koju si izgubio u Čikagu i ona posegne u svoju torbu i pokaže ti rukavicu koju je tamo našla i, bingo, tvoja je rukavica

a ima i ona verzija "igla u plastu sjena"

ajde i to sam vam reshila :mrgreen:

previse gledas bljutave kao romanticne filmove americke produkcije.

Skoncentrisi se na temu

O ljubavi ima smisla pisati samo kao o ličnom doživljaju..
inače postaje pregled literature.
Intima bajo. Dzaba ti. Samo ona koja te voli kad si u problemu ce te sasoljiti dok si joj u krilu i ponuditi bizarne isceljujuce momente tipa da joj sisas bradavicu.
Ostale su fejkare koje ce da naprave histericnu ljutu hladnu facu i poceti da te dizu kritikama i mustranjem. Fak dem let dem burn.
kao ovo.

lns-01-rk0270-18p.jpg

Back