Quantcast

Trudnica u Kruševcu umrla pred porođaj

MMMD

Zainteresovan član
Poruka
298
Vesna Ilić (29) umrla je u devetom mesecu trudnoće u kruševačkom Zdravstvenom centru zbog pucanja krvnog suda u slezini. Ona je u bolnicu primljena dan ranije sa jakim bolovima, gušeći se, a umesto da je detaljno pregledaju, lekari su je pripremali za porođaj. Zbog unutrašnjeg krvarenja i beba u njenom stomaku se ugušila.

http://www.***************/drustvo/-trudnica-u-krusevcu-umrla-pred-porodaj---26-07

_Ata_

Iskusan
Poruka
6.344
Jel trudnica, pa još 10-tak dana pred porodjaj - niko je drugi osim ginekologa neće ni pogledati. Ako sama ode kod nekog specijaliste, pregledaće je eto reda radi i poslati kod ginekologa, uz obaveznu opasku da se smiri, da nije jedina koju čeka porodjaj, da je to normalno, da su to hormoni... :besan2:
Osećam da se na sirotu ženu, na tom odeljenju gde je dan-dva pred smrt bila smeštena, "izd-r-kavala" i spremačica :( Babice su garant urlale, doktori je izbegavali, bili drski i neprijatni, i uopšteno govoreći, verujem da je bila vrlo nepopularna osoba na odeljenju. :(
Je.bi ga, trudnica je, poradja se, pa mora da je boli :roll:

Jedino što se žena nije poradjala, a imala je i malo veće bolove od porodjajnih... :(

Iskreno se nadam da je ponašanje prema njoj ipak bilo drugačije, kada joj život nisu ni pokušali spasti, mada... čisto sumnjam... dva deteta sam rodila, ležala po porodilištima i odeljenjima više puta i nagledala se i naslušala svega i svačega... :(

Jebbem li im mater da im jebbem, uh, kako mi ovakve stvari probude bes u meni.... :besan2: Bolje da ne nastavim i ne kažem sve što mi je na pameti, to joj neće pomoći... :(

_Ata_

Iskusan
Poruka
6.344
dobro, nisu ni doktori svemogući, može da ima aneurizmu, koja može bilo kad da pukne, i onda nema pomoći
Naravno... ali sudeći prema pisanju, nisu ni pokušali da pomognu, niti da nadju šta je po sredi...
"sve je u redu, očekuje se porodjaj..." - nije stvar koja se kaže kada vršiš preglede i pretrage, tražeći uzrok lošeg stanja, već je pre drugačije rečeno - sve je u redu, vaša je žena izuzetno razmažena, histerična i bezobrazna, kao da je jedina koja se poradja..."

difrent from others...

Veoma poznat
Poruka
12.479
imash i ono salivanje strafe
shto chine dechici
nznm el to bolje
il kade ih debeli pop ispipa eventualno ispuni
ili ono vlashka magija zavreme punog meseca
sha ti mislish?
meni kada je jedna mala vlahinja posle intenzivnog pipanja mog pantera naterala da ispljune gnusnu tekucino odmah mi j bilo bolje. sto u glavi,sto u jajcima...
tkd ne podcenjuj vlasku madziju :tiganj:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.