Трудница отишла у шетњу кроз шуму где је растргао ЧОПОР ПАСА! Пре смрти мужу послала поруку која ЛЕДИ КРВ

Pitovi jesu zabranjeni kod nas, to nije problem, već nešto drugo. Do tada čekamo neki dobar video klanja ljudi ili bar paljenja na lomači. Hajde Fapriko, podeli još malo tvoje arhive sa nama.
Kako su pitovi zabranjeni, kad samo ja znam dve osobe koje ih imaju? Ko kažnjava ove što ih breed-uju i kupuju ilegalno onda?
Jedan ga i bez problema šeta po parku sa decom.
Kada to vidim, stajem ukopana u mestu, i tražim da skloni psa.

Ne znam koga mogu da zovem u slučaju problema, komunalnu policiju, Veterinu, koga?
 
Kako su pitovi zabranjeni, kad samo ja znam dve osobe koje ih imaju? Ko kažnjava ove što ih breed-uju i kupuju ilegalno onda?
Jedan ga i bez problema šeta po parku sa decom.
Kada to vidim, stajem ukopana u mestu, i tražim da skloni psa.

Ne znam koga mogu da zovem u slučaju problema, komunalnu policiju, Veterinu, koga?
Komunalna Milicija.
 
Tako je to, neki psi jedu gomna, ali i neke mačke jedu gomna, mada i mnogi ljudi jedu gomna, evo pitajte Fapriku, ona to najbolje zna. Ima kolekciju filmova sa jedenjm gomana.

Jedenje govana je najmanji problem, to rade i izgladnele mačke, tačno, sa džukelama poput pitova postoje daleko veći problemi.

Sad pogledah video, pokida mačku koja je spavala na sred ulice, u sekundi, bez problema. To, osim ako je životinja gladna (što ovi nisu, nego su mutanti napravljeni za bezrazložnu agresiju) nigde u prirodi nema.
 
Jedenje govana je najmanji problem, to rade i izgladnele mačke, tačno, sa džukelama poput pitova postoje daleko veći problemi.

Sad pogledah video, pokida mačku koja je spavala na sred ulice, u sekundi, bez problema. To, osim ako je životinja gladna (što ovi nisu, nego su mutanti napravljeni za bezrazložnu agresiju) nigde u prirodi nema.
Али замисли, он такав, а ја га држим, и водим улицом, па ја мора да сам фаца, нема даље...
 
Kako su pitovi zabranjeni, kad samo ja znam dve osobe koje ih imaju? Ko kažnjava ove što ih breed-uju i kupuju ilegalno onda?
Jedan ga i bez problema šeta po parku sa decom.
Kada to vidim, stajem ukopana u mestu, i tražim da skloni psa.

Ne znam koga mogu da zovem u slučaju problema, komunalnu policiju, Veterinu, koga?
kod pita u slucaju problema imaj utoku kod sebe jer nista drugo ne pomaze
 
Па не, то су пси. Једу измет и цркотине и убијају људе када се налазе у чопору. Огавна бића.
To jednostavno nije tacno. Zasto bi psi jeli izmet?
Moguce je da crkotine jedu, vole oni i skembice jer ih takvi mirisi privlace, ali gde sad
u gradu ima crkotina?
 
Kako su pitovi zabranjeni, kad samo ja znam dve osobe koje ih imaju? Ko kažnjava ove što ih breed-uju i kupuju ilegalno onda?
Jedan ga i bez problema šeta po parku sa decom.
Kada to vidim, stajem ukopana u mestu, i tražim da skloni psa.

Ne znam koga mogu da zovem u slučaju problema, komunalnu policiju, Veterinu, koga?
Niko ne može da dokaže da su to pitovi, uvek će da tvrde da su mešanci i to je to.
Али замисли, он такав, а ја га држим, и водим улицом, па ја мора да сам фаца, нема даље...
Idete ulicom i svratite na neki fast fud, jede on, jedeš ti, pa to je idealno.
 
To jednostavno nije tacno. Zasto bi psi jeli izmet?
Moguce je da crkotine jedu, vole oni i skembice jer ih takvi mirisi privlace, ali gde sad
u gradu ima crkotina?
Ma ti ćeš njoj da objasniš, a? Ima Faprika video kolekciju sa jedenjem govana, to joj je neki fetiš, čak više nego klanje, silovanje i analni seks.
 
Ma ti ćeš njoj da objasniš, a? Ima Faprika video kolekciju sa jedenjem govana, to joj je neki fetiš, čak više nego klanje, silovanje i analni seks.

Neko je ovde pomenuo analni seks. Kakve veze imaju zivotinje koje samo neke svoje instikte imaju, a
ti instikti nemaju dibiduz nikakve veze sa seksualnim fantazijama ljudskog bica?
Zivotinje su mnogo iskrenije, nevinije od nas ljudi koji bismo svasta nesto i onda te svoje bolesne
percepcije prenosimo i na zivotinsjko carstvo.
 
Да, то јесте тачно. Зашто би се иначе продавали производи који то спречавају:
https://www.google.com/search?q=sto...biw=1280&bih=625&dpr=1.5#imgrc=9lpe-cJAlA3_7M:

Pa trziste je surovo, svako svasta nudi, a ovo jedenje govna sam i ja sa svojim prethodnim
psom dozivela, ali je to trajalo nedelju dana ( imao je 8 nedelja zivota), pitala sam miliciju
koja ima ove radne pse, rekli su mi da mu dam parcence sira pre izslaska napolej jer sir unistava
neki njihov ukus, zelju pa i oni svojim radnim psima ne daju ni trunku sira nekoliko sati pre
akcije. Uostalom i bebe jedu kojesta, radoznalost je u pitanju.
 
Да, то јесте тачно. Зашто би се иначе продавали производи који то спречавају:
https://www.google.com/search?q=sto...biw=1280&bih=625&dpr=1.5#imgrc=9lpe-cJAlA3_7M:
Ti najbolje znaš šta se sve prodaje, valjda pratiš u tim tvojim filmovima?

bromeo-double-dildo-0-1-7129.jpg
 
Ovo nije duhovitost, već objašnjenje. Ako nisi ukapirala verovatno i nisi dovoljno pametna za to. Ili si previše obuzeta mržnjom, pa samo ne vidiš.
Psi iz ove teme imaju veze sa jedenjem gonava koliko i ti sa jedenjem istih iz video snimka sa dve devoke i jednom šoljom. A mogtu i da ilustrujem, ako treba.

2 girls 1 cup.jpg
 
Nisi shvatila ilustraciju? Hajde sad ću polako da pišem.
Neka tema o psima, bilo kakva, ti kačiš snimke kako psi jedu gomna i tvrdiš da je to povezano. Znači - jedan pas jede gomna, svi psi jedu gomna.
Evo ti snimak kako dve (ne jedna) devojke jedu gomna, tvojom logikom i ti jedeš gomna. Pa logična, prijatno.
 

Back
Top