Trsteničanin silovao mladića u toaletu na pumpi: Godinama maltretirao muškarce, svi ćutali a sad ide na robiju

JankoTheGreat

Buduća legenda
Poruka
27.326
TRSTENIČANIN SILOVAO MLADIĆA U TOALETU NA PUMPI: Godinama maltretirao muškarce, svi ćutali a sad ide na robiju

Foto: RINA, Ilustracija

VIŠI SUD U KRUŠEVCU​

TRSTENIČANIN SILOVAO MLADIĆA U TOALETU NA PUMPI: Godinama maltretirao muškarce, svi ćutali a sad ide na robiju​

CRNA HRONIKA
17.05.2022. 07:14h 07:59h
N. U. (38) iz Trstenika pravosnažno je osuđen na 12 godina zatvora zbog krivičnog dela silovanje na ponižavajući način.
Apelacioni sud u Kragujevcu ovom odlukom potvrdio je presudu Višeg suda u Kruševcu donetu 2021. godine. Suđenje N. U. zbog silovanja dva mladića bilo je zatvoreno za javnost.

Policija je sada osuđenog Trsteničanina uhapsila početkom novembra 2020. godine, nakon što se posumnjalo da je mladića od 19 godina obljubio na benzinskoj pumpi u okolini Trstenika u noći između 29. i 30. oktobra.

- Sve se dogodilo oko dva sata posle ponoći na benzinskoj pumpi, gde je radila žrtva i koja je ispričala da je krivično delo počinjeno u toaletu ovog objekta i da ga je primorao da ga oralno zadovolji. Slučaj je otkrilo okruženje mladića, nakon što se našao u veoma teškom psihičkom stanju, pa je sve prijavljeno policiji, gde se tada osumnjičeni branio ćutanjem - navodi izvor Novosti.

Nakon što mu je određen pritvor do 30 dana, počele su i priče da mladić verovatno nije jedina žrtva. Uskoro se Višem javnom tužilaštvu u Kruševcu javio još jedan oštećeni, pa je istraga proširena.

- Priče da je maltretirao muškarce već duže vreme su se prenosile po Trsteniku, ali javno niko nije smeo o svemu da govori zbog straha ili stida, budući da je reč o maloj sredini. Godinama ga je pratio loš glas. Ponašao se nasilno, mnogi su sumnjali da je počeo da se poremećeno ponaša nakon boravka u zatvoru. Imao je već jedno dete u braku, a onda mu je supruga rodila drugo u danu kada je uhapšen zbog prvog silovanja - rekao je izvor.
Osuđeni N. U. je povratnik, a prema nezvaničnim informacijama, osuđivan je zbog ugrožavanja bezbednosti u saobraćaju u Štulcu, mestu nadomak Vrnjačke Banje 2011. godine.
Zabeleženo je i da je, navodno, pucao iz lovačke puške za koju nije imao dozvolu, a dovodio se i u vezu sa učešćem u kafanskoj tuči koja se dogodila 2004. godine.
(Kurir.rs/Novosti)

https://www.kurir.rs/crna-hronika/3934713/trstenicanin-silovao-dvojicu-mladica


Siri se pederizam
 
Da ali ovo je silovanje
A pederizam je sve prisutniji.

Samo pogledaj premijera. Devijantne stvari se promovisu s glave drzave
Zato kad ja progovorim, svi se smeju.....nek se smeju.....kad se sprdas sa vrednostima, ili sa pristojnima, onda uzivaj u kolaboraciji sa bezvrednima..

Ne menja se procenat gay populacije, samo su danas slobodniji da se "outuju" nego pre.

A silovanja je bilo uvek.
Kao po obicaju , covek koji sve zna a pojma nema..
Nema teorije, nikakve sanse da je tacna izjava da se procenat gej populacije ne menja...
 
Svasta! Ne znam kako je uopste ovo moglo da se desi! Trebalo je da ga zgazi tu...
Ne znam tacno sta mislite....
Pa razlika u snazi uvek postoji, a i razlika u prisili , noz , pistolj i slicno...
Mozda tu ima neceg predsanjanog u feminacizmu da su zene zrtve jer su fizicki slabije....
Ali onda ta predrasuda kvari bezbednost svima, jer se polarizovano muskarci optuzuju i relativizuje se nasilnik, tj umesto nasilnik to postaje deo muskog napada na zene, pa se i drustveno drugacije sagledava...

Ta obojenja itekako uticu na bezbednost, ali je to nemoguce objasniti.

Ali to pretpostaviti da ce da shvati populacija koja nije gradjanski opredeljenja je apsurdno , tu gleda svako svoju grupicu i sta preti ili koristi toj grupici..
Steta sto se sve svodi na grupisanje, ali tako je kako je...
Ja ne ocekujem otreznjenje u tom smeru...tj ne ocekujem da ce sad svi ti ljudi koji su presli na animalno seljacko razmisljanje i grupisanje da pocnu da razmisljaju gradjanski....pod ljude slucajno ili namerno ubrajam i zene ili sam morao posebno da to napisem...
 
Mene da je pipnuo ne bi ostao živ.

Hej junaci, godinama s vremena na vreme pozivam žestoke momke, recimo navijače, da korisno upotrebe svoju sklonost ka mlevenju ljudskog mesa ! Naime u neke javne vecee nije moguće ući a da te ne sačeka odbor pedera, svi kao drže svoj visuljak u ruci i izazovno te gledaju. Nisu bukvalno agresivni, ali pasivno i te kako ! Naročito mislim na wc kod Narodnog pozorišta i onaj kod palate Albanija.
 
Hej junaci, godinama s vremena na vreme pozivam žestoke momke, recimo navijače, da korisno upotrebe svoju sklonost ka mlevenju ljudskog mesa ! Naime u neke javne vecee nije moguće ući a da te ne sačeka odbor pedera, svi kao drže svoj visuljak u ruci i izazovno te gledaju. Nisu bukvalno agresivni, ali pasivno i te kako ! Naročito mislim na wc kod Narodnog pozorišta i onaj kod palate Albanija.
Ja tamo ne zalazim.
 
Ja tamo ne zalazim.

ZARAŽENI SU UGLAVNOM MLAĐI MUŠKARCI​

Majmunske boginje šire se Španijom, Portugalom i Ujedinjenim Kraljevstvom​

Agencija za sigurnost zdravlja Ujedinjenog Kraljevstva u ponedjeljak je saopćila da su zabilježili četiri nova slučaja, nakon što početkom maja evidentirali troje zaraženih. Naveli su da su se svi novi slučajevi, tri u Londonu i jedan na sjeveroistoku Engleske, pojavili kod muškaraca koji su sebe identificirali kao homoseksualce i biseksualce pa su vlasti iz tog su razloga apelirale na ovu populaciju da bude naročito oprezna.​

R. I.
PODIJELI
f5145c5c6b66d02d45f1de30a5386d22.jpg



Medicinski radnici u Portugalu i Španiji zabilježili su više od 40 slučajeva majmunskih boginja kod pretežno mlađih muškaraca, koji se izjašnjavaju kao homoseksualci ili biseksualci, a isto su virusno oboljenje, karakteristično za Afriku, primijetili i ljekari u Ujedinjenom Kraljevstvu.


https://stav.ba/vijest/majmunske-boginje-sire-se-spanijom-portugalom-i-ujedinjenim-kraljevstvom/9454
 
Ne znam tacno sta mislite....
Pa razlika u snazi uvek postoji, a i razlika u prisili , noz , pistolj i slicno...
Mozda tu ima neceg predsanjanog u feminacizmu da su zene zrtve jer su fizicki slabije....
Ali onda ta predrasuda kvari bezbednost svima, jer se polarizovano muskarci optuzuju i relativizuje se nasilnik, tj umesto nasilnik to postaje deo muskog napada na zene, pa se i drustveno drugacije sagledava...

Ta obojenja itekako uticu na bezbednost, ali je to nemoguce objasniti.

Ali to pretpostaviti da ce da shvati populacija koja nije gradjanski opredeljenja je apsurdno , tu gleda svako svoju grupicu i sta preti ili koristi toj grupici..
Steta sto se sve svodi na grupisanje, ali tako je kako je...
Ja ne ocekujem otreznjenje u tom smeru...tj ne ocekujem da ce sad svi ti ljudi koji su presli na animalno seljacko razmisljanje i grupisanje da pocnu da razmisljaju gradjanski....pod ljude slucajno ili namerno ubrajam i zene ili sam morao posebno da to napisem...
Mislim upravo na fizicku snagu.. zenu bi taj manijak lakse savladao, ali ne znam kako je ovog decka. Jedino ako je mrsav i sitan, a taj manijak neka grdosija, ili sto rece da je mozda imao noz ili pistolj, utvrdice se.. I kako na pumpi kad je tu uglavnom skoro uvek veca cirkulacija ljudi i posle ponoci.. Uvek ima 2-3 radnika i jos neko ko dodje..
Ne vredi razmisljati gradjanski kad te neko napadne, mora da se branis..
 
Ma ako je 17 ili 19 tu imas uplasenih od dominantnog oca, i muskih i zenskih , znaci samo mu podvikne i gace same padaju....
Zato postoji institut da je silovanje ako je maloletnik, ne zato sto dete ne zna sta mu ne prija, nego zato sto je poslusno...

Projekcija i zloupotreba tog nacela je stvorila drugo nacelo , a to je da maloletnik ne zna za posledice svog seksualnog cina...
To je po meni zloupotreba...uzimam primer iako je tacno da ne zna posledice, ali se to ne bi trebalo nikad da racuna...90% ljudi idu golim dupetom u trnje, tj ne znaju posledice..

Tesko da ce ijedan maloletnik reci da je njegov pozudni san prema profesorki u skoli silovanje te iste profesorke....niti ce to misliti posle 50 godina...
Ali da je nesvestan svih konotacija, jeste...
Tako da je to nazvano silovanjem kao primarnim razlogom, a ne ovo oko submisivnosti, sto je neka savremena spinovana radnja, a ne prava stvar..
 
Mislim upravo na fizicku snagu.. zenu bi taj manijak lakse savladao, ali ne znam kako je ovog decka. Jedino ako je mrsav i sitan, a taj manijak neka grdosija, ili sto rece da je mozda imao noz ili pistolj, utvrdice se.. I kako na pumpi kad je tu uglavnom skoro uvek veca cirkulacija ljudi i posle ponoci.. Uvek ima 2-3 radnika i jos neko ko dodje..
Ne vredi razmisljati gradjanski kad te neko napadne, mora da se branis..

Mozda su bili u emotivnoj vezi
 
Ma ako je 17 ili 19 tu imas uplasenih od dominantnog oca, i muskih i zenskih , znaci samo mu podvikne i gace same padaju....
Zato postoji institut da je silovanje ako je maloletnik, ne zato sto dete ne zna sta mu ne prija, nego zato sto je poslusno...

Projekcija i zloupotreba tog nacela je stvorila drugo nacelo , a to je da maloletnik ne zna za posledice svog seksualnog cina...
To je po meni zloupotreba...uzimam primer iako je tacno da ne zna posledice, ali se to ne bi trebalo nikad da racuna...90% ljudi idu golim dupetom u trnje, tj ne znaju posledice..

Tesko da ce ijedan maloletnik reci da je njegov pozudni san prema profesorki u skoli silovanje te iste profesorke....niti ce to misliti posle 50 godina...
Ali da je nesvestan svih konotacija, jeste...
Tako da je to nazvano silovanjem kao primarnim razlogom, a ne ovo oko submisivnosti, sto je neka savremena spinovana radnja, a ne prava stvar..
Ja racunala na to da su tinejdzeri u tom periodu buntovni i mogu ili zele da uzvrate.. Ne secam se da sam znala osobe preplasene od dominantnog oca na taj nacin..
 
Ja racunala na to da su tinejdzeri u tom periodu buntovni i mogu ili zele da uzvrate.. Ne secam se da sam znala osobe preplasene od dominantnog oca na taj nacin..
Hajde....ispada da sam ja jedini ziveo u okruzenju koje je bilo fino , gde se nisu tukli cigani sa neciganima, gde su zenske masovno davale micikanu kad upisu prvi srednje i gde je bilo bar polovina muske dece, a vise zenske dece koja kad im dreknes sve poslusaju...
A istovremeno su tu nestasluci....
Ja mislim da je to srpski sindrom, tj balkanski , da ne bude samo Srbija...
Ljudi vide samo sebe i svoje preuvelicaju a druge ne vide.

Ja ovde ispadam neko ko je ili lazov ili lud kad ispisem sta sam sve video a ne pisem sve..
Ne pisem da sam video skolskog drugara kako jede svoje sline, a video sam...niti znam zasto to radi tj radio je..
Niti pisem kombinacije da mi skolsku drugaricu njen momak ostavi na cuvanje dok je u vojsci da je rasturam od seksa, ali da ne dam nikom drugom da pridje...
Zasto?
Zato sto su to kombinacije koje ne znace mnogo jer su malobrojne...a nekima bas takve upadnu u oci i onda su muskarci ovakvi , a zene ovakve..
Ja kad nesto pripisem zenama, to je zato sto se to desava malo veci broj puta....

Tragedija je sto je sve sebicno a kobajagi objektivno...
To ne postoji..
A kad neko ko percipira dobro oko sebe biva napljuvan par puta nauci da gleda svoja posla i onda se posle ljute ljudi kad imas predikciju da ce nesto lose da se desi 90% i desi se..

Ja se ranije zaebao pa radi upozorenja kazem, ej nemoj da radis bez zastitnih rukavica sa limom, postuj pravila...2h kasnije decko ostane bez prstiju.
Pa kazem ne vozi veceras, sutra ispada izginuli ljudi , i onda ispadnes ti kriv, kao bajao si...pa nisam ja vodoo ratnik.
A dajem prognoze tako dobro da niko ko me zna nece da se kladi sa mnom...Kladio se da ce moj otac da bude opljackan u vozu ej, i to mu kazem, i kladimo se u 100 evra...naravno opljackan je, ukradena dokumenta pasos, 1000e , i nije isplatio opkladu , eto kakvi su ljudi..
 

Back
Top