Trst is Croatian

Jadni Talijani, Croatoni im prete!!!
Koliko su ih samo po fojbama pobacali, stotine hiljada,......jadni Talijani, zlikovci se na njih namjerili!!!!

Bestidni, zar nisi rekao da su samo Srbi bili antifašisti i partizani? Ako je tako, onda su SAMO SRBI mogli biti ti koji su ubijali "stotine hiljada" Talijana i bacali ih u fojbe. :lol: :lol: :hahaha:

- - - - - - - - - -

Pa nece nas, pitace se Brisel...
Ako je to vama vredno rata i unistavanja, neka vas..

Slušaj ne razumiješ ti to. Mi smo se borili za to da nas vi više ne pilate. Draže nam je da nas pila Bruxelles, samo da nije Beograd. :lol:
 
Па, мало вас је кад сте протерали велики део свог становништва насилним, животињским и злочиначким акцијама. А затим систематски спречавали поменуте делове становништва да се врате својим кућама, својој дедовини и својој имовини.

A Srbi su prethodno protjerali Hrvate iz "Krajine" nenasilnim, humanim i milostivim akcijama? :think:

- - - - - - - - - -

Veliki dio jadranske obale otet je Talijanima i dat croatoncima, .....sad bi i Trst!!!!
Moglo bi im u grlu zapeti, .....sto i oce, prije ili kasnije, ....stoka ce lipsati!!!

Tko jači, taj sve uzima i nikoga ne pita, a najmanje tamo neke Srbe ili Talijane. :per:
 
Kome je pripojena Istra? :whistling:

Proglas_istarskom_narodu_regional_express.jpg
 
Za rat je potrebno dvoje,barem tako kazu tvoji sunarodnjaci. :D

Који моји сународници? Ови са Крсте или генерално?


Па пази, јесте да за рат треба двоје ал' за злочине државе над сопственим становништвом је довољна држава.
 
Oprosti, genjalac, ali, kome je Istra trebala pripasti? Da nije možda Srbiji? :lol:

Istra je, "dragi moj mitomanu" i lažove, pripala Hrvatskoj.

P.S. - esuli me zanimaju kao monsunske kiše u Indiji. :lol:

Kada je to Istra bila u sastavu bilokakvog hrvatskog teritrorija - pre 1947 godine? A? Kada? Nikada. A onaj smešan komunistički pamfletič (uopšte nemam pojma, šta si sa tim hteo da dokažeš?) možeš da si turiš u šupak.

Granice među republikama vukli su pijani komunisti ala Kardelj i ostala govna, baš kako im se htelo. Isto su tako mogli da povuku i granicu Slovenije sve do Pule - i to bi danas bila gotova stvar.

A to što tebe ne zanimaju Ezuli - to Italijane baš zabole patka. Pamte oni sve, ne brini ti ništa. I Ezule i fojbe i sve.
 
Poslednja izmena:
Који моји сународници? Ови са Крсте или генерално?


Па пази, јесте да за рат треба двоје ал' за злочине државе над сопственим становништвом је довољна држава.

"Sopstveno stanovništvo" je išlo odvajati teritorij unitarne države. Trebaju biti sretni što nismo zlopamtila kao vi.
 
Који моји сународници? Ови са Крсте или генерално?


Па пази, јесте да за рат треба двоје ал' за злочине државе над сопственим становништвом је довољна држава.

Tzv. "Krajinu" cak ni Srbija nije priznala kao drzavu. ;)
 
A Srbi su prethodno protjerali Hrvate iz "Krajine" nenasilnim, humanim i milostivim akcijama? :think:


Кад група побуњеника заузме неку територију, јасно је да ће се становништво на ту територију вратити. А кад држава крене да чисти територију а затим систематски онемогућава повратак, онда је то државни злочин, који је далеко гори од побуњеничког.

Очистили сте етнички хрватску а то чишћење правдате привременим напуштањем територије једног дела становнитшва. Не иде.

Хрватска је чинила организовани злочин против свог ставноништва. Систематски, плански, са намером. Бежање из ратом захваћеног подручја је друга ствар.

- - - - - - - - - -

Tzv. "Krajinu" cak ni Srbija nije priznala kao drzavu. ;)

Хрватска је призната и као међународно призната земља је чинила организоване и систематске злочине над својим становништвом.

Опет, удаљавамо се од теме. Трст и великохрватске претензије.
 
Kada je to Istra bila u sastavu bilokakvog hrvatskog teritrorija - pre 1947 godine? A? Kada? Nikada. A onaj smešan komunistički pamfletič (uopšte nemam pojma, šta si sa tim hteo da dokažeš?) možeš da si turiš u šupak.

Granice među republikama vukli su pijani komunisti ala Kardelj i ostala govna, baš kako im se htelo. Isto su tako mogli da povuku i granicu Slovenije sve do Pule - i to bi danas bila gotova stvar.

Sinko, pamfletom možeš slobodno obrisati tur, ali Istra je hrvatska.

P.S. Dio Istre do Labina bio je u 11. stoljeću u sastavu hrvatske države. Sam Labin vjerojatno nije ulazio u sastav Hrvatske, nego područje do tog grada.
 
Кад група побуњеника заузме неку територију, јасно је да ће се становништво на ту територију вратити. А кад држава крене да чисти територију а затим систематски онемогућава повратак, онда је то државни злочин, који је далеко гори од побуњеничког.

Очистили сте етнички хрватску а то чишћење правдате привременим напуштањем територије једног дела становнитшва. Не иде.

Хрватска је чинила организовани злочин против свог ставноништва. Систематски, плански, са намером. Бежање из ратом захваћеног подручја је друга ствар.

- - - - - - - - - -



Хрватска је призната и као међународно призната земља је чинила организоване и систематске злочине над својим становништвом.

Опет, удаљавамо се од теме. Трст и великохрватске претензије.

"Gradjanski rat u kojem su sve zaracene strane pocinile zlocine !" :D
 
Кад група побуњеника заузме неку територију, јасно је да ће се становништво на ту територију вратити. А кад држава крене да чисти територију а затим систематски онемогућава повратак, онда је то државни злочин, који је далеко гори од побуњеничког.

Очистили сте етнички хрватску а то чишћење правдате привременим напуштањем територије једног дела становнитшва. Не иде.

Хрватска је чинила организовани злочин против свог ставноништва. Систематски, плански, са намером. Бежање из ратом захваћеног подручја је друга ствар.

Aj ne piSdi!!! :evil: Vratit? Je moj ****! Evo i mi smo planirali vratit sve srbe odmah nakon Oluje, ali oni nisu htjeli. Znam i ja lagat!!!



Хрватска је призната и као међународно призната земља је чинила организоване и систематске злочине над својим становништвом.

Опет, удаљавамо се од теме. Трст и великохрватске претензије.

:hahaha: :hahaha:

- - - - - - - - - -

Баш не можеш да оправдаш поменуте злочине, ма колико се трудио.

Komšija, ne pravdam zločine, ali "RSK" je morala nestati.
 
Sinko, pamfletom možeš slobodno obrisati tur, ali Istra je hrvatska.

P.S. Dio Istre do Labina bio je u 11. stoljeću u sastavu hrvatske države. Sam Labin vjerojatno nije ulazio u sastav Hrvatske, nego područje do tog grada.

:hahaha:

Oš' da ti stavim mapu & granice slovenačke Karantanije?:D

Pa ti možeš da si uturiš u šupak taj pamflet - evo, ni sada nisi objasnio šta si hteo sa njim? Šta?
 
:hahaha:

Oš' da ti stavim mapu & granice slovenačke Karantanije?:D

Pa ti možeš da si uturiš u šupak taj pamflet - evo, ni sada nisi objasnio šta si hteo sa njim? Šta?

Stavi što te volja i vidjet ćeš da je manji istočni dio Istre bio u sastavu Hrvatske. :aha2:

Taj pamflet spominje samo "hrvatsku Istru" i njeno pripajanje "matici zemlji" Hrvatskoj. Nema nigdje spomena Srbije! Istra je pripojena Hrvatskoj, a Hrvatska Jugoslaviji. Nestanak Jugoslavije ništa ne mijenja za Istru. Ona je i dalje, kao i do tada, u sastavu Hrvatske.
 

Back
Top