Trovali i Verana Matića!!

draksson

Iskusan
Poruka
5.674
Evo sad javili na radiju,
na osnovu visegodisnjeg pracenja rada druge po redu trovacnice u Srbiji,
poznatije kao b92, eksperti iz razlicitih oblasti su dosli do zakljucka da je najverovatnije,
konstantno trovan i njen vlasnik Veran Matic a preko njega i njegovog programa i mi gradjani Srbije.
Koliko ima istina u ovim spekulacijama nasih eminentnih strucnjaka?

s09.jpg


www.b92.net/crna_hronika/trovan_i_veran_matic
 
Poslednja izmena:
Za sve su krivi srbocetnici,zbog kojih,u borbi, borka Pavicevic potrosi mladost i lepotu.
Njegovo ponasanje,vesti i politicke emisije na B92 bi se,zaista,samo mogli objasniti time da je Matic trovan nekim opasnim halucinogenima.:hahaha:
 
Poslednja izmena:
Evo sad javili na radiju,
na osnovu visegodisnjeg pracenja rada druge po redu trovacnice u Srbiji,
poznatije kao b92, eksperti iz razlicitih oblasti su dosli do zakljucka da je najverovatnije,
konstantno trovan i njen vlasnik Veran Matic a preko njega i njegovog programa i mi gradjani Srbije.
Koliko ima istina u ovim spekulacijama nasih eminentnih strucnjaka?

s09.jpg


www.b92.net/crna_hronika/trovan_i_veran_matic

..........a mislio da mu je govorna mana od rodjenja ...................:)
 
Za sve su krivi srbocetnici,zbog kojih,u borbi, borka Pavicevic potrosi mladost i lepotu.
Njegovo ponasanje,vesti i politicke emisije na B92 bi se,zaista,samo mogli objasniti time da je Matic trovan nekim opasnim halucinogenima.:hahaha:

|veran matic se trovao sam i dobrovoljno , kad god mu dodje roba od njegojh najboljih prijatelja sa KiM .
A to sto je on trovao masovno narod preko svog siptaarskog medija , to je za krivicno gonjenje .
 

Back
Top