Trostruko ubistvo u Knjaževcu: Muškarac (22) osumnjičen da je iz puške ubio oca, babu i dedu!

đavolčić

Buduća legenda
Moderator
Poruka
47.704
Danas popodne je osumnjičeni A. M. (22) iz Knjaževca u porodičnoj kući lovačkom puškom, koja je bila u legalnom posedu njegovog dede M M. (81), iz za sada nepoznatog razloga ubio dedu M. M, babu S. M (83) i oca P. M. (60).
Kako nezvanično saznajemo, policajcu je rekao da je ubistva izvršio iz samilosti navodeći da je deda bio senilan, a otac bolestan.

Uviđaj će obaviti VJT u Zaječaru.

https://www.blic.rs/vesti/hronika/t...term=cde-onesignal-browser-breaking-news-1152

Ovo je strašno. Šta god da je razlog.

Ispuštene i nedovoljno voljene generacije. Sad konačno svako dete ima Nike patike, ali više nema ljubav roditelja koji su ludi za parama. J* te, NIKE kineski od 20.000din, pazi na dete!
Ne opravdavam ovo sto ih je ubio, trebao je samo da se osamostali, cuj ti to da neko sa 22 god brine o babi i dedi, nema nista gore neko kad decko tako mlad mora da se brine o toliko ljudi i jos da radi dok mu drugovi se provode i jure cure, ako je uopste to razlog ubistva.

Ne opravdavam ovo sto ih je ubio, trebao je samo da se osamostali, cuj ti to da neko sa 22 god brine o babi i dedi, nema nista gore neko kad decko tako mlad mora da se brine o toliko ljudi i jos da radi dok mu drugovi se provode i jure cure, ako je uopste to razlog ubistva.
A niko neće da pomogne! Merso, Merso, Kamijev Merso do Mersoa!
Deca, čisTa i dobra, ali namučena toliko da u Boga više teško da veruju, dragi moj prijatelju!
Možda je i Kami futurolog i vidovnjak... pošto je mala šansa da su ga ova deca čitala, ko zna...
Meni je sreća što sam pazila na dedu i babu jer su mi oni najviše ljubavi u životu i dali, ali, eto, ima svega na svetu!

Normalno je da on brine o najbližoj porodici. Samo je žalosno što ako su oni zahtjevali stalni nadzor u tome nije imao podršku države.

Nije lako zaraditi ni za sebe a kamoli za jos 3 nepokretne osobe
Trpeo godinama i pukao
Ne opravdavam ali razumem
Molim vas, niko pri čistoj svesti neće opravdati, ali... toj duši je teško...
Jeste li čitali Stranac?
Ide u zatvor dete, 22 godine! :(
Grozne su to stvari!
Želim da mi obezbedi neko život da se samo njima posvetim. Cannibal. Moj sat malo žuri.

Treba da ima bar 10-ak velikih bolnica po srbiji za te slabopokretne osobe
Kasarne da se adaptiraju
Vazno da se ulaze u stadione, vile, crkve, pevaljke ...
Ma ne moraju nikakve kasarne ili ne znam šta. Dovoljno bi bilo da država za takve obezbjedi veliku pomoć od koje bi se plaćao neko ko bi o njima brinuo.

Ma ne moraju nikakve kasarne ili ne znam šta. Dovoljno bi bilo da država za takve obezbjedi veliku pomoć od koje bi se plaćao neko ko bi o njima brinuo.
To bi mozda bilo bolje ali bi bilo i skuplje i trebalo bi vise negovateljica
Dok bi se u nekom organizovanom objektu moglo urediti da jedna brine o nekoliko pacijenata
Presvlacenje i brisanje roditelja je nesto sto nijedan roditelj svom detetu ne zeli
Skoro sam cuo da je jedan plakao * sta sam doziveo da me sin presvlaci*
Umro je brzo

Ispuštene i nedovoljno voljene generacije. Sad konačno svako dete ima Nike patike, ali više nema ljubav roditelja koji su ludi za parama. J* te, NIKE kineski od 20.000din, pazi na dete!
Roditeljske ljubavi prema deci tek nije bilo pre 50-60, 100 godina. Danas majke polude kad ostanu bez deteta, pate ceo život, a nekad umre dete na porođaju i ništa, idemo dalje.

To bi mozda bilo bolje ali bi bilo i skuplje i trebalo bi vise negovateljica
Dok bi se u nekom organizovanom objektu moglo urediti da jedna brine o nekoliko pacijenata
Presvlacenje i brisanje roditelja je nesto sto nijedan roditelj svom detetu ne zeli
Skoro sam cuo da je jedan plakao * sta sam doziveo da me sin presvlaci*
Umro je brzo
Ми ћемо као друштво, у наредних 20-30 година доћи у врло незавидну ситуацију што се тиче старих људи и бриге о њима. Наше друштво стари, поред тога што се мање рађа него што умире имамо и исељавање становништва што ће у скоријој будућности проузроковати јако велики број старих особа о којима неће имати ко да брине. Мањи проблем ће бити да ли неко хоће или неће да брине о старима него неће имати више ко то да ради.

Back