Trollbeads & co

mammy

Poznat
Poruka
8.057
Drage moje...ja sam se zaljubila!
Da li znate za ove narukvice ili ogrlice??
Kupis narukvicu (ili ogrlicu) i kupujes staklene / srebrne / zlatne perlice i kombinujes po svom izboru??


Perlice kao npr. ove...i dobijete divne kombinacije...
 

Prilozi

  • rood China.jpg
    rood China.jpg
    17,4 KB · Pregleda: 9
  • pandora.jpg
    pandora.jpg
    23,3 KB · Pregleda: 6
  • caribbean.jpg
    caribbean.jpg
    22,3 KB · Pregleda: 8
  • silver pandora.jpg
    silver pandora.jpg
    14,2 KB · Pregleda: 6
Koliko ja znam, toga ima samo u inostranstvu.... Zavisno od toga sta uzimate, naravno, razlicite su cene. Od najsitnijih perlica do kamenja. Bolja narukvica-ogrlica ispadne 50+ E.
 
Drage moje...ja sam se zaljubila!
Da li znate za ove narukvice ili ogrlice??
Kupis narukvicu (ili ogrlicu) i kupujes staklene / srebrne / zlatne perlice i kombinujes po svom izboru??


Perlice kao npr. ove...i dobijete divne kombinacije...



Ja pomislila da si se zaljubila stvarno u nekog, pa ne mogu da povežem kakve veze imaju perlice, ogrlice i narukvice sa tim :lol: .... no, meni ne treba zameriti, ja sam plavuša :mrgreen:
 
Ja pomislila da si se zaljubila stvarno u nekog, pa ne mogu da povežem kakve veze imaju perlice, ogrlice i narukvice sa tim :lol: .... no, meni ne treba zameriti, ja sam plavuša :mrgreen:
I ja sam isto pomislila (a nisam plavuša :shock: ). :lol: Pročitala prvu rečenicu (naslov već zaboravila) pa videla sliku u prvom postu. Reko: Joj sad će da nam servira neku priču kako kupiš te perle u kombinaciji tvoj i njegov horoskopski znak (ili tako neka nebulaoza) pa onda nosiš tri utorka dok zalazi sunce pa ga smuvaš. :lol:

p.s. perle su odlične. ;)

bug.gif
 

Back
Top