Trojka je super

Što više to bolje .
Let's get party started !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! .
 
Hmmmmmmmmm:
Njuskalo:
Sajber_Kurajber:
Trojka bato al petorka je....ah kakav flashhhhhhhhh

Citat sa jednog drugog foruma:

Koliko ljudi treba za orgije? 5 - 4 je za cetvorku, 3 za trojku, a 2 za ljubav.
a ne greska sto vise ljudi vise ljubavi zamislite kada bi ceo svet tj ljudi izasli na ulice i napravili svecki grupnjak koliko bi tu ljubavi bilo huh :shock:


Pravo čudo kako se niko nije setio da osnuje DSDS u trenutku pisanja ovog posta....valjda nije bilo ljudstva :wink:
 
Zanimljivo kako interesantna diskusija a kada treba konkretno - nigde nikoga. Ja sam jednom pozvao pa ću ponoviti samo još ovaj put za one koji nisu pročitali pre mesec dana. Ima nas više, volimo i dvojke i 3ke i 4ke itd da ne nabrajam. Probamo sve i primamo sa vremena na vreme nove pristalice da im otvorimo oči. Za one koji se plaše postoji način provere koji je obavezan za sve pre nego uđu na žurku. Provera se finansira iz članarine ali si 100% siguran da nećeš nayebati;jer strah je velika prepreka za masovna okupljanja.
Da vas sada čujem...
 
Iako sam lezbejka,nemam nikakvu zelju niti nameru da bilo sta radim po tom principu jer je kranje gnusno.
A jos gori su oni muskarci koji vole da gledaju dve lezbejke kako se maze pa im se onda on,eto tako pridruzi.
Ljudi molim vas,jeste li ikada culi za vodjenje ljubavi iz emocija a ne samo iz nagonskih razloga?
 
dve ili tri:
Zanimljivo kako interesantna diskusija a kada treba konkretno - nigde nikoga. Ja sam jednom pozvao pa ću ponoviti samo još ovaj put za one koji nisu pročitali pre mesec dana. Ima nas više, volimo i dvojke i 3ke i 4ke itd da ne nabrajam. Probamo sve i primamo sa vremena na vreme nove pristalice da im otvorimo oči. Za one koji se plaše postoji način provere koji je obavezan za sve pre nego uđu na žurku. Provera se finansira iz članarine ali si 100% siguran da nećeš nayebati;jer strah je velika prepreka za masovna okupljanja.
Da vas sada čujem...

:shock: ko iz onog filma...sirom zatvorenih ochiju
joooooooj orgije
a kako proveravate posto clanarina...i ko priznaje dete..da li daje svako krv na analizu pre pocetka..radi utvrdjivanja ochinstva
 

Back
Top