Quantcast

Trivanka: DS ce biti odgovorna opozicija

Тихи

Zaslužan član
Poruka
122.289
"DS će biti odgovorna opozicija"
Izvor: Tanjug

Beograd -- Potpredsednica DS Jelena Trivan kaže da će ta stranka biti "odgovorna opozicija", koja iza sebe ima ogroman broj građana, za razliku od buduće vlade.

8112470314feeadcbbe154555646131_extreme.JPG

http://www.b92.net/info/izbori2012/vesti.php?yyyy=2012&mm=06&dd=30&nav_id=622705

i kaze da u DS-u nema sukoba z:D

a sule sto je rascopao glavinu od buljavog Petrovica to nista? z:D

gost 261558

Elita
Poruka
15.427
Trivan je u pravu. DS ima iza sebe solidnu podrsku gradjana, ali ce je izgubiti ukoliko ona, Petrovic i Sutanovac ostanu clanovi.
Nije lako biti dobra opozicija. Dokaz je ova dosadasnja, u vidu SNS-a. Smejurija. Prava opozicija je svedena na minimum, sto je zasluga ove lazne i polupismene grupe naprednjaka.

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
36.223
Ta mala silikonska glupacica umesto da se zavuce u misiju rupu i ne skrece paznju na sebe, kao da ima opasnu zelju da ceo Klan Trivan posalje na dugogodisnju robiju. :D

Trivanka i Sutanovac ce sutra biti glavni kandidati za hapsenje, nece se drzava sramotiti da opet hapsi predsednika drzave, ali njegove najblize da.

zemunski kej

Elita
Poruka
17.163
Trivan je u pravu. DS ima iza sebe solidnu podrsku gradjana, ali ce je izgubiti ukoliko ona, Petrovic i Sutanovac ostanu clanovi.
Nije lako biti dobra opozicija. Dokaz je ova dosadasnja, u vidu SNS-a. Smejurija. Prava opozicija je svedena na minimum, sto je zasluga ove lazne i polupismene grupe naprednjaka.

Odri Tatu ,ispasce da prepisujemo jedan od drugog ili da smo klonirani.Verovatno si sa N. Bgd i nekad bila u DS a danas ne mozes da ih gledas.

gost 261558

Elita
Poruka
15.427
Odri Tatu ,ispasce da prepisujemo jedan od drugog ili da smo klonirani.Verovatno si sa N. Bgd i nekad bila u DS a danas ne mozes da ih gledas.

:D sad i ja vidim da slicno pisemo
Nisam nikad bila u DS-u, nije da ne mogu da ih gledam, ali tu negde.
Ja ni jednu stranku ne gledam celu, vise sam za ime i prezime i pojedinacne zasluge. Kad bih cenila stranke kao takve, po meni ne valja ni jedna.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.