Quantcast

TRIVAN: KOALICIJA DS I SNS SE NIKADA NEĆE DOGODITI

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.726
Minimum 20 mjesta jer ako neko propadne ispod 5 %, Joska moze da dogura do 23-24 mandata jer se ti glasovi otpalih, prebacuju, izmedju ostalih i njemu.

Да, сасвим тачно.
Ради се једноставно о математици, јер то више нема везе са политиком.
Не би Дачић скочио да понуди сарадњу Комунистима да се не осећа угроженим.

Не кажем да ће бити тако 100% али постоји велика шанса.

antioksidans

Poznat
Poruka
8.406
Ko vam je kriv kada zivite na internetu...ja zivim u realnom svijetu...i ja kao Monarhista, konzervativac, ekonomski i politicki desno-centrista znam koliko je ljudi u Srbiji pro-komunisticki orijentisano.

i ceniš da će komunisti preći cenzus?
mislim sam da je najveću gluost napisao ovaj aleksandar, ali prevarih se, ima vas dvojica.
oba napredna

gost 186118

Veoma poznat
Poruka
10.118
mislim sam da je najveću gluost napisao ovaj aleksandar, ali prevarih se, ima vas dvojica.
oba napredna
Ja sam naprednjak koliko i DSSovac.
Ja sam lijepo rekao, mene interesuje DSS+SNS vlada, bez DS, SRS i G17. Mrzi me da sto puta ponavljam istu rjecenicu, a opet ce me sjutra neko pogresno vjezati za jednu stranku.

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.726
oba napredna

Пази дао сам ти математичку рачуницу. Објаснио реално заштоп мислим да ће да дође до њиховог уласка у парламент.

Ти ми ниси дао ни један слично квлаитетан доказ да - неће.

Понављам, ако људи гласају за ЛДП гласаће и за КПС.
Сад види овако:

Сви ЛДП-гласачи гласају за Чеду јер "је не искварен" и "није са лоповима" (знамо да ниеј тачно али...)
Дакле ако десетине хиљада Срба гласа за ЛДП која је издајничка партија само зато што им се чини да је Чеда другачији од власти и Тајкуна- онда ће исти ти људи далеко лакше гласати за јошку који говори исте ствари као и Чеда - са тим да је патриота и противник НАТО пакта-
Дакле далеко ће лакше гласати за Јошку.

О СПС да и не говорим. Узе ће им доста.

velke712

Elita
Poruka
24.630
Видиш говориш у своје име без икакве реалне ситуације.

1. Да ли у Србији има поштовалаца Тита и комунизма?
Има- дакле то је репро материјал

2. Да ли има нека парија за коју би гласали?
Има, Јошкина- ето нам фабрике

3. Допунски материјал:
Левичари, отпуштени радници, незадовољна омладина

ДАкле доказ да ниси у праву:
1. Да ли постоји ЛДП који прича против Српског народа, против Србије итд- а људи гласају за њега?
- Постоји.
Дакле онда може да постоји и КПС- која ће да од ЛДП преузме причу о правима људи, борби против тајкуна итд- уз додатак патриотизма, против НАТО пакта и слично.

Ако је Чеда могао може и Јошка- који је и далеко прихватљивији.

Ради се напросто о тзв "Замени теза"

СНС је формирана на бази замене теза са ДС- да се представи као Европска странка уз додатак национализма и патриотизма десне оријентације
КПС је фпрмирана на бази замене теза са СПС и ЛДП уз додатак левичарског патриотизма.

Дакле на истој основи функционишу и на истом принципу су и засноване.
Руска школа.

не видим разлику између чеде и јошке.
тоталитарно, насилно, агресивно, дволично, под страним утицајем и управљањем... странци.
они су гастарбајтери обојица овде.

уз то, за јошку неки одавно причају да је амерички човек, још једна сличност са чедом.
само амерички човек директно напада американце, а јошка се већ пар пута просуо, као фол он нешто критикује амере, џа бу ово оно...
провидно провидно...

antioksidans

Poznat
Poruka
8.406
Пази дао сам ти математичку рачуницу. Објаснио реално заштоп мислим да ће да дође до њиховог уласка у парламент.

Ти ми ниси дао ни један слично квлаитетан доказ да - неће.

Понављам, ако људи гласају за ЛДП гласаће и за КПС.
Сад види овако:

Сви ЛДП-гласачи гласају за Чеду јер "је не искварен" и "није са лоповима" (знамо да ниеј тачно али...)
Дакле ако десетине хиљада Срба гласа за ЛДП која је издајничка партија само зато што им се чини да је Чеда другачији од власти и Тајкуна- онда ће исти ти људи далеко лакше гласати за јошку који говори исте ствари као и Чеда - са тим да је патриота и противник НАТО пакта-
Дакле далеко ће лакше гласати за Јошку.

О СПС да и не говорим. Узе ће им доста.

I ti zapiši ovo svoje proročanstvo pa ćeš videti dogodine koliko je smešno ovo što si napisao danas

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.726
super, komunisti 5% po vama dvojici.
sps
srs
ldp
spp
g17-regioni

ispiši, pa da vidimo šta ostaje za ds i sns

АКО, дакел АКО КПС уђе у праламент, осакатиће ЛДП и СПС и мали део пд ДС-а

Рачунај овако:

Партија: од кога узима гласове:

СНС:....................1 ДС, 2 СРС, 3 ДСС
КПС:.....................1 СПС, 2 ЛДП, 3 ДС
Региони................ 1 ДС, 2 ЛДП

Само је питање ко ће више узети, ако Јошка узме више од ДС онда Динкић пропада уз СПС и ЛДП

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.726
не видим разлику између чеде и јошке.
тоталитарно, насилно, агресивно, дволично, под страним утицајем и управљањем... странци.
они су гастарбајтери обојица овде.

Одлично! А ако нема разлике, сети се да Срби гласају за ЛДП- дакле гласаће и за КПС

уз то, за јошку неки одавно причају да је амерички човек, још једна сличност са чедом.
само амерички човек директно напада американце, а јошка се већ пар пута просуо, као фол он нешто критикује амере, џа бу ово оно...
провидно провидно...
Нико не прича, први пут то се чује од тебе. Иначе ако си гледао интервјуе стално помиње пословни уговор са Русима од кога ће да му се финансира странка....

velke712

Elita
Poruka
24.630
Одлично! А ако нема разлике, сети се да Срби гласају за ЛДП- дакле гласаће и за КПС

Нико не прича, први пут то се чује од тебе. Иначе ако си гледао интервјуе стално помиње пословни уговор са Русима од кога ће да му се финансира странка....

не знам колко рујама треба јошка, ал не сумњам да рује њему требају. није ни чудо што стално помиње тај уговор.

Poslednja izmena:

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.726
Јошкина изјава када је регистровао партију:

Pred ministarstvo Broz je došao u pratnji nekoliko desetina članova, koji su nosili Titove slike, crvene zastave i jugoslovensku, sa transparentom - "Dok smo bili drugovi živeli smo kao gospoda, sada smo gospoda, a kako živimo?"

Broz je rekao da će ta partija braniti u svom delovanju lik i delo Tita i tekovine Narodnooslobodilačke borbe, kao i da će partija raditi na pomirenju.

''Nema više živih ni partizana ni četnika, zašto bi se svađali, daj da pomirimo narod i da zajednički krenemo u borbu za bolji život'', rekao je Broz.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.