Quantcast

TRIVAN: KOALICIJA DS I SNS SE NIKADA NEĆE DOGODITI

gost 186118

Veoma poznat
Poruka
10.118
Mene zanima da li bi se clanovi SNS-a na ovom forumu isclanili iz stranke ako bi otisao sa DS-om u vlast?
Naravno da ne bi, jer tu najmanje ima principa i morala.
Svima je vlast na pameti u tu vec vidim SNS na ovaj ili onaj nacin.
Nema ovdje mnogo clanova SNS...evo ja kazem da ih vise ne bih podrzavao ukoliko bi usli u koaliciju sa DS ili SRS. Nisam clan SNS.

velke712

Elita
Poruka
24.630
Видећеш, има њих доста, не претерано али доста.
На свакој политичкој сцени имаш места за комунисте- до сада су гласачи тих партија били подељени на СПС, ДС и мањим делом у ЛДП, али сви заједно плус пар процената који нису излазили на изборе довољно је да их убаци у парламент- не претерано али на нивпу садашњег СПС или ЛДП, али имају толико снаге.
У свим другим земљама имамо комунистичке партије у парламенту осим у Србији, дакле - тржиште постоји за ту робу.

ма то све сенилно пријатељу. памћење им је трулеж, о чијој судбини такви да одлучују?
мада, с друге стране, ако може џемо јовановић у скупштину - можда може и јошка.

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.726
Ма ниси разумео...
Изненађен Александровим "кецом из рукава". Мис`им Јошка...z:lol:

Више би покојни Шећероски имао шансе да униђе у парламент, Бог да му душу прости.

Сети се и признај...
Када је Николић формирао СНС ти си викао да је то минорна партија која никад неће да успе и да ће да пропадне...
Сада пишеш на теми која говори о томе да је СНС једна велика партија, у ставри пишеш на теми која говори да си су свим својим прогнозама омануо.

бар признај да сам био у праву када сам ти говорио да ће СНС да успе и да ће да буде велики играч-
А сада говорим да ће и Јошка да успе- не много али хоће.

Увек сам био у праву и овог пута сам у праву.

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.726
ма то све сенилно пријатељу. памћење им је трулеж, о чијој судбини такви да одлучују?
мада, с друге стране, ако може џемо јовановић у скупштину - можда може и јошка.

Осим на Кипру где су добили целу власт-

Јошка ће да добије гласове радника, оних без посла, и доста младих који су лево оријентисани и желе промене на боље.

antioksidans

Poznat
Poruka
8.406
Да то је та комбинација.
Међутим , у колико падну СПС и ЛДП испод цензуса, ДС пада у опозицију сигурно.
Џокер може да буде Јошкона ком партија, јер може да избаци СПС и ЛДП- онда ДС има само некихдо 25% гласова и то је њихов крај.

kakvi naprednjački vlažni snoviz:mrgreen:

gost 186118

Veoma poznat
Poruka
10.118
Mene zanima da li bi se clanovi SNS-a na ovom forumu isclanili iz stranke ako bi otisao sa DS-om u vlast?
Naravno da ne bi, jer tu najmanje ima principa i morala.
Svima je vlast na pameti u tu vec vidim SNS na ovaj ili onaj nacin.
Grijesis, ima tu i te kako morala...ocigledno ne poznajes dovoljno clanova SNS.
Nije SNS SPS...u slucaju eventualne koalicije veci dio clanova bi napustio stranku...ali ne brinite koalicije najvjerovatnije nece biti !

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.726
Vec su neki bivsi DSovci na Krstarici prisli SNS...ne bih da navodim imena, nije kulturno...Ma rzavalice SNS DS i DS nece biti potreban ni za sta !

Тако је.
Што се Јошке тиче треба се запитати одакле сад он?
Једноставно Руси играју на два фронта-
СНС: Узети гласове ДС-а
КПС: Узети гласове СПС и ЛДП

Велики СНС иде на главног непријатеља - ДС док КПС ће да иде на мале савезнике ДС-а: СПС и ЛДП.
Погледај да је 5 јануара Дачић отворено понудио сарадњу Јошки- а овај одбио назвавши га "комуњаром"....

Гледај само Дачића, он је лакмус папир власти, видо је да се спрема нешто са Јошком....

Руска школа.

antioksidans

Poznat
Poruka
8.406

Јошка ће да добије гласове радника, оних без посла, и доста младих који су лево оријентисани и желе промене на боље.

Joška će imati manje od 1%.
najbolje da ih sns uzme u koaliciju, zajedno sa komunjarom vulinom i karićevim lopovima

gost 186118

Veoma poznat
Poruka
10.118
Да то је та комбинација.
Међутим , у колико падну СПС и ЛДП испод цензуса, ДС пада у опозицију сигурно.
Џокер може да буде Јошкона ком партија, јер може да избаци СПС и ЛДП- онда ДС има само некихдо 25% гласова и то је њихов крај.
Upravo tako, Joska moze da uzme dobar dio glasova SPS...sto se tice LDP, moze da uzme onaj dio socijal-liberala, dok klasicne ne moze...ali i to je za pocetak OK...a uzece i dijelu DS glasove, posto i tamo ima bivsih komunista i socijal-liberala. Mislim da ce Joska najvjerovatnije posle izbora sa SNS.

gost 186118

Veoma poznat
Poruka
10.118
Тако је.
Што се Јошке тиче треба се запитати одакле сад он?
Једноставно Руси играју на два фронта-
СНС: Узети гласове ДС-а
КПС: Узети гласове СПС и ЛДП

Велики СНС иде на главног непријатеља - ДС док КПС ће да иде на мале савезнике ДС-а: СПС и ЛДП.
Погледај да је 5 јануара Дачић отворено понудио сарадњу Јошки- а овај одбио назвавши га "комуњаром"....

Гледај само Дачића, он је лакмус папир власти, видо је да се спрема нешто са Јошком....

Руска школа.
Cim je osnovan SNS, zamirisalo mi je da su to neka ruska posla...

antioksidans

Poznat
Poruka
8.406
Сале је увек у праву. Био сам у праву за СНС- и сада сам.
Како? Чисто логичко размишљање, без страсти.

ma kakva tvoja logička razmišljanja, nema veze sa logikom da sps i ldp ne predju cenzus.
ipak su to vlažni snovi.
kao i ova priča oko odrtavelog joške, rusima i glupostima.

sns ima dve mogućnosti
prva - da ostane opozicija
druga - da poliže sve što je pljunuo i da napravi vlast sa ds.
treće nema

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.726
Joška će imati manje od 1%.
najbolje da ih sns uzme u koaliciju, zajedno sa komunjarom vulinom i karićevim lopovima

Хајде размишљај овако.
Треба му 7% да уђе у парламент. 3% од СПС, 2% од ДС, 1% од ЛДП и само 1% од неке друге партије или неких који до сада нису излазили.
Лако се то набави.
Са друге стране то је и "препознавање имена". Има доста њих који ће да изађу да гласају само зато што се презива "Броз". не мора пуно...2%
Све заједно, то је 8% а то је 20 места у парламенту......

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.726
Cim je osnovan SNS, zamirisalo mi je da su to neka ruska posla...

Украјински модел.
Док је говорио "нећемо Европу хоћемо Русију" кандидат никако да добије изборе, увек је губио са 1% разлике.
Када је почео "Хоћемо Европу и Русију"- одувао је противнике.

А Најинтересантније је да је на власти у коалицији са Комунистима.....
Биће тако и овде.....

antioksidans

Poznat
Poruka
8.406
Хајде размишљај овако.
Треба му 7% да уђе у парламент. 3% од СПС, 2% од ДС, 1% од ЛДП и само 1% од неке друге партије или неких који до сада нису излазили.
Лако се то набави.
Са друге стране то је и "препознавање имена". Има доста њих који ће да изађу да гласају само зато што се презива "Броз". не мора пуно...2%

ova tvoja računica sa procentima ne pije vodu.
ali.... uverićeš se i sam kad dodje vreme.
od onog što uzme joška podjednak broj glasova podeliće ds i sns, jer joška ne prelazi cenzus

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.726
ova tvoja računica sa procentima ne pije vodu.
ali.... uverićeš se i sam kad dodje vreme.
od onog što uzme joška podjednak broj glasova podeliće ds i sns, jer joška ne prelazi cenzus

Колега, ово је био минимум са рачуном.
Видећеш и сам.

Могуће је- не кажем да ће се тако десити, али је врло могуће да парламент изгледа овако:

1. СНС
2. ДС
3. КПС
4 неко од ДСС/СПС/ЛДП - али само једно од њих.

velke712

Elita
Poruka
24.630

тешко тешко.
оних без посла има разних фела, ал пре би рекао да воле комунисте у пм, боље да им јошка не излази на очи. z:D
младих левака нема, осим унука манитог ка пичића и њему сличних пар терориста из неких тзв антифашистичких а у ствари терористичких организација z:hm:
а о радницима тек да не причам, сви су већ углавном у некој партији, то их понекад чак и спаси отказа
пре би рекао да јошка, по узору на претка му, може само неким ратом на власт.
ал сад је краљ ту, мсм боље му да се не игра много с тим.
завршио би каријеру на овим просторима заувек :kafa:

antioksidans

Poznat
Poruka
8.406
Колега, ово је био минимум са рачуном.
Видећеш и сам.

Могуће је- не кажем да ће се тако десити, али је врло могуће да парламент изгледа овако:

1. СНС
2. ДС
3. КПС
4 неко од ДСС/СПС/ЛДП - али само једно од њих.

kakav bre KPS nemoj da si smešan, briši tu glupost

gost 186118

Veoma poznat
Poruka
10.118
Хајде размишљај овако.
Лако се то набави.
Minimum 20 mjesta jer ako neko propadne ispod 5 %, Joska moze da dogura do 23-24 mandata jer se ti glasovi otpalih, prebacuju, izmedju ostalih i njemu.

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.726
тешко тешко.
оних без посла има разних фела, ал пре би рекао да воле комунисте у пм, боље да им јошка не излази на очи. z:D
младих левака нема, осим унука манитог ка пичића и њему сличних пар терориста из неких тзв антифашистичких а у ствари терористичких организација z:hm:
а о радницима тек да не причам, сви су већ углавном у некој партији, то их понекад чак и спаси отказа
пре би рекао да јошка, по узору на претка му, може само неким ратом на власт.
ал сад је краљ ту, мсм боље му да се не игра много с тим.
завршио би каријеру на овим просторима заувек :kafa:

Видиш говориш у своје име без икакве реалне ситуације.

1. Да ли у Србији има поштовалаца Тита и комунизма?
Има- дакле то је репро материјал

2. Да ли има нека парија за коју би гласали?
Има, Јошкина- ето нам фабрике

3. Допунски материјал:
Левичари, отпуштени радници, незадовољна омладина

ДАкле доказ да ниси у праву:
1. Да ли постоји ЛДП који прича против Српског народа, против Србије итд- а људи гласају за њега?
- Постоји.
Дакле онда може да постоји и КПС- која ће да од ЛДП преузме причу о правима људи, борби против тајкуна итд- уз додатак патриотизма, против НАТО пакта и слично.

Ако је Чеда могао може и Јошка- који је и далеко прихватљивији.

Ради се напросто о тзв "Замени теза"

СНС је формирана на бази замене теза са ДС- да се представи као Европска странка уз додатак национализма и патриотизма десне оријентације
КПС је фпрмирана на бази замене теза са СПС и ЛДП уз додатак левичарског патриотизма.

Дакле на истој основи функционишу и на истом принципу су и засноване.
Руска школа.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.