Quantcast

Trimer za bradu?

Holy1

Aktivan član
Poruka
1.863
Ljudi pomagajte!

Imam jaku bradu i brzi mi raste, potrebna mi je nova mašinica. Da li neko moze da preporuči neku koja mu je bila odlicna i dugotrajna, a da joj je cena do 4.000din - 4.500?

buudala

Legenda
Poruka
56.399
ja sam prestao da se brijam pre deset godina.
s vremena na vreme ošišam makazama višak

Pre toga koristio sam kinesku mašinicu za šišanje, nularica svaki drugi treći dan, dok mi nije dozlogrdilo

Poslednja izmena:

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
29.374
Ljudi pomagajte!

Imam jaku bradu i brzi mi raste, potrebna mi je nova mašinica. Da li neko moze da preporuči neku koja mu je bila odlicna i dugotrajna, a da joj je cena do 4.000din - 4.500?
Probaj onaj novi filips sistem, kao bic sistem, sa punjenjem na struju...on ti kosta negde oko 4k...a sluzi za te....valjda se zove one touch ....ima reklama juce danas sutra za njega..

shady92

Primećen član
Poruka
511
Moj glas ide takođe Philips.

Moj trenutni trimer je ujedno i prvi trimer, imam ga 7 godina otprilike, i dalje radi, doduše sada samo uz kabl jer baterija više ne drži.
I ne samo da je dobar za trimovanje brade nego ga koristim i za šišanje na kratko.
Najbitnije, oštrice stvarno jesu samooštreće kako je navedeno i podjednako oštre kao i pre.

Moj je sličan ovome sada dostupnom, koji jeste malo skuplji od 4.5k ali stvarno su zahvalni, još je na popustu.

https://www.tehnomanija.rs/lepota-i-zdravlje/trimeri-za-bradu/philips-trimeri-bt3226-14.html

Poruka
6.133
Ljudi pomagajte!
Pomoz Bog.

Prvo ide bezazlena prica o trimerima, kasnije se objelodanjuju iskustva.
Kao kada se likovi iz teretane svadjaju koji je whey ukusniji, jedan se kune u okus cokolade, drugi u jagodu.
Trol-teme o trimeru zvuce kao strine kada klafraju o torbicama.

Uzmimo dvopek i trljajmo ga o lice, cemu ovo sramocenje muskog roda?

Da "Ljudi pomagajte!"...

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
29.374
Pa vi imate mnogo razvijeniju industriju, cak i hemijske preparate...ja ne znam nijednog muskarca koji se brije hemijom, tj hemidepilatorom...

Ja da znam da ce da radi bar 3 meseca kao sto pise, ja bih odmah sve na obrazu hemijski depilirao....i verovatno oko grla...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.