Trik.

MrNapokon

Legenda
Poruka
59.104
Posto vidim da se vecina ovde izjasnjava da su veza i brak jedini moralan nacin da se stupi u odnos sa nekim, ja se onda pitam sledece.
Sta radite kad vam ta osoba seksulno vec dosadi ? Mislim, godine i godine. Probali ste koliko ste mogli i dokle su vam limiti. Jel se hvatate saveta iz casopisa: "10 nacina da vratite zar u svoj krevet"?
Koji je trik?
 
Posto vidim da se vecina ovde izjasnjava da su veza i brak jedini moralan nacin da se stupiu odnos sa nekim, ja se onda pitam sledece.
Sta radite kad vam ta osoba seksulno vec dosadi ? Mislim, godine i godine. Probali ste koliko ste mogli i dokle su vam limiti. Jel se hvatate saveta iz casopisa: "10 nacina da vratite zar u svoj krevet"?
Koji je trik?
Nema tu nikakvog trika.Ja mislim da je u vezi "plafon" 4 godina. Posle toga i "zdravo" dosadi.Sad...brak je valjda još uvek ozbiljna institucija.Najmanje se tu stvari vrte oko se. a, tako da to sa časopisima je totalna glupost.
 
Posto vidim da se vecina ovde izjasnjava da su veza i brak jedini moralan nacin da se stupi u odnos sa nekim, ja se onda pitam sledece.
Sta radite kad vam ta osoba seksulno vec dosadi ? Mislim, godine i godine. Probali ste koliko ste mogli i dokle su vam limiti. Jel se hvatate saveta iz casopisa: "10 nacina da vratite zar u svoj krevet"?
Koji je trik?
Sad nešto gledam I zanima me koja ti je većina ovde to rekla a da nije trol
 
Monogamija je precenjena I neprirodna i biološki i psihološki
images.jpg
 
Има много бољих осећаја од секс, неко ће открити, а неко неће.
Кад нeмам секс, супер ми је, кад имам секс, супер ми је.
Треба свој мозак развијати, али то нећемо моћи урадити ако стално размишљамо о сексу.
Лјубав је нешто висе од секса. Већина научника су људи који су асексуалне особе или особе које мало размишљају о сексу.
 
Posto vidim da se vecina ovde izjasnjava da su veza i brak jedini moralan nacin da se stupi u odnos sa nekim, ja se onda pitam sledece.
Sta radite kad vam ta osoba seksulno vec dosadi ? Mislim, godine i godine. Probali ste koliko ste mogli i dokle su vam limiti. Jel se hvatate saveta iz casopisa: "10 nacina da vratite zar u svoj krevet"?
Koji je trik?
seksualno aktivna osoba teško može da dosadi mislim da imaš konfuziju
ali ako je seksualno nezainteresovana godinama to može da bude veoma dosadno.
nijedan časopis neće da te spasi sa revolucionarnim savetima tipa
obucite seksi veš i slučajno se njišite na dovratku
IMG_5667.JPG
 

Back
Top