Trifunovića u Novom Sadu hteli da prebiju zbog Jove Divjaka

Waterfall

❤️
VIP
Poruka
58.620
„Sergeju, pi*ko, sad pokaži majicu!!!“

Sve je počelo kada je u petak uveče, posle nastupa grupe „Manu Čao“, glumac otišao na piće, a tu ga je sačekala lokalna ekipa koja mu još nije oprostila incident nastao nakon sarajevske premijere filma „Montevideo, bog te video“.
- Sergej Trifunović je normalno došao u kafić i seo da popije piće sa prijateljima. Međutim, odmah po dolasku primetila ga je grupa mladića koji su bili u vidno pripitom stanju, a koji su očigledno ogorčeni što je Sergej nosio majicu sa Divjakovim likom. Odmah su počeli da mu dobacuju. Najpre su ga zvali „Mustafa“, a potom mu je jedan od njih rekao: „Pi*ko, sad pokaži majicu!“. Jasno se videlo da su pokušavali da ga isprovociraju i samo su čekali da i on nešto dobaci kako bi mogli da izazovu tuču. Međutim, Sergej je sve ignorisao, ali momci naprosto nisu prestajali sa prozivkama - priča za „Alo!“ izvor koji je prisustvovao čitavom događaju i ističe da je u jednom momentu Trifunović ipak reagovao.
- U jednom trenutku Sergej je reagovao kada su mladići insistirali da glumac pokaže majicu. „Ajde sad podigni majicu da vidimo Divjaka! Ajde ako smeš?!“, vikali su momci, nakon čega je Trifunović zaista pokazao šta ima na sebi. Prosto, pokušavao je na sve načine da izbegne incident jer je bilo jasno da je samo jedna reč dovoljna da nasrnu na njega. Čim je ispio piće, Sergej je sa prijateljima napustio lokal - rekao je za „Alo!“ jedan od svedoka ovog incidenta.

Kako bismo čuli i Sergejevu verziju ovog događaja, pozvali smo glumca, koji je najpre kategorički negirao informaciju o incidentu da bi naposletku ipak rekao da je moguće da mu je neko nešto dobacivao, ali da on to zbog glasne muzike nije čuo.
- Nije tačno, ništa od toga nije tačno! Nisam lud, a bio sam i veoma trezan, to obavezno napišite, tako da mi tako nešto ne bi promaklo! Bio sam u Novom Sadu na nastupu grupe „Manu Čao“ i da, bio sam u kafeu „Pab“, ali mi niko ništa nije dobacivao! Bio sam sa kumom i prijateljima i proveo sam se fenomenalno, onako, baš sam uživao. Dobro, moguće je i da mi je neko nešto i dobacivao, ali muzika je bila toliko glasna da ja nisam čuo, zaista nisam čuo. Nisam uopšte obraćao pažnju, bilo mi je toliko lepo da me je bilo briga da li neko nešto dobacuje. Apsolutno ništa nisam čuo! - ubeđivao nas je Sergej Trifunović.

Skandal zbog Divjaka!
Sergej Trifunović je nakon sarajevske premijere „Montevideo, bog te video“, 4. marta, izazvao veliki skandal kada se na koktelu pojavio u majici sa likom Jove Divjaka, optuženog za ratne zločine nad Srbima u Dobrovoljačkoj ulici. Trifunović se tada pravdao da nije znao ko je čovek čiji je lik na majci, kao i da je mislio da je reč o papi Jovanu Pavlu Drugom.

link

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neka se jave forumasi koji su ovo uradili :mrgreen:
 
To je moderno novinarstvo, prilagodjava recnik savremenom


Tacno je da sam recnik treba prilagoditi savremenom vremenu. Ali svako koriscenje izraza tipa 'ekipa', 'ne dam na sebe' i ostale bezvezarije u ozbiljnom, a ne u nekom kontekstu koji karikira, je lakmus papir za prepoznavanje muskarca-pajsera.

A Sergej jeste umisljeni bolid, ali to nema veze sa tom majcom; ovi koji su ga prozivali su sigurno duplo veci bolidi od njega.
 
„Sergeju, pi*ko, sad pokaži majicu!!!“

Sve je počelo kada je u petak uveče, posle nastupa grupe „Manu Čao“, glumac otišao na piće, a tu ga je sačekala lokalna ekipa koja mu još nije oprostila incident nastao nakon sarajevske premijere filma „Montevideo, bog te video“.
- Sergej Trifunović je normalno došao u kafić i seo da popije piće sa prijateljima. Međutim, odmah po dolasku primetila ga je grupa mladića koji su bili u vidno pripitom stanju, a koji su očigledno ogorčeni što je Sergej nosio majicu sa Divjakovim likom. Odmah su počeli da mu dobacuju. Najpre su ga zvali „Mustafa“, a potom mu je jedan od njih rekao: „Pi*ko, sad pokaži majicu!“. Jasno se videlo da su pokušavali da ga isprovociraju i samo su čekali da i on nešto dobaci kako bi mogli da izazovu tuču. Međutim, Sergej je sve ignorisao, ali momci naprosto nisu prestajali sa prozivkama - priča za „Alo!“ izvor koji je prisustvovao čitavom događaju i ističe da je u jednom momentu Trifunović ipak reagovao.
- U jednom trenutku Sergej je reagovao kada su mladići insistirali da glumac pokaže majicu. „Ajde sad podigni majicu da vidimo Divjaka! Ajde ako smeš?!“, vikali su momci, nakon čega je Trifunović zaista pokazao šta ima na sebi. Prosto, pokušavao je na sve načine da izbegne incident jer je bilo jasno da je samo jedna reč dovoljna da nasrnu na njega. Čim je ispio piće, Sergej je sa prijateljima napustio lokal - rekao je za „Alo!“ jedan od svedoka ovog incidenta.

Kako bismo čuli i Sergejevu verziju ovog događaja, pozvali smo glumca, koji je najpre kategorički negirao informaciju o incidentu da bi naposletku ipak rekao da je moguće da mu je neko nešto dobacivao, ali da on to zbog glasne muzike nije čuo.
- Nije tačno, ništa od toga nije tačno! Nisam lud, a bio sam i veoma trezan, to obavezno napišite, tako da mi tako nešto ne bi promaklo! Bio sam u Novom Sadu na nastupu grupe „Manu Čao“ i da, bio sam u kafeu „Pab“, ali mi niko ništa nije dobacivao! Bio sam sa kumom i prijateljima i proveo sam se fenomenalno, onako, baš sam uživao. Dobro, moguće je i da mi je neko nešto i dobacivao, ali muzika je bila toliko glasna da ja nisam čuo, zaista nisam čuo. Nisam uopšte obraćao pažnju, bilo mi je toliko lepo da me je bilo briga da li neko nešto dobacuje. Apsolutno ništa nisam čuo! - ubeđivao nas je Sergej Trifunović.

Skandal zbog Divjaka!
Sergej Trifunović je nakon sarajevske premijere „Montevideo, bog te video“, 4. marta, izazvao veliki skandal kada se na koktelu pojavio u majici sa likom Jove Divjaka, optuženog za ratne zločine nad Srbima u Dobrovoljačkoj ulici. Trifunović se tada pravdao da nije znao ko je čovek čiji je lik na majci, kao i da je mislio da je reč o papi Jovanu Pavlu Drugom.

link

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neka se jave forumasi koji su ovo uradili :mrgreen:

Ispade od Novog Sada novi Afganistan kog vraga??
 
Ma nije mu ni brat bane nista bolji od njega. Obojica su izdajnicke gnjide kulovske.Ja sam iz Uzica i znam dosta ljudi koji su prijatelji sa tim mamlazima. Imao sam broj mobilnog od obojice ali sam izgubio, inace bih ostavio ovde da ih cimate. Ja u zivotu nisam video da se neko iz petnih zila toliko trudi da bude veci beogradjanin od samih beogradjana kao sto to cini Sergej i njegov brat. Klasicna odlika malogradjana.
 
Šta je mislio i očekivao posle onog u Sarajevu?
Svakog onog ko ne poštuje ovu zemlju treba izopštiti ali na finjaka, bojkot i na ignor sve njihove "projekte".
Mislim i na Bjelogrlića i ostalu ekipu koja među prijateljima ima koljače Srpske dece.
Mogu oni da se druže niko im to ne brani, ali novce za filmove neka traže kod njih..
A ove političarčiće za gušu kad god krenu da iz budzeta krenu da finansiraju nihove "brilijantne" ideje.
 
Ma nije mu ni brat bane nista bolji od njega. Obojica su izdajnicke gnjide kulovske.Ja sam iz Uzica i znam dosta ljudi koji su prijatelji sa tim mamlazima. Imao sam broj mobilnog od obojice ali sam izgubio, inace bih ostavio ovde da ih cimate. Ja u zivotu nisam video da se neko iz petnih zila toliko trudi da bude veci beogradjanin od samih beogradjana kao sto to cini Sergej i njegov brat. Klasicna odlika malogradjana.

Klasična malograđanska zavidnost! :)
 
:think: .. Unistila je i Merdzana pa opet dobija 5-6 % glasova od sebi slicnih ...

:idea: ..Taj bolid bi trebao da osnuje stranku - prepolovio bi LDP ...

Ipak je taj bolji glumac nego sto je Merdzo dramaturg ... :think:

Sve u svemu, i za ovu i za neku buduću reakciju je sam kriv. Šta mu je to trebalo, jel on mislio da je ovaj narod lud i blesav i da će svašta da proguta? Da izvineš na izrazu kao ćurka kukuruz.
 

Back
Top