Tri recenice.

Admin Sredoje

Vruć 'leba i ajvar na njemu. Mljac.
Administrator
Poruka
110.993
Postajemo sve vise instant ljudi.
Kazu da je prosecno gledanje klipa na tik toku 5 sekundi
Ajmo i ovde da vidimo koliko je to realno ili besmisleno.

Na ovoj temi mozete slobodno pricati kao u kafani ali nijedan post NE SME biti duzi od tri recenice..
Da vidimo koliko je ovo realno i da li se mozemo iskazati u tako kratkoj formi :D

i da ovde je bilo 6 recenica ali ovo je objasnjenje teme :D

Na ovoj temi mozete slobodno pricati kao u kafani ali nijedan post NE SME biti duzi od tri recenice..
Da vidimo koliko je ovo realno i da li se mozemo iskazati u tako kratkoj formi :D
Napredovali smo do nivoa trogodišnjaka koji ne može da se svrti više od 30 sekundi i sasluša više od tri rečenice...ali bre...neki udaviše.
Trebalo je da se uklopiš odmah, a moglo je realno da se zbudži. Vidiš, ovo prethodna složena rečenica je mogla da se rastavi na dve prostije, ali ja sam htela da ispoštujem temu i ostavim sebi prostor za još jednu (čitaj ovu) rečenicu.

Poslednja izmena:
Ja volim kratko, jasno, ali nabijeno. Moj profesor srpskog tako je govorio za pismeni sastav kakav da bude. Svi jurite broj poruka, zapostavljate zanimljive teme; što je tako malo forumaša na temi "Brojanje u slikama?" :sad2:

О чему се овдје ради? Нисам читао уводни пост. Предуг је.

Back