Tri horoskopska znaka koji ostaju smireni u teškim trenucima

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.184
Savršeno kontrolišu emocije i ostaju smireni čak i u najtežim trenucima
Svaki čovek s vremena na vreme prolazi kroz teške trenutke. Neki ljudi su tokom takvih kriza skloni panici, dok drugi kontrolišu svoje negativne emocije i veruju da će pronaći rešenje.

Jarac
Jarac je zemljani znak poznat po racionalnom načinu razmišljanja. Osobe rođene u ovom znaku ne dozvoljavaju da njima upravljaju emocije, pa se uvek oslanjaju na razum.Čak i ako ih nešto muči, nikada neće plakati I kukati, već imaju zreo način razmišljanja. Stoga, Jarčeve je i te kako dobro imati pored sebe u teškim situacijama.

Vaga
Vage su mudre osobe. Uvek podržavaju ljude koji prolaze kroz životne problem. Takođe donose teške, ali ispravne odluke.
Budući da su jedan od najzrelijih znakova, Vage važe za prisebne osobe u trenucima kad su svi drugi preplavljeni emocijama.
Imaju uravnotežen i stabilan način života i veruju da odmah mogu rešiti neki problem.

Devica
Device su strpljive, inteligentne i smirene. Toliko su ljubazni da uvek radije stavljaju potrebe i zahteve drugih ispred svojih, što znači da su odgovorne i staložene.
Na Device se uvek možete osloniti ukoliko se nađete pred životnim izazovom.

link
 
Poslednja izmena:
Vaga
Vage su mudre osobe. Uvek podržavaju ljude koji prolaze kroz životne problem. Takođe donose teške, ali ispravne odluke.
Budući da su jedan od najzrelijih znakova, Jarčevi važe za prisebne osobe u trenucima kad su svi drugi preplavljeni emocijama.
Imaju uravnotežen i stabilan način života i veruju da odmah mogu rešiti neki problem.
Mislila na ovo :D
 
Vaga
Vage su mudre osobe. Uvek podržavaju ljude koji prolaze kroz životne problem. Takođe donose teške, ali ispravne odluke.
Budući da su jedan od najzrelijih znakova, Jarčevi važe za prisebne osobe u trenucima kad su svi drugi preplavljeni emocijama.
Imaju uravnotežen i stabilan način života i veruju da odmah mogu rešiti neki problem.
Mislila na ovo :D
Шта кажу за рибе, видим у материји си.
 
Tačno'e,...kad smo zadnji put putovali avionom, svi su tripovali srušiće se avion.
Spavala sam kao " top " i probudila se prilikom sletanja, sa polu otvorenim ustima, samo što jezik sebi nisam pregrizla. :hehe:
Ne podnosimo ove što drame, kukaju, manipulišu, prave se važni, galame bez potrebe, sve im nešto nije po volji,...e.t.c.
 
Poslednja izmena:
Ključ smirenosti u teškim trenucima nije u inteligenciji i racionalnom načinu
razmišljanja. To su situacije gde racio načisto zabaguje. Šta će tada isplivati
na površinu, zavisi od razvoja suštine čovekove, a ne ličnosti.
Imala sam jednu strašnu situaciju u kojoj je jarac počeo da plače kao malo
dete i da se vrti u krug. Dok je strelac ostao stabilan i nalazio rešenja.
Jedan je radio na sebi, drugi nije. Horoskop tu ne pomaže.
 
Ključ smirenosti u teškim trenucima nije u inteligenciji i racionalnom načinu
razmišljanja. To su situacije gde racio načisto zabaguje. Šta će tada isplivati
na površinu, zavisi od razvoja suštine čovekove, a ne ličnosti.
Imala sam jednu strašnu situaciju u kojoj je jarac počeo da plače kao malo
dete i da se vrti u krug. Dok je strelac ostao stabilan i nalazio rešenja.
Jedan je radio na sebi, drugi nije. Horoskop tu ne pomaže.
koliko sam puta zaplakala kao malo dete i ispotresala se da sam bila skoro bolesna
tacno je da to ne zavisi od horoskopa koji je zabava u kojoj se po nekao i pronadje
vec od toga koliko je ko emotivan i senzibilan a slažem se da treba da se radi na sebi.
.to budisti znaju najbolje kako doci do smirenosti i ravnoteži u nama samima.
 
koliko sam puta zaplakala kao malo dete i ispotresala se da sam bila skoro bolesna
tacno je da to ne zavisi od horoskopa koji je zabava u kojoj se po nekao i pronadje
vec od toga koliko je ko emotivan i senzibilan a slažem se da treba da se radi na sebi.
.to budisti znaju najbolje kako doci do smirenosti i ravnoteži u nama samima.
Sviđa mi se ta crta emocije. To govori o ljudskosti i dobroti, toplini duše i srca.

I ako nekad deluješ pakleno hladna, proračunata i sa deficitom emocija.

Mene pogodi "Dogodine u Prizrenu".
Srce mi zatreperi i uvek na nju plačem.

Tihi bio postavio od Jašara neku, koga nikad nisam slušao. Ceo tjedan je vrteo, bio nešto setan, tužan....

"Isplači se i biće Ti lakše"

Ljp.
 

Back
Top