Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da smo spojili forume "Košarka", "Fudbal", "Tenis" i "Ostali sportovi" u novi forum "Sport" koji se nalazi u kategoriji "Život".

Tri decenije od rušenja Berlinskog zida - dan kad je duh slobode krenuo Evropom

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
69.509
A što bih verovao više tebi, anonimnom niku na internetu, nego ljudima sa kojima direktno kontaktiram?
Pogotovo što krećeš sa tim izrazima tipa "nisi ti igrač za mene"...
Ko te bre tera da meni bilo sta verujes. Ali ni ja ne verujem tim tvojim kontaktima,
direktnim, Uostalom, imamo ovde na forumu forumasa koji je nedavno otisao u taj bivsi DDR,
njemu recimo najvise verujem,

Golub

Elita
Poruka
16.108
Ko te bre tera da meni bilo sta verujes. Ali ni ja ne verujem tim tvojim kontaktima,
direktnim, Uostalom, imamo ovde na forumu forumasa koji je nedavno otisao u taj bivsi DDR,
njemu recimo najvise verujem,
Misliš na mene? Bio sam u zadnjih godinu dana u proseku jednom mesečno u istočnim republikama, što poslovno, što iz zaebancije

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
69.509
Pa je li neko pitao te gradjane DDR-a, da li zele da se utope u BRD, ili zele da dalje zive kao DDR uz promenu ekonomskog sistema?
Bili su pitani u smislu da je Lafonten ( SPD) predlozio malo drugaciju soluciju bas u vezi DM, ali
je bio ispljuvan i od svoje partije, ali uglavnom od DDR gradjana. Kol je njima obecavao predele
u cvecu pa smo imali situaciju u bivsem DDR-u da je CDU barem zadnjih 25 godina svuda imao vecinu
glasova. SPD tamo i ne postoji. Zeleli su bre ljudi marke, putovanja, bolji zivot, mislili su da to
pada s neba, sad su dosli k sebi, ali sada vise pomoci nema.

dragan10

Veoma poznat
Poruka
14.644
Dan kada su srpski političari pogrešno procjenili novonastalu situaciju i buduća političko-društvena kretanja i izazvali rat, koji je na kraju skupo stajao sve na području bivše Jugoslavije. Da je bilo onda dalekovidnosti i mudrosti u Beogradu za shvatiti da je to bio "dan kad je duh slobode krenuo Evropom", svima bi bilo danas bolje.
jos jedna budala koja tvrdi da su srbi izazvali/zeleli rat. verovatno jos jedan kerohebac?

Golub

Elita
Poruka
16.108
e vidiš svi kao kukaju a niko se ne buni?
Jer kad nemaju pište, kad imaju vrište.
Istočni se bune, rezultati izbora pokazuju.
Zapadni ćute, oni su apatični. Kad je policija u Hamburgu za vreme samita G20 otvoreno prekršila odluku suda mislio sam da će bar neko negde organizovati demonstracije. Niko ništa. Intelektualci - muk. političari (osim levice) takodje. Političare Levice mediji ignorišu, tako da mogu da pričaju koliko hoće - ne vredi im.

TTokarev

Poznat
Poruka
7.643
Bili su pitani u smislu da je Lafonten ( SPD) predlozio malo drugaciju soluciju bas u vezi DM, ali
je bio ispljuvan i od svoje partije, ali uglavnom od DDR gradjana. Kol je njima obecavao predele
u cvecu pa smo imali situaciju u bivsem DDR-u da je CDU barem zadnjih 25 godina svuda imao vecinu
glasova. SPD tamo i ne postoji. Zeleli su bre ljudi marke, putovanja, bolji zivot, mislili su da to
pada s neba, sad su dosli k sebi, ali sada vise pomoci nema.
Secam se kada je Helmut Kohl posetio Kombinat VEB Chemische Werke Buna koji je bio pred zatvaranjem, pa ga stisla emocija i zaplakao pred narodom...
Obecao je da se Buna nece zatvoriti, i da niko nece bez posla ostati.
Bilo je to veoma skupo predizborno obecanje, koje je imalo tuzan kraj.

Golub

Elita
Poruka
16.108
Ne bi bilo lose da neko i Srbiju tako neko anektira, al nema anektatora.
Da damo oglas u Guglu :
Mala ,simpaticna, lepa zemlja na Balkanu trazi ljubeznog osvajaca, anektora?
Mi bi bolje prošli nego DDR da nas Nemci anektiraju. Em bi znali na čemu smo, em znamo da svaku akciju amortizujemo i nateramo da se raspline.

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
31.837
Zapadni ćute, oni su apatični. Kad je policija u Hamburgu za vreme samita G20 otvoreno prekršila odluku suda mislio sam da će bar neko negde organizovati demonstracije. Niko ništa. Intelektualci - muk. političari (osim levice) takodje. Političare Levice mediji ignorišu, tako da mogu da pričaju koliko hoće - ne vredi im.
Šta si ti mislio? Da je Švabo pošten???
Pa to tamo svako gleda svoje dupe da ne prehladi...
E moj ti...

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
69.509

Cekaj , ti zagovaras levicu u Hamburgu, Hong Kongu? Onu stoku sto ljudima unistava imovinu?

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.