fidelcastro011
Veoma poznat
- Poruka
- 12.681
Ovih dana, razmisljao sam o jednoj sasvim realnoj ideji. Vladimir Iljic Uljanov Lenjin je, doduse, imao bulevar u Beogradu, ali bilo bi sjajno kad bi dobio opet svoju ulicu, tj. trg u Beogradu. Sta mislite o tome? 







