Tretman prema zeni, kakav? (Aleksej is back!)

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
A

Aleksej_BASO

Gost
E pa....

Znam, nije me dugo bilo...

Imao sam neku frku, ali sada je manje vise sve sredjeno....

Ipak tu i tamo sam navracao ovde. Ali sada cemo se ponovo druziti.... :)

Sta se desilo u medjuvremenu? PA nista novo, ponovo sam doziveo razocarenje u zenski rod, ali to i nije nesto novo. Tako da sam konstatovao da je ceo ovaj forumuzasno gubljenje vremena jer mi svi samo mlatimo praznu slamu, i nista drugo... I mislio sam da nikad vise nista ne pisem ovde, ali samo me je jedna stvar zadrzala... Nekoliko dobrih ljudi (ima i takav film) koje sam ovde upoznao, i koje cu nekada mozda da upoznam. To je ipak vredno smaranja ovde sa kojekavim likovima....


A tema.....


Pa tema je tretman kakav muskarac treba da ima prma zeni da bi ga postovala i zelela?

Da li treba biti djubre i tretirati je kao stoku ili treba biti dobar pazljiv fin.....


E pa ja uvek kad sam bio dobar pazljiv fin (a to je bilo stalno, verovali ili ne, oni koji me bolje znaju znaju na sta mislim!) uvek sam lose prosao. Uvek je dobrota zlouppotrebljena i tako...


Ipak zne ece UVEK i SVE da kazu da ne traba biti pod ovakav pod br 2 nego pod 1...


Ali kako onda objasnjavate sledecu stvar?


SVI ali bas svi muskarci koji su uspesni u smislu, zene ih zele, i lako osvajaju skoro svaku koju zele, su grubi prema zenama, ne postuju ih i tretiraju kao stoku!!!!


I nemojte mi prodavati price kako to nije tacno, jer to je ono sto je preksa dokazala!

Da li oni prvo postanu jako "popularni" pa onda moze im se da rade sta hoce, ili postanu tako "pozeljni" bas zato sto su takvi????

Sta mislite???
 
Prema zenama se uvek ponasam sa najvecom paznjom, cak i kada su u pitanju nepristojne i nevaspitane. Koreni njihovog nevaspitanja i grubosti uglavnom su potreba da nekog vole, ali iz nekog razloga nemaju takvu osobu. To je sto se tice zena generalno.
Sto se tice devojaka, uvek, ali uvek sa najvecom paznjom, bez obzira da li su to zloupotrebljavale ili ne. Ako bi se to i desilo, ne bih kasnije imao sta sebi da prebacim, mislim da je to islo na njihovu stetu.
Iako je tacno da mnoge zene vole „dominantne” muskarce (da se tako, elegantno izrazim), ja sam takve izbegavao i sebi nasao pristojnu, neznu i pazljivu suprugu. Meni ne smeta sto je ne bijem, a ni njoj sto je volim.
Fuj, kakva patetika, evo sam se ispljuvah :-)
 
aleksej, a sto ne batalis druge tipove u budes ono sto jesi? ti si stalno u nekom maco tripu a trunke samopouzdanja nemas...
stalno se nesto razocaravas i onda dodjes ovde i kukumavcis sto drugi tipovi setaju ribe koje bi ti da setas...
kad si to sto jesi i kad te boli dupe hoces li da se dopadnes nekom ili ne, to je afrodizijak...tad nisi djubre, tad si siguran u tebe...niti podilazis ribama za trunku paznje niti se ponasas kao iskompleksirani majmun tako sto ces da ih tretiras kao djubre...
i sta ko neka baba prijavljujes svaki put kad se razocaras? :)
 
anakin:
aleksej, a sto ne batalis druge tipove u budes ono sto jesi? ti si stalno u nekom maco tripu a trunke samopouzdanja nemas...
stalno se nesto razocaravas i onda dodjes ovde i kukumavcis sto drugi tipovi setaju ribe koje bi ti da setas...
kad si to sto jesi i kad te boli dupe hoces li da se dopadnes nekom ili ne, to je afrodizijak...tad nisi djubre, tad si siguran u tebe...niti podilazis ribama za trunku paznje niti se ponasas kao iskompleksirani majmun tako sto ces da ih tretiras kao djubre...
i sta ko neka baba prijavljujes svaki put kad se razocaras? :)


Pa ja budem ono sto jesam pa ispusim....

A da budem odvratan ne umem, a to zene vole.

Kukumavcim ko baba? Hehe, ali prskam kao Roko!
 
Ma samo pljeskati po dupetu Aleksej.
Batina je iz raja izasla.
c026.gif
 
Aleksej_BASO:
Pa ja budem ono sto jesam pa ispusim....

A da budem odvratan ne umem, a to zene vole.

Kukumavcim ko baba? Hehe, ali prskam kao Roko!

Gde si bre, Aleksej, stvarno te dugo nije bilo. :-D
Roko, hahahahahaa...:lol:
I ko ti je rekao da žene vole da muškarci budu odvratni prema njima, to je strašna zabluda. Možda neke klinkice od 15 - 16 godina, ali ne , ne verujem ni u to. Budi uvek ono što jesi, pažljiv i nežan i ne sekiraj se ništa, naići će i ona koja će umeti to da ceni, i ja stvarno uopšte ne sumnjam u to. :wink:
 
ima istine u tome sto pricas aleksej..makar na prvu loptu..kao sto je tipovima bitno da zenska dobro izglda, i na to se loze, tako se zene loze na nedostizne tipove, odnosno one koji imaju taj neki maco imidz..to jest tako..e sad, cim progovoris dve recenice, ili provedes duze od dva dana sa nekim, ti fazoni prestaju da vaze..znas i sam da je bitno kako zena izgleda u trenutku kad treba da privuce muskarca, posle su bitne neke druge stvari..kako se ponasa prema tebi, koliko mozes da joj verujes, koliko ti je s njom dobro u krevetu, koliko ste prijatelji..ili, sve zajedno, koliko si sa njom opusten i koliko uzivas..tako i zene...zene se zaljubljuju u maco tipove, ali nijedna ne zeli drkosa kome ne moze da veruje i koji ce da je maltretira...naprotiv.. svaka trazi ljubavnika i prijatelja

e sad znas, ako nemas to u sebi, da si mangup, nema nacina da to isfoliras...onda je bolje da budes normalan, jedino se ne daj tako lako..hocu reci, nemoj biti laka roba..to pali..garantujem..nadji nacin da probudis interesovanje, a onda se femkaj...heheheheheh..pazi, zene se stvarno loze na to sranje..sta da ti kazem:lol: :lol: :lol:

ali, kad stvari postanu ozbiljnije, nema vise mesta foliranju..da bi imao pravi odnos, moras biti covek...nezan, pazljiv, odan...ona koja to ne ceni, nije normalna..bezi od nje ko djavo od krsta
jbt, dokotorska disertacija:lol: :lol: :lol: :lol:
 
anakin:
aleksej, a sto ne batalis druge tipove u budes ono sto jesi? ti si stalno u nekom maco tripu a trunke samopouzdanja nemas...
stalno se nesto razocaravas i onda dodjes ovde i kukumavcis sto drugi tipovi setaju ribe koje bi ti da setas...
kad si to sto jesi i kad te boli dupe hoces li da se dopadnes nekom ili ne, to je afrodizijak...tad nisi djubre, tad si siguran u tebe...niti podilazis ribama za trunku paznje niti se ponasas kao iskompleksirani majmun tako sto ces da ih tretiras kao djubre...
i sta ko neka baba prijavljujes svaki put kad se razocaras? :)
Kad sam ja jednom davno na ZK procitao "Sa kim se Anakin danas svadjala?" nisam verovao da je moguce da ima likova koji se svaki dan svadjaju sa nekim.... Ali eto izgleda stvarno ima...
 
Tretman pun paznje, razumevanja i ljubav... dobrog sexa... i cvrste ruke...

Sindi ti je prelepo objasnila... samo bi ja dodao jos da 90% zena ima u svojoj prirodi da pocinju da zahebavaju i podhebavaju.... E tu moras odreagovati i ne dozvoliti joj takvo ponasanje... jer ono vodi u - nepostovanje... a to vodi u sve ono sto se tebi desava...
 
Aleksej_BASO:
SVI ali bas svi muskarci koji su uspesni u smislu, zene ih zele, i lako osvajaju skoro svaku koju zele, su grubi prema zenama, ne postuju ih i tretiraju kao stoku!!!!


Dragi Aleksej, zelis li ti JEDNU ZENU, ili da budes popularan medju ZENAMA?

Velika je razlika, jer... Onaj ko ima SVE zene, ne znaci da bi pored sebe mogao zadrzati JEDNU. Ma koliko to paradoksalno zvucalo...

(ili, da vi, muskarci, bolje shvatite: zena koja je spavala sa 50-oricom i koju muskarci svuda startuju, ne mora da znaci da bi bila dobra u nekoj duzoj vezi. Khm.)



Ako zelis JEDNU.....

Evo, naprimer, ja ne bih mogla trpeti pored sebe muskarca koji mene baca u kos sa svim ostalim zenama i ponasa se prema meni "tako, jer tako treba postupati sa zenama". Ja nisam obicna zena (na koju deluje "tretiras zene kao stoku." "mislim da je to poslednje presudno"), i ima da se ponasa prema meni onako kako JA (I SAMO JA!) zasluzujem!

A zasluzujem mazenje, pazenje, tepanje, da bude dobar, fin, kulturan, iskren.

Kako sam to dobila od coveka koji je inace hladan?

Pa, lepo... Da bi od drugih mogao nesto da trazis, moras to isto i sam dati. Tako se ja stalno mazim, prenemazem, govorim mu da je najbolji, jedini, najsladji, da mu je najlepsi i najveci. I? On je prema meni onakav kakav zelim da bude.... Mazan i dobar. Osecam da je prema meni iskljucio sve odbrambene mehanizme (kojih se, inace, grozim...) i da me razume kao coveka i ZNA da necu zloupotrebiti njegovu ljubav i iskrenost.
 
PRO

"tretiranje zene kao stoke"... Da, privlaci. Zato sto je nekonvencionalno, nesvakidasnje... MOZDA bih POZELELA takvog coveka. ALI. Nikad s njim ne bih zelela ozbiljnu vezu (ako bih uopste ikakvu i zelela...). Jer je on muska ***** i misli da je uhvatio Boga za yaya. On je ipak samo covek. I garantujem da je slabic. Da bi zeleo da silno voli, ali da nema hrabrosti da pokusa. Da ima taj gard, jer se plasi da iskaze osecanja. A onda ce jednog dana kukati, jer ce tim nadmenim stavom od sebe oterati neku finu devojku. Ako uopste i BUDE UMEO da proceni koja je fina... Ako se ne zagubi u svom sistemu vrednovanja zena, od kojih je svaka samo "grlo" (ili u prenesenom znacenju, ili u smislu "duboko grlo").



CONTRA

Ja nikad pored sebe ne bih mogla da trpim osobu koja prema meni ima predrasude. ZASTO? Zato sto JA ne bih mogla da se ponasam onako kako zelim.... Ako me neko ispaljuje, vredja, ponizava i ocekuje da trcim za njim kao verno psetance, onda ne bih mogla da se mazim i pokazujem neznost, zar ne? Ne volim kad JA moram da se uklapam u neki ocekivani sablon...



U poverenju...

Kada je On los prema meni (hipoteticki), pozelim drugog. Mastam o drugom. Onom koga bih mogla bezrezervno voleti, bez straha kako ce on da uzvrati. I flertujem sa drugima. Dok u glavi ne rascistim sa tim odnosom i shvatim da nema smisla da se to nastavlja.

A kada je On dobar prema meni... Kad se mazi, cvrkuce, kad mi pokazuje svoje SLABOSTI.... E, tad bih mu dala ceo svet. Tada cu ga iznenaditi i raspremiti mu stan dok je on na poslu. Spremicu mu veceru, da on ne bi morao da ide do Vera po gotovu hranu. Kupicu mu omiljeni strip. Iznenadicu ga ispunjenjem njegove fantazije. A onda ce on mene da pozove i kaze da mu nedostajem.... Pozvace me da setamo po Kalemegdanu, jer je lep dan... I reci ce mi da me obozava. Vodice me na veceru. Poveravace mi svoje tajne i ponositi se sa mnom. Osecacu silnu neznostu njegovom cvrkutu...

I to se tako vrti u krug... Ne mozes nista dobiti, ako ne das. A opet, treba proceniti KOME da das...



A ako zelis uspeh kod VISE ZENA...

E, onda, dragi moj, i nije mi zao sto te ispaljuju.....
 
@ ALEKSEJ BASO
@ PETAR PAN

Znate li vas dvojica koji je veliki problem ovih devojaka sa Foruma? One mozda jesu dobre i fine ali
ste vas dvojica ili ugrozeni ili se niste dovoljno udruzili.Aleksej ti treba da ostanesh i dalje dobar i
fin i ona prava tje dotji jer ako se sad budesh promenio ona prava tje ti promatji.
A TI PETRE mozda si previshe navalentan.
U stvari u pogreshnoj se crkvi molite obojica.
 

Back
Top